Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-17, 18:48

Dziewczyny się cieszycie balangą z pszczołami ,a to 99 % baby :lol2: .Chłopy nie dość ,że ilość ich znikoma ,to jeszcze trutnie :biggrin: (cos tam kiedyś czytałam :) )

Dziś przeleciało nawet nie wiem kiedy .Stanowczo jakoś ta doba niekiedy za krótka .Niekiedy :biggrin: . C.d grabienia i porządków jesiennych na włościach :crazy: bllleee- jak ja to lubie :dash1: I tak jedno po drugim aż wieczór nadszedł .Czy może być pełnia księżyca zaraz po poprzedniej ? Chyba tak ,bo jakoś nie dosypiam ,wrrrrr :diablo: .Jak patrze Aiszka ,Renia , o której wy wstajecie to mi się włos na grzbiecie jeży -mnie dopiero spać porządnie się zachciewa .
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-17, 20:05

Blaniu ja obudziłam się dziś o 2 w nocy bo mąż tak chrapał, że głowa bolała. Próbowałam usnąć i nic. A że syn jeździ do pracy na 6 to wstałam po 4 i zrobiłam mu śniadanie i kanapki do pracy:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-17, 21:04

Masakra ! Ja o 4 tej dopiero co jakoś porządnie zasnęłam
aisza pisze:Source of the post mąż tak chrapał, że głowa bolała
- mnie normalnie to nie przeszkadza (a mój to tez daje jak drwal ),tylko teraz jak spać nie mogę .Chyba się przestawię na tryb nocny :biggrin: ,tylko jak resztę poprzestawiać ? :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-09-17, 21:39

No to tak...
Ziemniaki na wątku wykopane, miód zebrany, w podzięce cukrem oszukany :crazy:, dalej grabienie i porządki jesienne :yes:
Ja dzisiaj zebrałam z pola buraki, marchewkę, pietruszkę i dynię. Nie no, hektarów nie mam, ilości symboliczne po prostu :crazy:
Wcześniej była cebula, fasola i bób, o ogórkach nie wspomnę, po te to trzeba było prawie codziennie chodzić :diablo:
Nadmienię tylko, że nie sadziłam, nie plewiłam, bo to nie na moje zdrowie :dash1:, ot pomogłam przy zbiorach :yes:
A pozostając w temacie spania, śpię jak zabita, ranne wstawanie to dla mnie koszmar, ale wstaję bo jak co dzień, młyn od rana :dash1:
Mam wrażenie, że wczoraj był poniedziałek, jutro piątek :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-09-17, 22:16

zosiasamosia pisze:Source of the post A pozostając w temacie spania, śpię jak zabita, ranne wstawanie to dla mnie koszmar, ale wstaję bo jak co dzień, młyn od rana :dash1:

dla mnie też koszmar 4.30 dzień w dzień :dash1:
zosiasamosia pisze:Source of the post Mam wrażenie, że wczoraj był poniedziałek, jutro piątek :crazy:

w sumie też mi szybko czas leci, im jestem starsza to szybciej, ale czasem się pomylę i myślę że jest już piątek a tu dopiero środa :crazy: co za bÓl...
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-18, 11:19

Moja leciwa sąsiadka kiedyś mi powiedziała ,ze przed końcem świata dni będą coraz szybciej lecieć i ranek zrówna się z wieczorem :shok: ,ja nie lubie takich se powiedzonek ,bo potem mam stracha -serio .Tak jak w 1999-2000 na sylwestra pojechaliśmy do rodziców ,bo tez wieszczyli koniec świata ,wiec pomyślałam ..że lepiej tak..razem.. :blush: (m mnie mało nie podgryzł ) :crazy:
A ja niedosypiam dalej... :shok:
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2015-09-22, 12:04

Odezwali się do nas z sądu w/s pobicia mojego syna na sylwestra. Odbyła się pierwsza sprawa i sędzia zaproponował negocjatora. Negocjator odezwał się już i zaproponował termin spotkania na jutro. Dla mnie to jest nowe przeżycie. Nie wiem jak mam się zachować. Stres dla całej mojej rodziny. Szok.

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Dzisiaj

Postautor: a_g_n_e_s » 2015-09-22, 18:58

Dzisiaj dostałam orzeczenie na 5 lat (wcześniej 3-4) i liczę na co najmniej tyle odpoczynku od neuro :)
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-09-22, 21:45

blanka pisze:Source of the post m mnie mało nie podgryzł ) :crazy:

Jak ja Blania lubię Twojego M, bratnia dusza z niego :ok: :biggrin:
mika36 pisze:Source of the post Negocjator odezwał się już i zaproponował termin spotkania na jutro.

Trzymam kciuki Mika.
mika36 pisze:Source of the post Nie wiem jak mam się zachować.

Spokojnie i z dystansem, który ma zauważyć negocjator. To nic, że w Tobie będzie się wszystko gotowało. Dacie radę :)
a_g_n_e_s pisze:Source of the post liczę na co najmniej tyle odpoczynku od neuro

I tego życzę z całego serca Agnieszko :serce:

A moje dzisiaj? Hm... nudy :boredom: Jak sobie tak wmówię, to tak będzie :biggrin:
Teraz patrzę w tv i nic nie zmieni tego postanowienia, nic! :girldevil: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2015-09-23, 09:07

Czytam co u Was i aż wstyd nic od siebie :blush:
U mnie jakoś leci, brat jest w domu u siostry znaczy się.
Dostał drugą chemię i po niej jest na tyle w dobrym stanie, że nie musi być w szpitalu. :)
Mnie dobija fakt, że nie mogę nic pomóc, nawet odwiedzić go jest mi ciężko :dash1:
A tak poza tym, to....czekam na wnuki ze Szkocji. Będą za 2 tyg, tylko córka z dzieciakami, bez zięcia i to jedyny plusik o którym mogę Wam tu wspomnieć. :wink:
Pozdrawiam wszystkich cieplutko :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-23, 11:48

a_g_n_e_s pisze:Source of the post liczę na co najmniej tyle odpoczynku od neuro
- tego też Ci życzę Agnes :)
mika36 pisze:Source of the post Negocjator odezwał się już i zaproponował termin spotkania na jutro. Dla mnie to jest nowe przeżycie.
- cóż ,dla mnie też byłaby to stresująca sytuacja . Mam nadzieję ,ze będzie dobrze :) .

Renia- czyli jednak cos się dzieje u ciebie .Dobte wieści odnośnie brata ,córa przyjedzie ..dziel się z nami nowinami :) (dwuwiersz mi powstał :biggrin: )

Beata:) pisze:Source of the post Jak ja Blania lubię Twojego M,
- ja też :biggrin:

No i pointa :
Beata:) pisze:Source of the post A moje dzisiaj? Hm... nudy Jak sobie tak wmówię, to tak będzie
- było prędzej Beata napisać ,to zaczęłabym sobie wmawiać jakiś czas temu :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: jaszmurka » 2015-09-23, 12:29

blanka pisze:Source of the post Beata:) pisze:Source of the post A moje dzisiaj? Hm... nudy Jak sobie tak wmówię, to tak będzie - było prędzej Beata napisać ,to zaczęłabym sobie wmawiać jakiś czas temu

a może by tak jutro z rana zacząć sobie wmawiać... :yes:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-09-23, 14:52

blanka pisze:Source of the post Tak jak w 1999-2000 na sylwestra pojechaliśmy do rodziców ,bo tez wieszczyli koniec świata ,wiec pomyślałam ..że lepiej tak..razem..
O rety - kabarety Obrazek :biggrin:
rybka pisze:Source of the post w sumie też mi szybko czas leci..., co za bÓl...
No taki przez duże Ó :biggrin:
renia1286 pisze:Source of the post .czekam na wnuki ze Szkocji. Będą za 2 tyg, tylko córka z dzieciakami,
Fajnie Reniu, że dziatwa przyjeżdża, na takie chwile czeka się z wytęsknieniem :yes:
-----------------
A dzisiaj... jak ktoś zauważył nastała jesień, nawet tak też wygląda, jednakże bez względu na porę roku, przymierzam się do zakupu makaronów ( tych co to się pierze w wodzie z dodatkiem odrobiny oleju :biggrin: ), tylko muszę kupić przez neta i jak tu trafić żeby były dobre jakościowo?, kupowała może która z Was ostatnio?, jakieś wskazówki? :mail:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-09-23, 20:05

zosiasamosia pisze:Source of the post tych co to się pierze w wodzie z dodatkiem odrobiny oleju :biggrin:

no patrzcie jaka dobra pamięć :biggrin: (ale to było w SB...wieki temu...Obrazek)
zosiasamosia pisze:Source of the post jak tu trafić żeby były dobre jakościowo?, kupowała może która z Was ostatnio?, jakieś wskazówki? :mail:

Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem ... :lol:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-09-24, 09:39

:biggrin: Ha! ...Dzisiaj na bank na obiad będę miała makaron :biggrin:
ps. No! SamosioRybeńki :crazy: Tak to ja mogę dzień zaczynać ! :kiss: :angel:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 541 gości