Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-12-15, 18:19

homag pisze:Source of the post Zostałem telepatycznie za uszy przyprowadzony.

Brawo Zosiu :kiss: za sprowadzenie Wojtka :girlmiotła:
blanka pisze:Source of the post ja ,ja ,ja

i ja :yes:
talerze dojszły ---- eeeee i po co mi to było :girlwestchnienie: niby dokupiłam z tej samej fabryki porcelany, niby ten sam model, miał być tylko bez złotych pasków, a tu nie dość że rozmiary talerzyków inne to i kolor porcelany (jakiś taki szary) , przy tym 3 stłuczone :szalony2: no ale czego się podziewać po 20 latach :girlwestchnienie: trudno :szalony2: w końcu talerze nie najważniejsze, ale jakoś tak rozczarowałam się totalnie
blanka pisze:Source of the post Jakoś nie mam zadęcia na nic świątecznego

ja na samą myśl, że za parę dni Wigilia dostaję nerwowych skurczy :histeryczka:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-12-15, 18:31

homag pisze:Source of the post kto by chciał czytać.

ja, ja, ja też :biggrin:
Blanka - szacun za pierniki :taniecgirl:

Zosia - jakiś pozytyw, dobrze że dojszły i pomyśl sobie że dobrze że to nie sukienka... :wink:
blanka pisze:Source of the post .Od złej strony zaczęłam

ja tam zaczęłam od ozdóbek :crazy: , to jest zdecydowanie lepsze i bardziej uspokaja :biggrin:
dobrze jest też (jak ktoś może oczywiście) iść na RORATY :)
aa...przyprawy do pierników dokupiłam, zaś muszę ciasto zarobić, ale termoobieg dla mnie Blaniu za szybki, swajczę wtedy na 100%, nie nadążę z wycinaniem... :łowca:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-12-16, 12:03

homag pisze:Source of the post Zosiu, tak po prawdzie nie było o czym pisać. Czasu mało, chwalić się nie ma czym za bardzo, a o tych mniej " ciekawych rzeczach "
Wojtku tych mniej ciekawych rzeczy to wiadomo, że u każdego po kokardkę ( jak mówi Blana :wink: ), mimo to z dziupli trzeba wyleźć od czasu do czasu :yes:, dlatego cieszę że zostałeś chociaż...
homag pisze:Source of the post za uszy przyprowadzony
Kolejnym razem użyję :girlmiotła: :śmiaćsię:
blanka pisze:Source of the post Ale wyjazdówka świąteczna (1 i 2 Święto ) czyli nie ma zle .
Dobrze się ustawić... dobrze :good:
zosiako pisze:Source of the post Brawo Zosiu za sprowadzenie Wojtka
Niby tak, ale tylko On dał się sprowadzić, a pozostali? :acute:
zosiako pisze:Source of the post talerze dojszły ---- eeeee i po co mi to było
Ja też zazwyczaj jestem niezadowolona z nowości, jakoś mam sentymenty do tego... co już mam :girlwestchnienie:
Może MY takie pokolenie... :angel:
zosiako pisze:Source of the post ja na samą myśl, że za parę dni Wigilia dostaję nerwowych skurczy
A mnie w brzuchu burczy :śmiaćsię:
rybka pisze:Source of the post ja tam zaczęłam od ozdóbek , to jest zdecydowanie lepsze i bardziej uspokaja
Jestem skłonna przychylić się do tych słów, wówczas człowiek jakoś mniej nerwowy, siedzi i nawija tylko, a czas leci :biggrin:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2015-12-16, 12:35

Zamiast : o tych mniej " ciekawych rzeczach " , powinno być: o tych mniej ciekawych rzeczach, czyli takich zwykłych, codziennych, normalnych dla każdego z nas. :)

zosiako pisze:Source of the post i ja

rybka pisze:Source of the post ja, ja, ja też

blanka pisze:Source of the post ja ,ja ,ja

Ciekawość, pierwszy stopień.....

zosiasamosia pisze:Source of the post Kolejnym razem użyję

Nie zaryzykuję. Wzrok panienki na miotle budzi strach. :szalony2:

Miło się czyta o Waszych świątecznych perypetiach. Podpisuję się pod stwierdzeniem : spokojnie i bez nerwów, Święta i tak odbędą. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-12-16, 17:13

homag pisze:Source of the post Ciekawość, pierwszy stopień.....
- do mądrości :biggrin:

zosiasamosia pisze:Source of the post Dobrze się ustawić... dobrze
- dwa lata było u nas .Sympatycznie ,nie powiem ,ale chyba może być sympatyczniej :) .Nie zwalnia mnie to absolutnie z pichcenia ,bo My to się dzielimy na takie imprezy :angel: ,żeby wszystko na Jedną nie spadło .Tym bardziej ,ze Święto u Mamy , obiad , kawoherbaty ,inne obżarstwo więc..tak jest ok. :) .Ja jeszcze ciasto ,pośledzę co tam , coś tam z sera i wsjo . A na drugi dzień chrześniak ma urodziny :)
****
No ,ale dziś ZAKUPY :ciepło: ,żyję ! :biggrin: .Zakupiłam wszystko wg listy więc mam chyba ..wszystko :biggrin: .Ludzisków na pęczki i mają dzicz w oczach :crazy: .Ale poszło szybko :boast: .
Siedzę ,oddycham pełną piersią :biggrin: ,nie robię już nic :rece2:
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-12-18, 14:29

zosiasamosia pisze:Source of the post siedzi i nawija tylko, a czas leci

Zofia - Ty to potrafisz człowieka zestresować :crazy:
ale co tam, ciasto na pierniki dojrzało i dziś albo jutro znowu będą :biggrin:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-12-18, 20:35

Dzisiaj.. dzisiaj ,to ja się zapędziłam do Niezdiagnozowanych :biggrin: Ożesz..orzeszku -będę milczeć! Przyrzekam! :angel: Choooociaż... Dziewczyna sama prosi ...dosłownie (!),żeby ją ktoś -jak sama mówi- w d... kopnął.. Cóż za wyzwanie dla mnie ! :girlhaha:
Że też ja tak rzadko zaglądam w tematy "od pasa w dół " ... Polecam! :crazy:

***************
A tak na poważnie,to dzisiaj pierwszy raz przespałam całą noc,i nie budził mnie dźwięk windy. Za ścianą mam maszynownię ,i za nic nie mogłam sie przyzwyczaić do odgłosów/dźwięków windy po wymianie... Z poprzednią żyłam w zgodnej koegzystencji przez 38 lat,i nagle spółdzielni zachciało sie ją wymieniać. Aaaa... było minęło...dużo by opowiadać...cieszę się,ze mam ten kołowrót z głowy :)

Świąt ...nie planuję w tym roku ...nic a nic.. Co ma być,to będzie ...a jaaaak! :rece2:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-12-18, 21:38

rybka pisze:Source of the post
zosiasamosia pisze:Source of the post siedzi i nawija tylko, a czas leci
Zofia - Ty to potrafisz człowieka zestresować :crazy:
Spokój Rybko :boast: , tylko spokój może nas uratować :biggrin: , a nie...
blanka pisze:Source of the post dzicz w oczach
:oszukać: :biggrin:
rybka pisze:Source of the post ciasto na pierniki dojrzało i dziś albo jutro znowu będą :biggrin:
U mnie dziś poszły na taśmę ciastka angielskie, francuskie i rurki :crazy:
Prawdę mówiąc, nie kręciłam, nie wałkowałam, ale piekarnika pilnowałam :boast: ( a co zjadłam - przy okazji - to moje :angel: :śmiaćsię: )
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-12-19, 16:30

blanka pisze:Source of the post dzicz w oczach

również w zachowaniu niestety :histeryczka:
zosiasamosia pisze:Source of the post U mnie dziś poszły na taśmę ciastka angielskie, francuskie i rurki

oj daleko mi do tego etapu przygotowań :blush: ale nie daję rady... kurczę rok temu okna w całym domu ogarnęłam w dzień + porządki na dole, teraz po dwóch dniach mam umyte okna tylko na dole :dash1: czyli jestem ciemnym zaułku :szalony2:
anula;) pisze:Source of the post Dziewczyna sama prosi ...dosłownie (!),żeby ją ktoś -jak sama mówi- w d... kopnął.. Cóż za wyzwanie dla mnie !
śmiało, czasami taki wstrząs potrzebny :girlhaha:
zosiasamosia pisze:Source of the post tylko spokój może nas uratować
na spokój już za późno, najwyższy czas jakoś tematy ogarnąć, skoro Wigilia postna to jak podam chleb (o ile do sklepu się dopcham) i wodę to chyba nikt się nie obrazi :crazy:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-12-20, 17:26

zosiako pisze:Source of the post kurczę rok temu okna w całym domu ogarnęłam w dzień + porządki na dole
- Zosiako , mnie w zeszłym roku Mama z bratową większość robiły w domu , teraz sobie po 2 - 3 okna sama zrobiłam + firanki :) ,wiesz jaka radocha .Nie patrz do tyłu ,ciesz się jak jest . :wink: .Na to co nie zrobione nie patrze ,w końcu to Święta ,a nie kontrola .No i przecież skoro porządki się robi na bieżąco - pająki nas nie zjedzą :biggrin:

Dziś ... wyłożyłam wypieki na stół ,blachy i co ino , i dawaj - malować :crazy: .Wrrrr.. tego to najbardziej nie lubię ,naprawdę .Niby miało być robione na bieżąco (Rybka - szacun ! ) ..dekor cudo :biggrin: , oczywiście brakło mi cukru pudru (tradycja )- ale troszkę :biggrin: Jestem przeszczęśliwa ,że już koniec ,teraz będą tylko przyjemniejsze rzeczy :taniecgirl:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-12-20, 20:56

blanka pisze:Source of the post pająki nas nie zjedzą

ale myszy jak Popiela - żywcem chyba :agresywny: nic nie pomaga, trutki, odstraszacz na ultradźwięki, nawet kot od sąsiadów zapożyczony (jak u Kargula ;) )
blanka pisze:Source of the post ciesz się jak jest
no przecież próbuję :rusian:
blanka pisze:Source of the post nie kontrola
nie byłabym taka pewna :girlhaha:
dzisiaj odpoczynek, zakwasy kosmiczne w łydkach ale co tam, przeżyję. Jeszcze "tylko" góra do ogarnięcia, zakupy :szalony2:
gotowanko, ubieranie choinki, na pierniczenie chyba mi czasu zabraknie :acute: jutro do pracy chyba się jakoś doczołgam :śmiaćsię:
rybka pisze:Source of the post ciasto na pierniki dojrzało i dziś albo jutro znowu będą
zosiasamosia pisze:Source of the post U mnie dziś poszły na taśmę ciastka angielskie, francuskie i rurki
blanka pisze:Source of the post wypieki na stół

podzieliłibyście się troszkę :blush:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-12-21, 14:05

Obrazek - musi Ci Zosia tak wystarczyć :yes: ,no gdybybyśmy bliżej mieszkały.. Ale moje to mają "dekor" odleciany na maxa :lol: .Sama nie wiem co przedstawia..taka radosna tfurczość :biggrin: (bravo JA !) :rece2:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-12-21, 14:50

Zosiako nie szalej tak z tymi oknami, oszczędzaj się kobieto :acute:
Ja okien nie myję..., może po Świętach, a może na wiosnę :crazy:
Nie mam sił żeby wszystko ogarnąć, trochę zaangażowałam się w szkolne Wieczerze i póki co muszę odkarmić tych Najmłodszych :girlhaha:
U mnie w domu wszystko w rozsypce, nawet zakupów nie zrobiłam :szalony2:, jedynie choinkę wczoraj przyodziałam :rece2:
Damy radę, Święta się odbędą :boast:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2015-12-21, 15:33

Witam wszystkich.
święta tuż tuż, a ja do d.... :dash1: Sama nie wiem, czy to ta pogoda mi się daje we znaki, czy coś się szykuje. Powiedzcie, czy ta pogoda nie daje się wam we znaki ? Bo mi chyba nawet bardzo. Już nie wiem, czy ta senność, zmęczenie, przeczulica i słabość w nogach to wina niewdzięczniej pogody, czy może mnie czeka szpital. Powiedzcie, jak się czujecie ? No i jak myślicie to wina pogody, czy mój organizm się buntuje.? Chodzę, ale bywało lepiej. Boli, ale bywało lepiej. :diablo:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-12-21, 17:36

mika36 pisze:Source of the post Powiedzcie, czy ta pogoda nie daje się wam we znaki ?

daje, ale myślę ze nie tylko nam - zdrowi też narzekają na ogromne zmęczenie...
.............
...W głowie mam że jest zima i zimno, ubieram się jak miś - bo jakby czasem spadł śnieg... :crazy:
.............
Zosiako, Blanka podrzuciła Ci pierniczków trochę, myślę że starczy :biggrin:
zosiasamosia pisze:Source of the post Ja okien nie myję...

ja też, ja odwracam uwagę...ozdóbkami :biggrin:
Upiekłam drugą turę pierników...nikną w oczach...może styknie do wigilii...
Korcą mnie ciasteczka wyciskane przez maszynkę Blanki, znalazłam nawet nakładkę na maszynkę, ale to jest piątka a ja maszynkę mam ósemkę, nie wiem czy chce mi się kombinować, zobaczymy...
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 565 gości