Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-05-22, 09:19

blanka pisze:Source of the post niby się dysza zatkała ,ale nie było czasu naprawić (ja się nie zabierałam za to ,bo nie wiem gdzie owa dysza jest w palniku - może to i lepiej.. )

U mnie nie ma czegoś takiego, pichcę na elektrycznej od...zawsze. :) samosia ma rację, lepiej jak jest w portfelu :yes:
zosiako pisze:Source of the post na pewno jakieś jest tylko ja go nie widzę

A ja widzę, możesz zrezygnować nikt Ci nie zabroni albo i nie ale nie brać albo.... :wink:
Uwielbiam Was, wiecie o tym prawda? I będę częściej, bo co innego mogę.
Ps. Kotka dzisiaj nocowała poza domem, spróbowała spacerków I nie chciała przyjść maupa jedna :crazy:
Rankiem odwiedziła mnie, zjadła i zanim zamknęłam balkon, była tam pierwsza.
Widzę ją jak zawołam, łazi po działkach ale....
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-05-22, 12:03

renia1286 pisze:Source of the post U mnie nie ma czegoś takiego
-Renia są dysze :yes: (może tylo w gazowych) .Widziałam ja dzisiaj ,małe toto taki ,ze może raczej nie widziałam :śmiaćsię: ,ale przeczyszczona i palnik "gra" :biggrin:
zosiasamosia pisze:Source of the post Oj nie, nie, to nie może być ten sam, bo mój to Zenek
- wiesz Samosia ,on tak prędko uciekał ,ze nie dosłyszałam imienia :girlhaha:
Renia- skoro kotka nawiał ,będą młode :yes: :biggrin:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-05-22, 12:45

renia1286 pisze:Source of the post I będę częściej,

:girllove: 3mamy Cię słowo Reniu :kiss:
renia1286 pisze:Source of the post możesz zrezygnować nikt Ci nie zabroni albo i nie ale nie brać albo....
jeżeli ostatnio jest rzut za rzutem, innego leczenia nie ma, dieta nie pomaga (fakt ułożona przeze mnie bo dopiero do specjalisty zbieram kasę) to na razie nie widzę innego wyjścia :girlwestchnienie: chcę chodzić i mieć w miarę, w miarę chociaż sprawną rękę... spróbuję :girlwestchnienie:
blanka pisze:Source of the post będą młode

:biggrin:
blanka pisze:Source of the post on tak prędko uciekał ,ze nie dosłyszałam imienia
chciałabym to zobaczyć :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2016-05-23, 18:13

Witam ;-) u mnie bardzo słonecznie i gorąco ;-) od piątku plażuję, a pogoda z każdym dniem cieplejsza :-D
Załączniki
DSC_0065.JPG
DSC_0011.JPG
DSC_0051.JPG
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-05-23, 20:23

:beach: podłączam się do plażowania do Ciebie Malinko, chociaż na zdjęciach :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-05-24, 07:47

blanka pisze:Source of the post Renia- skoro kotka nawiał ,będą młode

Po całonocnej włóczędze wrócił/a, Tośka to jest i jest na pigułkach anty to raczej nie powinno być przychówku :)
Zosiu trzymam kciuki za poprawę, i...Niech moc będzie z Tobą skarbie :serce: :firends:
Malinko wypoczywaj i pozdrawiam :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-05-24, 10:14

Zazdroszcze Ci Malinia , może nie gorąca (u nas pogoda też piękna ,a temp. akurat dla mnie ) ,ale luziku i spokoju :kiss: .Pięknie . :girlwestchnienie:

Póki co ,to idę się z chwile "plazować " na ganek ,tzn. idziemy we 2 .. :angel: - ja i mop .Właściwie cała gromada nas idzie , bo jeszcze szczota i kilka ścierek . Szorowanie po remoncie :biggrin: - to tytuł "wycieczki " :śmiaćsię: .Jeżeli ktoś chce się dołączyć zapraszam serdecznie :rece2: , sprzęt udostępnie , kawe też :drinks:
Ooo.. słoneczko zaszło :obrażony: .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-05-24, 10:20

Woda, piasek, słońce :girlwestchnienie:
malina :/ pisze:Source of the post a pogoda z każdym dniem cieplejsza
Widać na fotkach, że cud, miód, Malina :wink:
renia1286 pisze:Source of the post Tośka to jest i jest na pigułkach anty to raczej nie powinno być przychówku
Być nie powinno, ale na dłuższą metę piguły szkodzą. Najlepszym rozwiązaniem jest sterylizacja. Poza tym, skoro panienka wychodzi, trzeba by jej było coś zapuścić przeciwko kleszczom. Po każdorazowym powrocie z wędrówki, przeszukaj ją Reniu dokładnie, bo w tym roku jest chyba wyjątkowy urodzaj na te paskudy :diablo:
-------------------------
A ja wróciłam z Energylandii, pogoda dopisała - właściwie się ugotowałam :crazy:, ale wrażenia niezapomniane :szalony2: :crazy:
Dla dzieciaków coś niesamowitego, w sumie sama czułam się jak dziecko. Popróbowałam atrakcji :crazy: ( w krytycznych momentach zamykałam po prostu oczy :crazy: )
-------------------------
blanka pisze:Source of the post Właściwie cała gromada nas idzie
Towarzystwo przednie :girlniesamowite: :śmiaćsię:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-05-24, 10:28

zosiasamosia pisze:Source of the post Po kżdorazowym powrocie z wędrówki, przeszukaj ją Reniu dokładnie, bo w tym roku jest chyba wyjątkowy urodzaj na te paskudy

Tak robię Zosiu a o specyfiku przeciw nie pomyślałam i nawet nie wiem co i gdzie :szalony2:
Sterylizacja będzie w wakacje. Pigułki są tymczasowo.
Blaniu parz kawę już lecę :kiss: :girlmiotła: :search:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-05-24, 10:36

Moja Fela tez pójdzie pod nóż :girlzła: . Postanowione ,ale będzie to w okolicach lipiec-sierpień.

renia1286 pisze:Source of the post Blaniu parz kawę już lecę
- Renia - wsiadaj na miotłe :yes: , zostawimy ustrojstwo - ganek i siadamy do kawy , ale by było .. :delikatna: Tyle ,że weź GPS , bo po tych zębach to mnie nie znajdziesz :girlhaha: .

Samosia - no to sobie odpoczęłaś ,zaliczyłaś miły dzionek ,przydało się ,prawda ? :firends:
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-05-24, 11:28

blanka pisze:Source of the post Renia - wsiadaj na miotłe , zostawimy ustrojstwo - ganek i siadamy do kawy , ale by było .. Tyle ,że weź GPS , bo po tych zębach to mnie nie znajdziesz .


Oj by się działo, marzenia :rece2:
Po zębach ciężko ale mam w nosie takiego czuja GPSa, tak więc patrz w górę :biggrin:
Obrazek
A jeszcze...gwarancji na kuchenkę mi nie uznają, bo do gniazdka podłączył mąż a nie elektryk :crazy:
Trzeba zawieźć i zapłacić, nagotowałam se długo, bo od grudnia :dash1:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-05-25, 08:04

Zosia no to się działo :) , ale ważne że dzieciaki uszczęśliwione :) a i mama wydaje się całkiem uśmiechnięta :)

dziewczyny jak tam spotkanie na szczycie miotły się przydały :girlhaha:

Reniu - Ty żartujesz z tą gwarancją?? :szalony2: wtyczkę do gniazdka musi włączyć elektryk? ja rozumiem gazową podłączyć, fachowiec powinien ale elektryczną do gniazdka to chyba już przesada :szalony2: cwaniaczki niemyte, tylko patrzą jak uniknąć odpowiedzialności. Spróbuj napisać do producenta - może to coś pomoże?
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-05-25, 12:03

zosiako pisze:Source of the post wtyczkę do gniazdka musi włączyć elektryk? ja rozumiem gazową podłączyć, fachowiec powinien ale elektryczną do gniazdka to chyba już przesada cwaniaczki niemyte

Dokładnie Zosiu i na piśmie ma to potwierdzić, taki jest podobno zapis w regulaminie. Trzeba było przeczytać zanim podłączyłam, takjak w każdej umowie, to co drobnym drukiem zanim podpiszesz. :crazy:
A od jutra jestem sama i cały tydzień do Waszej dyspozycji i...róbta ze mną co chceta :śmiaćsię:
Ps. :serce: :bye: :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-05-28, 21:58

renia1286 pisze:Source of the post Tak robię Zosiu a o specyfiku przeciw nie pomyślałam i nawet nie wiem co i gdzie :szalony2:
Reniu u weta kupisz taki specyfik. Najlepiej mieć ze sobą kota :boast:, wtedy wet zapuści gdzie trzeba, albo iść samemu i zapytać go jak to po prostu zrobić.
renia1286 pisze:Source of the post Sterylizacja będzie w wakacje
blanka pisze:Source of the post Moja Fela tez pójdzie pod nóż
Bardzo dobra decyzja :yes:
blanka pisze:Source of the post Samosia - no to sobie odpoczęłaś ,zaliczyłaś miły dzionek ,przydało się ,prawda ?
Nawet bardzo :yes: , naładowałam akumulatory na... jakiś czas :girlwestchnienie:
zosiako pisze:Source of the post mama wydaje się całkiem uśmiechnięta :)
Całkiem, całkiem :wink:
Polecam wszystkim :biggrin:
Tak się zastanawiam czy nasza energetyczna Malina przypadkiem tam nie była? :śmiaćsię:
----------------------------
Długi weekend dobiega końca, a więc wreszcie sobie człowiek odpocznie :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-06-07, 19:31

dzisiaj nam się zgubiło :girlwestchnienie: Panie/Panowie :acute:
moje dzisiaj od kilku dni takie same, więc trudno pisać, przepychanka z ubezpieczycielem (w końcu zaświadczenie od lekarza może być, a oni wiedzą lepiej :histeryczka: ) nierówna walka wiadomo z czym, ale jakoś musimy się trzymać prawda?
Miłego wieczoru Wszystkim :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości