Forumowa...strefa kibica ;)

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-01-21, 15:43

moje ciśnienie na poziomie żuław :14: mąż tylko dobry wynik przekazał :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-01-22, 02:22

:lol: .. ja jak zwykle..oglądając szczypiorniaka jestem.. mało kobieca :oops: ...taki...żulik spod budki z piwem ze mnie wyłazi :lol:

..Za to odprężam się oglądając tenis-Australian Open,bo ostatnio Radwańska gra koncertowo :-) .
Miałam problem,jak rozgrywano mecze Radwańskiej i Janowicza jednocześnie,to musiałam ładnie ekran podzielić na dwa.. ale i przyjemność była po wygranych meczach podwójna.
Fajne,fajne mecze.. Chociaż..Radwańska zdążyła po meczu wziąć prysznic i udzielić wywiadu,a Janowicz dalej klął i próbował połamać rakietę :lol:

Obrazek

Za to dzisiaj był ekspresowy mecz-44 min. w 33 st.upale,a Radwańska grała z precyzyjnością chirurga ! Łał! Pomeczowa statystyka powalała..
I.. jak miło mi zawsze jak słucham zachwytów zagranicznych komentatorów jej grą.. Kurcze no- na świecie uważają ją za najbardziej utalentowaną,i najmadrzej grającą zawodniczkę :-)
Wkleję sobie zdjątko,bo jej gra dzisiaj była fenomenalna..A co..w końcu moge tu bałaganić .Tylko najwierniejsi kibice zarywają nocki żeby oglądać meczyki :14: :lol:

Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-01-25, 19:29

... :lol: " bo buty były za duże" :20: ... tiaaa... co sobie taki Zniszczoł wyobraża.. kręcić sie w okolicach pierwszej dziesiątki!? Niedoczekanie.. jakiś przepis się zawsze znajdzie :1:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-01-29, 11:05

No i będziemy grali o medale w Mistrzostwach Świata w piłce ręcznej. Wczoraj z Chorwatami poradzili sobie nieźle.
Piłka ręczna jest sportem ostrym, a nawet momentami brutalnym, ale wczorajsze chamskie zagranie Chorwata Vori, kwalifikowało się na czerwoną kartkę i szkoda, że Bartosz Jurecki tylko go odepchnął, bo powinien tak normalnie dać mu w ryj. 8-)

Choć następny nasz przeciwnik Katar, w tej dyscyplinie do tej pory nie istniał, przefarbowali sobie na ciemno kilku Chorwatów, Hiszpana i ograli wczoraj Niemców. W piątek więc kolejny horror nas czeka.
Co z tego, że codziennie mam rehabilitację i udaje mi się wzmacniać nogi, jak po każdym dreszczowcu Polaków, wszystko się cofa do stanu wyjściowego. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-01-29, 11:19

homag pisze:...ale wczorajsze chamskie zagranie Chorwata Vori, kwalifikowało się na czerwoną kartkę i szkoda, że Bartosz Jurecki tylko go odepchnął, bo powinien tak normalnie dać mu w ryj. 8-)


...tylko jakby mu już w ten ryj dał :-D ,to z boiska sam by wyleciał :-P Niestety :1:

A co do rehabilitacji Wojtuś ,to nie narzekaj..Nie ma nic gorszego jak rehabilitantka kt. przychodzi do człowieka ( człowieka anuli) akurat jak się zaczyna druga połowa meczu i mówi " to co ,wyłaczamy tele?" :lol: No po prostu- broniłam ekranu jak Częstochowy :mrgreen:
Rehabilitantka nawet nawet... sama już chciała oglądać końcówkę meczu i dała mi spokój.To był pierwszy mecz ręcznej jaki widziała w życiu,i miałam...duuużo radości jak się darła razem ze mną "dawaj ...rwa '" Przy czym Ona tylko "dawaj" ,ja ...kończyłam :lol:

Cudny mecz ,a drużyna jak monolit ...Piątek... juz jutro :23:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-01-30, 18:42

Tak na gorąco lecz już bez emocji.
Czułem, że tak będzie wszystko wyglądało. Naliczyłem około dziesięciu sytuacji, w których sędziowie ( choć inaczej ich podczas meczu nazywałem ) świadomie się pomylili czy to zabierając nam niesłusznie piłkę, uznając bramkę Katarczykom, której być nie powinno itp, itd. Grałem wiele lat w piłkę i wiem, że z sędziami nie da się wygrać. Nie da.
Sędziowie dla mnie to prostytutki, dla których nie ważne kto je dyma, ważne, że dobrze płaci.

I tak się zabija piękno sportu. Smutne.

Oczywiście piszę o meczu Polska - reszta Świata w piłkę ręczną.

Dobrze podsumował mecz B. Jurecki, żeby od razu złoty medal takiej imprezy w takim państwie przyznać gospodarzom, a reszta niech walczy w najlepszym wypadku tylko o srebro.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-01-30, 22:18

:13: żal, po prostu żal.... co dostaną zawodnicy Kataru za wygraną wiem, a co dostali sędziowie :566:

taki przykładzik :evil:

Obrazek
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-01-30, 23:24

Obrazek

....Jakoś tak.. nawet komentować sie tego nie chce... Memy w sieci po meczu mówią wszystko.
Jak rano przeczytałam w necie,że chorwaccy "sędziowie" poprowadzą ten mecz ,to taki...smuteczek zaczął we mnie narastać ..
Zresztą ,Wojtek napisał to wszystko,co i mnie kłębi się po zwojach .. Niesmak,żal,i ogromna szkoda Naszych Chłopaków..

>>Chrapkowski rulez!<<

Nawet zwycięstwo Kamila dzisiaj mnie nie ucieszyło.. a powinno bo piękne skoki oddał ..

Oby nasi do niedzieli się jakoś psychicznie pozbierali,bo z Hiszpanią jest jeszcze o co zawalczyć..
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2015-01-31, 08:10

anula;) pisze:Nawet zwycięstwo Kamila dzisiaj mnie nie ucieszyło.. a powinno bo piękne skoki oddał ..
Zgadzam się Anula w 100% , chociaż sedziowie swoje, a nasza obrona grała nadzwyczajnie słabo. Niestety :-|
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2015-01-31, 09:11

Jakie to szczęście, że nie miałem jak obejrzeć wczorajszego meczu z "zasmarkańcami". Dzisiaj na pewno musiałbym jechać po nowy telewizor :697:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-01-31, 12:53

pawel_wlkp pisze: chociaż sedziowie swoje, a nasza obrona grała nadzwyczajnie słabo. Niestety :-|


nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, jasne, ale :evil: obrona została właśnie usadzona przez sędziów: albo rzutami karnymi, albo karnymi minutami, w pewnym momencie graliśmy bez 2 zawodników, a na faule z drugiej strony reakcji nie było praktycznie żadnej, w końcu co tam poobrywać rękawy, porwać koszulkę, albo jak staranowali Karola Bieleckiego - za ten faul nie 2 minuty, za to należy się czerwona kartka

oczywiście nie wszystko było i z naszej strony perfekcyjne - Szmala praktycznie nie było widać, no i co niektórzy wyszli z założeniem że szans na wygraną nie ma, Ale

Obrazek
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2015-02-01, 16:42

Brązowy medal w piłce ręcznej :23: :23: :23:

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2015-02-01, 16:43

roma1134 pisze:Brązowy medal w piłce ręcznej

Cieszmy się z tego co mamy:) Brawo nasi chłopacy:):):)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2015-02-01, 17:13

roma1134 pisze:Brązowy medal w piłce ręcznej

Gratulacje dla chłopaków, bo wyciągnęli w sumie z już dramatycznego wyniku i doprowadzili do dogrywki. I wygrali. Duże brawa i gratulacje.

Jeżeli gra się cały mecz siedmiu przeciwko siedmiu, a nie przeciwko dziewięciu, wszystko jest inne i normalne.
W dzisiejszym finale Francji z Katarem cały handballowy świat kibicuje Francji.
Oby odbyło się wszystko bez drukowania i jaj. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2015-02-01, 17:21

Najgorsza była 58 minuta, jest rzut karny dla Hiszpanów, a sprawozdawca krzyczy:
- "Cała Polska ze szmalem" :569:
Zerwałem się jak szalony, przetrzepałem portfel swój, żony, konta bankowe... :7: rwa... co ona bredzi, nie ma żadnego szmalu.
Wracam a tu dogrywka :23:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 539 gości