Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-04, 13:48

Beata:) pisze:Nie, no dajcie spokój, nie taki olej straszny, jak go malują i aż tak dużej mocy sprawczej to on nie ma, jak mu się wydaje

aaaa to Wy o tym ;-) Nie no, Beata takie sprawy to Ty puszczaj/spuszczaj ........................................ :-D
My i tak jesteśmy z Tobą :588:
Beata:) pisze:Jak byście mnie znali od lat, a może znacie?

A jak myślisz? :lol:
Wojtek zdążył, ja jak poczytałam co Zosiek napisała, wolałam nie ryzykować.
Ps. A czemu Zosiek jesteś zosiusamosiu :-D
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-05-04, 14:55

Beatko Jolcia trzymajcie się , mam nadzieję że kropki pomogą :588: :11: :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-05-04, 16:52

Ooo....jaki dzisiaj ruch w kąciku złego... :5:

Beata :-), te kropki to myśl pierwotna czy wtórna :?: , bo jeśli pierwotna to nie jest tak źle ;-), wtórna zaś to chyba coś na zasadzie pi... pi... pi... jako zamiennik myśli pierwotnej ;-)
Jakkolwiek by nie było, myślę że są jeszcze ludzie, dla których warto tu być :-)
renia1286 pisze:Wojtek zdążył, ja jak poczytałam co Zosiek napisała, wolałam nie ryzykować.

Reniu :-), nie taki Zosiek straszny... ;-), a że nie zdążyłaś to nic, myślę, że Beata wie kto stoi za Nią murem :-) Jest grupa osób, których nie trzeba wywoływać z imienia :568: Ale widzisz, od czasu do czasu na forum jest dym i tym razem było podobnie, a ja już od dawna nie mogłam czytać tych bredni :evil:. Tak wiele chciałoby się napisać, ale nie ma co schodzić do poziomu pewnych osób, poza tym szkoda strzępić języka.
renia1286 pisze:A czemu Zosiek jesteś zosiusamosiu :-D

Wiedziałam, że kiedyś padnie to pytanie ;-)
Reniu :-), mówią, że kobieta zmienną jest, ale... W życiu jak to w życiu...na swojej krótkiej drodze moderowania spotkałam takich ludzi, że czasem też musiałabym tu sporo swoich myśli wykropkować...dlatego więcej nie napiszę... :roll:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez zosiasamosia, łącznie zmieniany 1 raz.
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-04, 17:04

Etam, pokropkuj sobie. Jak już nie jesteś taka samosia to bez strachu można będzie podejść, przytulić, wesprzeć. I się zupełnie zupełnie przekonasz, jak nie jeden w tym wątku, że czasem tak warto, bo się potem lepiej robi :10: :588: :11: :588:

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-05-04, 21:03

Jukka pisze:Jak już nie jesteś taka samosia to bez strachu można będzie podejść
A jednak :roll:, czyli byłam postrachem :?: :5:. No masz Ci los. Nie może być... :566:
A miało być tak pięknie ;-) , nick miał mieć wydźwięk pozytywny, a tymczasem... :13:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-05-04, 21:21

Zosiek pisze:
Jukka pisze:Jak już nie jesteś taka samosia to bez strachu można będzie podejść
A jednak :roll:, czyli byłam postrachem :?: :5:. No masz Ci los. Nie może być... :566:
A miało być tak pięknie ;-) , nick miał mieć wydźwięk pozytywny, a tymczasem... :13:


no nie - spoko Zosiek - ja się Ciebie nie bałam i... chyba nadal mi nie grozi :D
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-04, 21:39

Zosiek pisze:A jednak :roll: , czyli byłam postrachem :?: :5: . No masz Ci los. Nie może być... :566:
A miało być tak pięknie ;-) , nick miał mieć wydźwięk pozytywny, a tymczasem... :13:

A nie, to nie tak miało być... zupełnie nie tak. Nie chodziło mi o to, że postrachem byłaś, chodziło o to, że jak taka samosia, to trochę strach podejść i pogłaskać, przytulić, powspółczuć. Bo jak samosia, to ze wszystkim da sobie radę sama i nie potrzebuje psychicznego wsparcia. Postrachem forum bynajmniej nie byłaś. Przynajmniej ja tak Cię nie widziałam :11:
No a teraz, jak już jest taka zosiak to i może potrzebuje innych z łopatami, coby doła zakopać pomogli :588: No to przyszłam z łopatą, a tu się okazuje, że niechcący tą łopatą w głowę zdzieliłam. No fsytd mi, bo to naprawdę nie tak miało być...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-05-04, 21:57

Jukka pisze:No fsytd mi
Spoko Jukka :-), nie fstydź się już ;-) Słowo pisane ma to do siebie, że bywa opacznie rozumiane. No, ale teraz jak już jestem taki Zosiek to zmyłek nie będzie ;-)
joanna_nick pisze:ja się Ciebie nie bałam i... chyba nadal mi nie grozi :-D
No to kamień z serca :mrgreen:

Spieszę dodać, że NIKOMU nic nie grozi :-D Nie bójcie się ludziska - ja tylko tak groźnie wyglądam :1:
Przecie ja taka sama jak WY, tylko mnie KTOŚ na zielono przemalował :-D
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-04, 22:08

Puk, puk :-D
Zosiek pisze: tylko mnie KTOŚ na zielono przemalował :-D

To ja, czyli ktoś malarz do Was przyszedł :lol:

Jak miło czytać, że w takim kąciku piszecie nie na temat. :mrgreen: Wolę takie coś tutaj niż gdy inne w takowy się przeinaczają :lol:
Dobrze jest :10: ;-) Kropki działają, czego Wszystkim życzę ;-) :-)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-05-05, 08:19

Zosiek pisze:Tak wiele chciałoby się napisać, ale nie ma co schodzić do poziomu pewnych osób, poza tym szkoda strzępić języka.

Dokładnie .
Chciałam tam tylko wspomnieć, żeby nie robił jak to ujął ..."z ciężko chorych ludzi "
idiotów, bo co jak co ale myśleć , to my jeszcze umiemy. Decyzję podejmujemy, też sami, więc... :-)
Beata:) pisze:Jak miło czytać, że w takim kąciku piszecie nie na temat.

Wiedziałam, że Ci się spodoba :lol: , to może dla równowagi dodam :-/
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2013-05-05, 15:09

A ja, wracając do tematu (przepraszam :oops:) muszę się wyżalić, że kolejny dzień bólu oka przede mną (lub też ta mną, jeśli przyjąć, że szklanka do połowy jest pełna :-P). Z pozytywnych akcentów szalałam dzisiaj w badmintona (uwielbiam tę grę, pewnie popełniam zdrowotnościowy błąd, grając, ale nic nie poradzę, pierwszy bezwietrzny dzień trzeba było wykorzystać). Jutro wizyta u neurologa. Kiedy do niego dzwoniłam, nie potrafił ZUPEŁNIE skojarzyć mojej osoby, do czego z resztą się przyznał. Rozumiem, że ma wielu pacjentów, ale jeśli umawia się ze mną, że mam do niego zadzwonić i ustalić termin ewentualnych wlewów sterydowych celem zakwalifikowania mnie do programu po drugim rzucie (który nikt nie wie, czy się w ogóle odbył), to mógłby to sobie chociaż gdzieś zapisać. :roll:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-05-05, 15:40

sk pisze:(uwielbiam tę grę, pewnie popełniam zdrowotnościowy błąd, grając,
a dlaczego błąd ??? jeżeli to lubisz to rób to :D graj, tańcz, baw się tylko zawsze z rozsądkiem i bez nadmiernego eksploatowania organizmu :)

sk pisze:kolejny dzień bólu oka
oby sterydy coś pomogły, 3maj się :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-05, 21:43

sk pisze:A ja, wracając do tematu (przepraszam :oops: )


Sylwia, nie przepraszaj, bo od tego jest to miejsce aby w nim pisać. Jeśli coś nas wyprowadza z równowagi, smuci, czyli dołki, dołeczki i doły wszelakie.
sk pisze:to mógłby to sobie chociaż gdzieś zapisać. :roll:

Takie coś rzadkością nie jest, niestety. Tego oczekujemy od lekarza; żeby pamiętał, o czym z nami rozmawiał. Prawda jest jednak taka, że jak nie przeczyta w naszej karcie, to mało który kojarzy o kogo chodzi ;-) Jeśli nie zapisał, to już czarna magia i wszystko trzeba tłumaczyć od początku.
sk pisze:szklanka do połowy jest pełna

Uznajmy więc że jest i że jutro też taką będzie ;-)

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-06, 10:47

Boli mnie. Nie piszę o tym w temacie o samopoczuciu, bo ten ból to mi się jakiś nieSMowy wydaje. Tak boli pod lewą pachą i promieniuje we wszystkie strony: na pierś, pod pierś, na plecy i na ramię. Węzeł chłonny nie wygląda na powiększony.
O tej porze to już chyba nie dam rady się zarejestrować do pierwszego kontakta, a w tygodniu to on tylko rano, a przecież z Młodzieżą nie pójdę. A nie mam ich z kim zostawić.

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2013-05-06, 11:06

Zrobiłam inwentaryzacje tego, co nie boli i wyszlo na to, ze tylko wlosy. Bo nawet paznokcie jakieś takie dziwne. Oderwac sie chcą czy co? :2:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 503 gości