Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Wodzu
Posty: 614
Rejestracja: 2011-01-04, 21:35
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Postautor: Wodzu » 2011-02-13, 15:09

Chej dziewczyny. Coś mi się zdaje ale chyba coś symulujecie na 14.02. Coś za dużo o lekarzach myślicie. A tu tylu przystojniaków. :mrgreen: :mrgreen: .
Jutro widzę tu Was wszystkie w komplecie, zdrowe, uśmiechnięte, wypoczęte itd.
:11:
I nie zarażać już więcej. :20:

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-02-13, 15:51

Niuniak, konwalia, renia- oj chyba pogoda daje się nam wszystkim we znaki… Ja również cosik ostatnio spać nie mogę. Za trzy dni będzie pełnia- stąd mogą być i nasze w tej kwestii bolączki. Ja niestety zazwyczaj reaguję na zmieniające się fazy księżyca.
Moja saperka jak zawsze pod ręką więc co? Reniu, brać się za kopanie?
Wojtku- a może my mamy nadzieję, że jutro nas powitacie na pocieszenie jakimiś wspaniałościami? Ot, np. kawusia, słodycze i szeeeroki uśmiech :-D
A moje dzisiaj?
Jako, że zaskoczyły moje procesory wzięłam się dzisiaj za ogarnianie domowego chaosu. Z takim zacięciem zabrałam się za porządkowanie stosów papierzysk, że w pewnym momencie zbojkotowały mnie moje własne ręce i dostały dokumentnej telepki. Nie było wyjścia jak odpuścić i siąść do kompa (dla odpoczynku rzecz jasna) :-P Teraz zaś czekam na kumpelę, która właśnie ma wpaść na pogaduchy.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-02-13, 17:20

Dzisiaj trzeba zacząć trening :588:
przed jutrzejszymi walentynkami, kazali w tv ;-) :-D
Wojtek pisze: tu tylu przystojniaków

dziewczyny, to jutro pewnie nie opędzimy się :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2011-02-13, 17:39

Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji, trochę wina, dobre jedzenie... Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki.
Obrazek
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-02-13, 21:10

Zosiu, gratuluję!! Zdrówka dla mamy i dzidziusia!!
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-02-13, 23:23

Moje "dzisiaj" od kilku dni jest do d..... a jutro będzie jeszcze gorsze :-( nienawidzę walentynek :16: przez otrzymany 8 lat temu walentynkowy prezent zawalił się mój cały świat i skończyło wszystko.... normalnie ciężko mi w to uwierzyć, że tyle lat już minęło od diagnozy :13: a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić i zrozumieć (już nawet nie chcę), dlaczego ten świat jest tak bardzo niesprawiedliwy i "dobrze, że życie jest tylko jedno... drugiego bym nie przetrwała." :-(
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-02-14, 06:53

Przetrwałabyś.
martyna pisze:nadal nie mogę się z tym pogodzić i zrozumieć (już nawet nie chcę), dlaczego ten świat jest tak bardzo niesprawiedliwy
, Martna nadal wierzę, mimo wszystko,że są gorsze rzeczy od sm. Nie mówię,żeby sie pogodzić z chorobą ,bo to jest naprawdę bardzo trudne,ale nauczyć się z nią żyć. Z naszymi dziurami w mózgu można kochac i być kochanym. Czego za całego serca życzę Ci w tym czerwonym dniu. :23:
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-02-14, 07:00

martyna pisze:Moje "dzisiaj" od kilku dni jest do d..... a jutro będzie jeszcze gorsze nienawidzę walentynek przez otrzymany 8 lat temu walentynkowy prezent zawalił się mój cały świat i skończyło wszystko..

Martynko choroba to nie wyrok,idzie z tym zyć :-) .Dlatego,że w walentynki dostałaś diagnozę to nie lubisz tego święta?Absurd.Jesteś młoda i ciesz się życiem,czerp z niego siłę całymi garściami :-) .
Piszesz,że zawalił się Twój cały świat i skończyło wszystko.Spójrz na to z drugiej strony.Żyjesz i to jest najważniejsze.Pomyśl sobie,że właśnie te 8 lat temu zaczęłaś nowe zycie-tyle,że z chorobą.Reszta jest nieważna.Każdy z nas choruje nie tylko na SM, ale ma również inne choroby i jakoś ciągnie ten swój wózek niedoli i się nie skarży na los :-) :-) :-) .
Dużo uśmiechu w walentynki Ci zyczę Martynko :23:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2011-02-14, 07:04

Dzisiaj bedzie piękny dzień!! Niebo ma takie cudne kolory. Wstałam o piątej rano!! Wypiłam pyszną herbatkę!! O jeny,,,,,,odbija :23: mi
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

niusiek84
Posty: 1430
Rejestracja: 2010-07-31, 11:13
Lokalizacja: Mazury
Kontaktowanie:

Postautor: niusiek84 » 2011-02-14, 07:22

Sylwiątko pisze:Dzisiaj bedzie piękny dzień!! Niebo ma takie cudne kolory. Wstałam o piątej rano!! Wypiłam pyszną herbatkę!! O jeny,,,,,,odbija :23: mi


Kurcze ja dzś ledwo się zwlekłam z łóżka o szóstej. Nie żebym coś przeczuwała, ale chyba pełnia będzie zaniedługo bo nasz sen wygląda tak: 2 godziny w porywach do 3 snu a reszta to :evil: "czuwanie". Oczywiście sen przychodzi o 6 jak trzeba wstać...... Ogólnie dzis wyglądam jakbym poimprezowała sobie.. :roll: a ja się tylko nie wyspałam... ha ha ha

Wodzu
Posty: 614
Rejestracja: 2011-01-04, 21:35
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Postautor: Wodzu » 2011-02-14, 09:15

martyna pisze:Moje "dzisiaj" od kilku dni jest do d..... a jutro będzie jeszcze gorsze :-( nienawidzę walentynek :16: przez otrzymany 8 lat temu walentynkowy prezent zawalił się mój cały świat i skończyło wszystko.... (

Nie przesadzaj, gdyby nie SM to nie poznałabyś tylu kochanych osób!!!!!!!!!!!!!! :-P

Wodzu
Posty: 614
Rejestracja: 2011-01-04, 21:35
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Postautor: Wodzu » 2011-02-14, 09:33

niusiek84 pisze:Kurcze ja dzś ledwo się zwlekłam z łóżka o szóstej. Nie żebym coś przeczuwała, ale chyba pełnia będzie zaniedługo bo nasz sen wygląda tak: 2 godziny w porywach do 3 snu a reszta to :evil: "czuwanie"

Kiedyś też byłem młodym i pięknym, ale teraz tylko i zostało. Fajnie przypomnieć sobie upojne noce spędzone w akademiku. Na spanie raczej nie było czasu :-P
Głowa do góry dziś ponoć nie narzekamy :20: !!!!!!!!

martyna
Posty: 2661
Rejestracja: 2010-03-04, 14:33
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: martyna » 2011-02-14, 09:47

Dziękuję za wysłuchanie i zrozumienie....

Sylwiątko pisze:Martna nadal wierzę, mimo wszystko,że są gorsze rzeczy od sm

Wiem, że są, dla mnie akurat SM zniszczyło wszystko, co sprawiało, że "żyłam"...

aisza pisze:Dlatego,że w walentynki dostałaś diagnozę to nie lubisz tego święta?Absurd.

Chyba każdy ma jakieś przeżycia, wspomnienia które z czymś mu się kojarzą....ja akurat w Walentynki straciłam wszystko, co miałam najcenniejsze i może dla jednych takie wspomnienie wyda się absurdem, dla mnie akurat nie.....
aisza pisze:Każdy z nas choruje nie tylko na SM, ale ma również inne choroby i jakoś ciągnie ten swój wózek niedoli i się nie skarży na los

Przepraszam, nie chciałam narzekać.....pewnie akurat ja (raz na rok) nie mogę, a może nie w tym miejscu :-(
aisza pisze:Dużo uśmiechu w walentynki Ci zyczę Martynko

Dziękuję i również, dzisiaj życzę tego samego :-)

Wojtek pisze:Nie przesadzaj, gdyby nie SM to nie poznałabyś tylu kochanych osób!!!!!!!!!!!!!!

Już nie będę :roll:
Na niektóre pytania nie ma odpowiedzi i tego nauczyć się najtrudniej...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-02-14, 09:59

Martynko hej :-)
martyna pisze:nie chciałam narzekać.....pewnie akurat ja (raz na rok) nie mogę,


Możesz ile chcesz. Od tego tu jesteśmy. Dzisiaj dzień taki, że spróbujmy się cieszyć ze wszystkiego, co mamy. Mam tu na myśli to, co jest dla nas przyjemne. Nawet jeśli jest tego niewiele ;-)
Martynko :588: Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2011-02-14, 10:08

Martynko, każdy w nas ma w kalendarzu wiele przykrych i bolesnych dat, ale trzeba żyć dalej.
Uśmiechnij się, proszę i nie męcz już biednego św. Walentego ;)
Pozdrówka :588:
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości