Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

teska
Posty: 125
Rejestracja: 2009-06-26, 22:17
Lokalizacja: łodz

Postautor: teska » 2014-02-23, 19:05

a moze :lol:
lubie deszcz ,bo w deszczu nie widac łez

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-02-23, 19:38

Kręgosłup mnie boli...przeciwbólowe nie pomagają....czas iść do medyka;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-02-23, 20:05

Mnie też boli i to zawsze :-( Dlatego też namówiłem neurologa na rezonas magnetyczny. Wcześniej chodziłem po kilka dni po kolanach ,przyjmowałem po kilka seri zastrzyków przechodziło i wracało.Jak przeczytałem w opisie ile tam jest zmian ,schowałem go głęboko i jakoś (mniej )już boli. Oczywiście kiedy porzadnie mnie skręci wyjmę go i pobiegnę już nie do rodzinnego tylko prosto do ortopedy.Ale jak na razie daję radę z Mydocalmem Padoltenem lub Zaldiarem też daje radę. Mam pytanie do forum <kto tak naprawdę zajmuje się leczeniem kregosłupa czy jakąkolwiek diagnozą> Gdy pokazałem mój rezonans nerologowi ,spojrzał i powiedział ;zmian demielinizacyjnych nie ma??? kurde wiem przecież nic nie pisało ;-) Przezucił kartkę dalej i znów zajął się esemem.Myslałem że neurolog też ale widocznie jak nie ma zmain podchodzących pod neurologię trzeba udać się do oropedy??? Pozdrawiam!!!

A Tuńcia nie ma co czekać ,jak prochy nie działają moze jakieś zastrzyki lub blokady pomogą. Na pewno coś uśmierzy Twój ból :-) Jak powiedział mój pierwszy neurolog po diagnozie sm (lepiej juz nie bedzie) :20: I jak takiego nie zabić???
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-02-23, 21:27

pawel_wlkp pisze:A Tuńcia nie ma co czekać ,

Ja nie narzekam ....
pawel_wlkp pisze:(lepiej juz nie bedzie)

To jedno jest pewne;) mam skrzywienie kręgosłupa no i jeszcze sm a jedno z drugim nie idzie w parze;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-24, 00:29

blanka pisze:Alex-jestes przeziębiona ,nasila to objawy neurol. ,smutno Ci..ale to przeciez chwilowe ;-) .Poukłada sie.Jesteś inteligentną ,młodą ,przedsiębiorczą dziewczyną-dasz radę.A choroba? Nikt nie powiedział,że będzie miała szybki i bolesny przebieg. Będzie dobrze :-)
Trzymaj się.


dziekuje Blanka :-)

wiem, ze obecne pogorszenie samopoczucie jest wywolane infekcja, ale nie moge tez sama sie oszukiwac, regularnie pojawia sie jakis nowy objaw. Nie chodzi mi nawet o to, nigdy sie nad soba nie uzalalam z powodu choroby, bo i r#tak nie mam na co narzekac. Moj problem polega na tym, ze przed rodzina i znajomymi musze udawac, ze wszystko jest niemal tak jak bylo kiedys. W pierwszym przypadku, zeby ich nie martwic, a w drugim, bo i tak nie zrozumieja. Nie moge byc po prostu soba (ale to filozoficznie zabrzmialo) i tlumie wszystkie emocje w sobie, co skutkuje nerwica/depresja.
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-02-24, 10:18

AlexL4 pisze: tlumie wszystkie emocje w sobie, co skutkuje nerwica/depresja.
-więc porozmawiaj mimo wszystko z rodzicami.To ,że teraz chcesz Ich niejako chronić szkodzi Tobie i...kółko się zamyka.Nie bój się tej rozmowy-zrozumieją szybciej i więcej niż Ci sie wydaje ,a Ty będziesz miała w Nich większe wsparcie .Obcymi się nie przejmuj ;-) .
Trzymaj się :-)
Blanka

teska
Posty: 125
Rejestracja: 2009-06-26, 22:17
Lokalizacja: łodz

Postautor: teska » 2014-02-24, 10:27

pawel_wlkp-no neurolog moglby sie tym tez zajac,ale raczej kieruja do ordopedy,lub neurochirurga...ewentualnie reumatolog zostaje jesli zmiany sa zwyrodnieniowe.
Ale najlepiej trzymac sie jakiegos dobrego ortopedy..
lubie deszcz ,bo w deszczu nie widac łez

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-24, 14:17

Chyba zrobie Blanka tak jak radzisz, bo juz dluzej nie dam rady sie meczyc. Za kilka dni do mnie przyjezdzaja i coz, bede musiala ich sprowadzic na ziemie i szczerze porozmawiac :-|
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-02-24, 19:19

odnośnie problemów z kręgosłupem, moja przyjaciółka chodziła na masaże i rehabilitację, ponadto ma zestaw ćwiczeń (bardzo proste podobno :13: ), których nauczył ja właśnie pan z rehabilitacji; do wykonywania w domu. nie przyniosło to efektów od razu, ale już od dwóch m-cy nie bierze żadnych leków, a brała ich naprawdę sporo. ból doprowadzał ją do płaczu ( a to twarda sztuka) i spania na podłodze. ma zwyrodnienie kręgosłupa i jakieś przepukliny, nie wiem dokładnie jak to się nazywa i mam nadzieję, że nie namieszałam z nazwami. Aiszko , Paweł - może przemyślcie i takie rozwiązanie.
skierowanie do lekarza rehabilitacji wystawi lekarz rodzinny.

Alex - Blania ma rację. powiedz rodzicom prawdę bez obaw, a znajomi - hmmm zależy jacy są.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-02-24, 19:25

Cześć Alex :-) Zgadzam się w 100% z Blanką,z kim się podzielić swoimi problemami jak nie z rodzicami,
w końcu oni znają Cie najlepiej i na pewno najlepiej zrozumieją :-) Życze Ci szczerej i w miarę możliwosci łatwej rozmowy<takie rozmowy nigdy nie są łatwe> z rodzicami.Pozdrawiam!!!
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-02-24, 19:36

Z tymi bolacymi kręgosłupami się kochani dobrze zdiagnozujcie ,bo przy różnych defektach sa różne rodzaje rehabu .
Fajny rehabilitant jest na forum.Chętnie pomaga-napiszcie do Piotra ,wytłumaczy ,pokieruje .I zdrowiejemy ,co nie? ;-)
Blanka

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-02-24, 19:43

Lekko że tak Blanka,zdrowiejemy ;-) Dzięki za info. Pozdro. ;-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-24, 21:55

dziekuje kochani i rowniez pozdrawiam :-) a w przyszlym tygodniu zdam relacje jak poszlo :-)

PS. Wczoraj moje mrowienie (czy raczej razenie pradem) bylo tak silne, ze nie moglam zasnac:/ Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej :shock:

<przepraszam, ale od kilku dni mam jednak faze uzalania sie nad soba :roll: >
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-02-25, 21:28

Alex - 3maj się :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-02-25, 22:01

Dzięki Zośka :-) Moze w piątek znajdę chwilę i przejdę się do rodzinnego,zreszta tak zamierzałem iść po recepty.Poproszę go o skierowanie ,tak bardzo chciałbym przestać faszerować się tym świństwem ;-)
Jeszcze raz dzięki i Pozdrawiam :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości