Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2016-03-12, 19:17

Dzięki Kochane :firends: imprezy córki odwołać nie mogę, ale ją odchoruję na 100%, już to wiem. W poniedziałek zapiszę się prywatnie do lekarza, bo sama widzę, że jest coraz gorzej :szalony2: na sor nie pojadę, chyba że do poniedziałku przestanę chodzić :dash1: dzisiaj przeżyłam prawie całkiem bezboleśnie, bo przyjechała koleżanka i jak zobaczyła co się dzieje została i ogromnie mi pomogła. Zrobiła tyle w 15 minut, ile ja dzisiaj od 5 rano.... fakt, że i dzieciaki stanęły na wysokości zadania :girllove: nawet już posprzątały, a ja zdycham na fotelu, jeszcze jutro rodzina, chyba będzie łatwiej, no i mąż po południu/wieczorem wróci. ale wszystko jest warte uśmiechu córki :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2016-03-17, 13:04

Zosia- jak u Ciebie ? Jestes przed czy po neuro? Jak się czujesz ? :kiss:

Mnie grypsko dopadło ,konkretne ,z temperaturą ,katarem i opryszczką . Opryszczka w nosie (tez) i katar to przyjemność niebywałaprzy wycieraniu nosa :crazy: .No i leże ,siedzę ,siedzę ,leżę ..M był przeziębiony ,ale takie śladowe objawy mu jeszcze zostały (tyle że jak sobie przypomnę to jego zap .płuc z ubiegłego roku ..tez przechodzona grypka była ..) ,no i działa na podwórku różne takie tam.. :umnik2:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kącik złego humoru

Postautor: zosiasamosia » 2016-03-17, 13:31

blanka pisze:Source of the post temperaturą ,katarem i opryszczką . Opryszczka w nosie (tez) i katar
Czyli standard. Jak Cię Blana bierze, to w każdym calu :dash1:
Współczuję :firends:
--------------------
Ja tylko smarkam :crazy:, zmysł powonienia i smaku nieco mniejszy, ale apetyt bez zmian :angel: :śmiaćsię:
--------------------
Zosiako, nic nie piszesz :umnik2: , wiem - zajęcie inne masz, a Ty gdzieś tam na szarym końcu? :acute:
--------------------
P.S. Dziewczyny przestrzegam, nie wyłaźcie na okna przed Świętami :diablo: :yes:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2016-03-17, 16:10

Blaniu, powrotu do zdrowia Ci życzę szybkiego. Opryszczka w nosie przy katarze, miód. :crazy:
Współczuję i :kiss:, nie zarazisz mnie chyba raczej przez ekran. :)
zosiasamosia pisze:Source of the post Ja tylko smarkam

Zosiu też :kiss:, ( a kto mi zabroni ) żeby nie było. Uważać na siebie ( profilaktyka może jakaś by się przydała ), bo w marcu, nie tylko koty miewają odmienne stany.
Wojtek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Kącik złego humoru

Postautor: renia1286 » 2016-03-17, 17:04

homag pisze:Source of the post bo w marcu, nie tylko koty miewają odmienne stany.
wojtek
:girlhaha:
Mojej kotce przeszło. :girloczko:
Wojtku uważaj, szczególnie na kocie śpiewy za oknem, co by i Ciebie nie poniosło. :wink:
Dziewczyny zdrowiejcie a ja za Wojtkiem ... :kiss: I niech tam, w kupie raźniej :rece2:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2016-03-17, 18:37

:kiss: dziękuję za pamięć :girllove:
Dziewczynki - na przeziębienie odkryłam w zielarskim mieszankę ziół - zioła szwedzkie, zalewa się tą mieszankę alkoholem (przepis jest na opakowaniu). Nie wiem co nazwa ma wspólnego ze składem, fakt jest taki, że na grypę pomagają. tylko musi postać parę dni w ciemnym miejscu. zdrowiejcie słońca :kiss: bo ja chyba nie doleczyłam grypy i stąd ten rzut :szalony2:
byłam u pierwszego lepszego neuro wczoraj prywatnie i dostałam milgammę, bo sterydów po ostatniej akcji do domu nikt mi nie da... pacjentów na neurolgii tyle, że na korytarzu leżą, więc i ona nie bardzo się wychylała, żeby mnie brać, a dla mnie szpital to gorsza trauma jak cokolwiek innego, więc muszę wykupić te zastrzyki. 24 mam wizytę u swojej neuro na nfz więc też pójdę . no i dostałam zalecenie zrobienia MRI w trakcie rzutu, czyli teraz. no i to 8 stówek z kontrastem :dash1: poproszę tatę może coś pomoże , chociaż obciach prosić. wyciągnęłam kijki do nordic i tak się przesuwam ale niedowład mi się rozłazi. jutro pójdę do rodzinnej po zwolnienie i chociaż parę dni muszę odpocząć bo już nie daję rady.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Kącik złego humoru

Postautor: rybka » 2016-03-17, 21:10

Zosia - trzymaj się :kiss: reszta niewyraźnych też :kiss:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2016-03-17, 21:34

Mam pecha popsuł mi się wózek elektryczny :histeryczka:
Nie wiem co się stało, nie mogę go włączyć.
Naprawa tylko w serwisie , potrwa ok. 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Kącik złego humoru

Postautor: anula;) » 2016-03-18, 07:45

....Wiem Roma,że to żadne pocieszenie,ale wyobraź sobie ,że jeszcze jest mroźna zima,w końcu to dopiero 18.03 ...dawniej tak bywało :wink: ..Czas szybciutko zleci! :boast: :yes:

Blania - zdrooooowiej nam,nio! :rece2:
Zosiako.. sie porobiło jakos niefajnie..ale przejdzie...przecież.. bo zawsze przechodzi :boast:
Szkoda ,że nie masz w domu metypredu,(albo encortonu) jak nie ma szans na solu,żebys mogła sama reagować w takich przypadkach.. Może porozmawiaj o tym z lekarzem..taka..delikatna sugestia nie jest zła :angel: :kiss:
Wiadomo,że trzeba pilnować dawkowania i jest to upierdliwe,ale moi znajomi ( a chociażby i na forum-Wopa, tak jadą nieraz ;)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Kącik złego humoru

Postautor: zosiasamosia » 2016-03-18, 11:16

Czuję się taka pociumana :rece2: , że aż zdrowsza :firends:
--------------------
zosiako pisze:Source of the post no i dostałam zalecenie zrobienia MRI w trakcie rzutu
Zlecenia prywatne..., jakie to proste... :rusian:
A moim zdaniem, co może zmienić MRI w tej sytuacji, szkoda kasy, w pierwszym rzędzie należy wyciszyć objawy, a może neuro z NFZ też wpadnie na taki pomysł?, choć wątpię, ale byłoby zdecydowanie taniej :rusian:
--------------------
roma pisze:Source of the post Naprawa tylko w serwisie , potrwa ok. 2 tygodnie
Roma, trzym się, niech ten czas szybko Ci zleci :firends:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 51
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2016-03-18, 19:41

zosiako pisze:Source of the post chociaż parę dni muszę odpocząć bo już nie daję rady.
- Tak Zosiu . Wypoczywaj ,nie forsuj się tyle ,że moje zdanie jest takie :jak objawy nie będą ustępować albo(co nie daj ) się rozejdą dalej ,musisz cos robic .Coś to znaczy prywatnie .. Cena MRI powalająca ,ale czekac na NFZ to se można :rusian: .Tato ,przecież jeżeli , może to ci pożyczy ,tez nie lubie takich sytuacji ale cóz -zycie w d**e daje i lepiej nie czekac na następnego kopniaka . :firends:

Roma- ten czas tak zaiwania ,ze 2 tygodnie zleca ,ani się nie spostrzeżesz :yes:

zosiasamosia pisze:Source of the post Czuję się taka pociumana , że aż zdrowsza
- pociumana to dos często bywam ,ale czemu nie zdrowsza tylko jakaś wrednawa :crazy:

Wojtek- spokojnie , przaz monitor opryszczka nie przelezie :biggrin: ,buziaki od przyjaciół nie sa złe :)

No więc łączmy się niedomagający w każdy sposób :firends:
Niech lecą :kiss: :kiss: :kiss: - kogoś przytulić :firends:
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2016-03-18, 20:04

renia1286 pisze:Source of the post Wojtku uważaj, szczególnie na kocie śpiewy za oknem, co by i Ciebie nie poniosło.

Będę się starał zapanować nad ssaczym odruchem bezwarunkowym. :)
renia1286 pisze:Source of the post Mojej kotce przeszło.

Reniu, duża już jesteś dziewczyna i wiesz, że za niedługo wszystko zacznie się od nowa, a to młoda kotka. Wiem, że koszty są pewne przy sterylizacji, ale ona bidula za każdym razem cierpi.

blanka pisze:Source of the post - kogoś przytulić

Właściwie czemu nie. :)

Osiem stów, to osiem stów. Zosiu, a pewna jesteś, że gdyby nawet coś wyszło zapalnego w obrazie RMI, neuro zadziała i zaaplikuje Ci sterydy.? Wiem, nie cierpisz szpitali, ale może położenie się w takowym, byłoby lepszym rozwiązaniem. Dobrze też Anula poszeptuje o sterydach. RMI ( tak tydzień temu powiedział mi neurolog na wizycie w Krakowie ) jest żadnym dowodem na to, czy choroba postępuje, czy też z nie.
Ostatnio zmieniony 2016-03-18, 20:33 przez homag, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2016-03-18, 20:20

zosiasamosia pisze:Source of the post Zlecenia prywatne..., jakie to proste...
nawet ze wskazaniem gdzie mam szukać :crazy:
zosiasamosia pisze:Source of the post może neuro z NFZ też wpadnie na taki pomysł?
pomysł to może mieć, tylko na szanowne nfz termin 1 kwietnia nie wchodzi w grę :girlwestchnienie:
zosiasamosia pisze:Source of the post należy wyciszyć objawy
blanka pisze:Source of the post jak objawy nie będą ustępować albo(co nie daj ) się rozejdą dalej
no rozłażą się od kilku tygodni - może milgamma przystopuje chociaż do 24. :crazy:
blanka pisze:Source of the post pociumana to dos często bywam ,ale czemu nie zdrowsza tylko jakaś wrednawa
:biggrin: :kiss:
anula;) pisze:Source of the post przejdzie..
- mam nadzieję :yes:
homag pisze:Source of the post pewna jesteś, że gdyby nawet coś wyszło zapalnego w obrazie RMI, neuro zadziała i zaaplikuje Ci sterydy.?
ten, u którego byłam prywatnie, powiedział, ze tak
będę 24 u neuro na nfz to zobaczę, co ona mi powie
homag pisze:Source of the post może położenie się w takowym, byłoby lepszym rozwiązaniem
:szalony2: to jest ostateczna ostateczność :szalony2:
blanka pisze:Source of the post kogoś przytulić
:blush: mnie też

dla potrzebujących i wspierających:kiss: :kiss:
Roma- mam nadzieję, że panowie z serwisu sprężą się i naprawa będzie krótsza :)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2016-04-17, 09:45

Mam Pecha :crazy: o wózku elektrycznym w serwisie już pisałam ( popsuty lewy silnik - do wymiany )
Wymiana silnika 3000,0 zl Przy pomocy PCPR - tylko 1000,0 zł
A ,że nieszczęścia chodzą parami, to popsuł mi się komputer ( modem do wymiany )
Straciłam z komputera wiele danych :obrażony:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2016-04-17, 09:48

Roma - tak mi przykro, niestety takie awarie są bardzo kosztowne :girlwestchnienie: ale mam nadzieję, że wózek już jest OK, komputer też już działa skoro jesteś tutaj, więc miejmy nadzieję, że już koniec z pechem :angel:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości