Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-06-22, 11:05

Annegret pisze:No chyba, że coś pokrzyżuje wszystkie plany.

Aniu niech nic nawet próbuje Ci krzyżować, chyba że jakiś przystojniaczek chętny na wspólny spacer :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2011-06-22, 11:16

Reniu- Jest taki jeden... rudy, z pięknym ogonem i klapniętymi uszami. Mieszka w sąsiedniej klatce i już niejeden raz nie przepuścił mnie bez oblizania jak się da i gdzie się da. Wabi się Goldi i bardzo grzecznie chodzi na smyczy :mrgreen:

niuniak
Posty: 442
Rejestracja: 2010-08-02, 11:08
Lokalizacja: Tuchów
Kontaktowanie:

Postautor: niuniak » 2011-06-22, 14:15

Dziś jest najokropniejszym dniem od czasu kiedy dowiedziałam się o chorobie :(
Nie wiem czy to betaferon tak wpływa na mnie że po mega kłótni oczywiście z winy chłopaka mam mysli samobójcze i doła jak lej po bombie atomowej :-(
"Skąd mogłam wiedzieć, że losu karty, są naznaczone albo wytarte"

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-06-22, 15:51

Niuniak spróbuj to jakoś wyprostować i naprawić , wszystko da się jak się chce, bardzo mi przykro , że cierpisz . :588:
Dzisiaj moja Marlena skończyła podstawówkę i muszę to powiedzieć :
jestem z niej dumna , druga w klasie, świadectwo z paskiem, wyróżnienie za zasługi dla szkoły, statuetka i puchar, podzękowanie za opiekę nad sztandarem no i dla Nas rodziców - list gratulacyjny od Dyrektora Szkoły-
miło mi i szkoda, że tak szybko dorasta :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-22, 15:55

Niuniak, no weź mnie dziewczyno nie strasz, bo mi serducho wysiądzie..
Na poważnie jednak- wyjdź z domu i to szybko.
Postaraj się być poza domem tak długo, jak tylko się da.
Wrócisz- inaczej spojrzysz na wszystko. Jeśli facet Cię wkurza i to nie po raz pierwszy, daj sobie z nim spokój!!!!
Trzymaj się, bo .. i tu look na mój podpis w stopce ;-)
Obrazek

zofija
Posty: 803
Rejestracja: 2009-03-31, 14:05
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: zofija » 2011-06-22, 18:45

Jeszcze tylko...

zrobię zastrzyk

i mogę swiętować :19:
Ostatnio zmieniony 2011-06-22, 18:59 przez zofija, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłego dnia [you]!

"Lepiej iść i upadać niż całe życie klęczeć"

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-06-22, 18:52

Niuniak, trzymaj się kochana :588: Zrób tak jak radzi Tuja,wyjdź z domu,staraj się nie myśleć o tej kłótni.Faceci mają to do siebie,że czasami(nawet i często :-/ ) potrafią naprawdę wkurzyć i wyprowadzić Nas z równowagi :1: Nie warto sobie szarpać zdrowia,nerwów rozpamiętywaniem nieporozumień.
Głowa do góry,już jutro(albo nawet dzisiaj ;-) ) spojrzysz na wszystko z dystansem,będzie lepiej :-))
Ostatnio zmieniony 2011-06-22, 18:57 przez Aśka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
haniutek
Posty: 1429
Rejestracja: 2008-04-07, 08:43
Lokalizacja: spod dachu nieba

Postautor: haniutek » 2011-06-22, 18:54

Dzisiaj i dla mnie nie jest łaskawe, ale "nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"... Gdy w końcu opuściłam 3 pięterko, domu w którym ściany są wysokie na ponad 3 m a schody to niczym szczyty himalajskie, w skrzynce czekało awizo. Qrcze, nie opuszczałam domu całe 2 dni, w ciągu tygodnia to już 2 awizo(na całe szczęście pierwsze dotyczyło dawnego mieszkańca:), gdzie jestem informowana, że o 8:50 nie było mnie w mieszkaniu , więc mam pofatygować się na pocztę bo list czeka. A moje jestestwo o wskazanej porze jeszcze nie miało ochoty rozpoczynać dnia i pod podanym adresem leżało czekając na księcia. (No, co w końcu mieszkam na ostatnim piętrze, mogę się przyrównać do księżniczki z wieży ;-) ) OK, dotarłam do poczty, w jedną stronę mam dla niektórych tylko ok.800 m ,dla mnie aż tyle metrów. W iście maratońskim wyczynie pomocne okazały się: wkurzenie i kijki NW ( Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem jakiegoś wspomagacza chociaż z jednej strony, by łatwiejsze i pewniejsze było przemieszczanie. Przypomniałam sobie CASEY, dzięki niej odkurzyłam kijki . Dzięki Kasiu !.) List to upomnienie z gazowni :oops: . Okazało się, że w marcu dotarły 2 faktury, jedna z rzeczywistym odczytem druga z prognozą. Tylko,że złączyły się papierki i udawały 1 druk :20: .
I tak się zastanawiam, czy listonosza nie obowiązuje próba dostarczenia poleconego listu? O ile się nie mylę, to jest tak tylko w przypadku przesyłek nie mieszczących się do skrzynki. Podsumowanie dnia, silna motywacja spowodowała, że dzisiaj schody zaliczyłam 4 krotnie. Z małymi przerwami, ale udało się do tego łączna trasa ok.2km. Patrząc z perspektywy, gdzie jeszcze niedawno 50m w dobrym stylu to było coś, nie liczy się że dzisiejsze tempo było żółwie. Sterydy ponownie zadziałały, jest jeszcze "małe ale" w postaci towarzyszącego uczucia upojenia alkoholowego, aczkolwiek mam ponownie :-D nadzieję, że z nowym miesiącem wrócę do normalności i pracy.
<center> <i>"Idź dalej niezłomnie,(...)Nic nie jest stracone, skończone też nie "</i> </center>

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 59
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2011-06-22, 19:40

Moje dzisiaj też wyjątkowe. Córka odebrała świadectwo z czerwonym paskiem, ma najwyższą średnią w całej szkole, dostała górę nagród i jednorazowe stypendium za wybitne wyniki w nauce, w kwocie 100 zł :shock: :lol: Dla nas (tak jak i u Reni) list gratulacyjny od Dyr. szkoły. No i najważniejsze wnuczka zakończyła edukację żłobkową, od września idzie do pobliskiego przedszkola a to oznacza koniec z moim codziennym wstawaniem o 5.25 i odwożeniem jej do żłoba przed pracą (będzie lżej i taniej). Syn zaliczył sesję. (uff) A za parę dni mój długo wyczekiwany urlop :23: (tylko cholerka coś mi moja prawa niużka głupieje, mam nadzieje że mi nie zafunduje poleżonka w psitaliku :7:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-22, 19:45

Ja też jestem zadowolona dzisiaj. Okna opieprzyłam w iście ekspresowym tempie:) a później leżałam plackiem bo nie mogłam ruszyć ni ręką ni nogą;).
Młodszy syn wrócił ze szkoły z świadectwem,nagrodą książkową za dobre wyniki w nauce(I kl zawodówki) oraz przyniósł list gratulacyjny dla nas za dobre wychowanie syna i motywowanie go do nauki :23: :23: :23:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2011-06-22, 20:46

Niuniak głowa do góry jutro będzie nowy lepszy dzień :588: Trzymaj się będzie dodrze :588:
Reniu , Zibi, Aisza gratullacje dla Waszych pociech, Zdolne ambitne macie dzieciaki :21:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-22, 21:30

Pozostało mi jeszcze dzisiaj pogratulować wszystkim dumnym Rodzicom :mrgreen:
Moja córa nawet nie odebrała świadectwa, a też całkiem całkiem :oops: :lol:, bo już tydzień temu "za chlebem" do starszej siostry w UK umknęła ;-) Chciała uprzedzić wakacyjny
bum na pracę, tak więc świstek i resztę zobaczę we wrześniu :mrgreen:
Obrazek

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-06-22, 21:45

renia1286 pisze: dla Nas rodziców - list gratulacyjny od Dyrektora Szkoły-

aisza pisze:oraz przyniósł list gratulacyjny dla nas za dobre wychowanie syna

Gratulacje moje Panie.Mój najmłodszy też zakończył dzisiaj edukację,otrzymał promocję do następnej klasy,ale cudów na świadectwie nie ma ;-)
niuniak każdy dół da się zakopać.Nie myśl nawet w ten sposób.Jestem facetem i wiem,że nie warto dla nas się poświęcać ;-)
Zibi zdziwiłbym się,gdyby Twoi potomkowie nie mieli pasków..tych na świadectwie. :-)
Skoro reproduktor z górnej półki :-D Moje gratulacje :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2011-06-22, 22:05

homag pisze:ale cudów na świadectwie nie ma

Wojtku u mojego syna też cudów na świadectwie nie ma.Średnia z ocen to 3,6 a i tak jest drugim uczniem w klasie(pod względem nauki) więc mozna sobie wyobrazić jaki tam jest poziom nauczania:).Zaznaczę,że w gimnazjum ciągnął sie zawsze w czołówce-ale od końca ;-) :lol:
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2011-06-22, 22:48

aisza pisze:więc mozna sobie wyobrazić jaki tam jest poziom nauczania:)

Beatko szkoła jest ważna,ale nie najważniejsza.Mój najmłodszy chyba za bardzo to sobie wziął do serca :-D
Wojtek


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 655 gości