Nasza klasa- Facebook

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-02, 13:23

I jak Ci się tam podoba?

A, ja w razie czego jestem tutaj - http://keyholiness.hi5.com (na razie mam całą jedną znajomą, ale za to jaką! :) )

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2008-05-02, 13:34

Chwilowo się zadomawiam, ale nie wiem, czy mi się uda. Ja tam to http://byniczek.hi5.com
Trochę dużo tych społecznościowych mam i może lepiej skupić się na jednym, ale bardziej szczegółowo :-/
Czasem jednak zachowuję trochę rozsądku, bo na Bebo usunąłem konto, a na MySpace po przestudiowaniu ich polityki prywatności, gdy już włosy mi opadły na swoje miejsce, zrezygnowałem z rejestracji :oops:
Obrazek

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-02, 14:02

Ja na MS wolałam w ogóle nie czytać regulaminu :-) Ale nie żałuję że tam jestem (ot, wpadam raz na miesiąc zaktualizować profil), mam stamtąd najwięcej zleceń na rysunki :19:

Jestem jeszcze na Facebook (to takie międzynarodowe hi5, funkcje te same), Gronie i wielu różnych portalach pokroju deviantArtu. Jak ognia unikam wszelkich fotek peel i tego typu spraw, szkoda czasu.

Bynik, zaproszenie na hi5 poleciało, w kupie raźniej.

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2008-05-02, 14:17

Ja mam tę wadę, że niekiedy czytam. Dobrze, że tylko niekiedy, bo gdybym to robił konsekwentnie, pewnie nawet kompa bym nie włączył :lol:
Fajnie masz, że potrafisz... Ja zlecenia przyjmowałem w szkole, na plakaty politycznie zaangażowane :-)

Zaproszonko wziąłem i oczywiście przyjmłem :lol:
Obrazek

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-02, 14:22

A rysunek na avatarze jest Twojego autorstwa? Skoro przyjmowałeś w szkole to znaczy że też coś z tematem masz wspólnego. :->
Ja teraz korzystam ile mogę póki łapka jeszcze jako tako działa ;)

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2008-05-02, 14:43

Wczoraj poszedłem sobie poszukać w rupieciach paczki z podwójnymi płytami winylowymi, które namiętnie zgrywam na kompa i spadła mi na głowę ramka. Ramka się rozleciała, szkło potłukło, ale bohomazik ocalał prawie nieuszkodzony. Więc zrobiłem sobie avatarka. Przy okazji i dla wspomnień pooglądałem olejne wypociny, które w rupieciarni grzecznie od 6 lat stoją (od przedostatniego remontu) czekając, aż gwoździe w ściany poprzybijam, by mogły znowu jawnie dyndać. Przynajmniej mają tę satysfakcję, że znośnie przeżyły, czego nie mogę powiedzieć o graficznych wypocinach.
Mnie łapki już nie słuchają i węgiel i grafit dołączyły do wspomnień. Tak jak wcześniej stało się to z gitarą i fletem :-( Ale na pocieszenie mam harmonijkę, która nie chce zrozumieć, że chory jestem i dmucham nie tym płucem.

Zauważyłem, że u SM-owców jakoś częściej zdarza się "artystyczny" feblik. Nie wiem, czy SM jest powiązane z feblikiem, czy feblik spowodował SM :roll:
Kiedyś nawet miałem sobie ucho obciąć, ale po zastanowieniu tylko je przekłułem.


- Bynik! Skończ już chrzanić...
- No dobra. Kończę :oops:
Obrazek

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-02, 14:54

haha :-D

No właśnie, założyłam gdzieś temat (temat na temat 8-) )tego feblika, bo też to zauważyłam. (o, o tutaj http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... .php?t=214)
Mi wychodzi coraz koślawiej, prawdopodobnie za około rok pożegnam się również z ołówkiem, na szczęście w dobie komputerów łatwo to czymś zastąpić (tablet nie wymaga aż takiej sprawności jak pędzel czy ołówek :-)

Pochwal się jakimiś pracami, bardzo ładnie proszę :)

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2008-05-02, 15:09

I teraz mały zgrzyt...

Niestety nie wydaje mi się, by to co zmalowałem nadawało się do wystawiania :oops: Proszę o wybaczenie. Z tym jest tak samo jak z moimi rymowankami zapisanymi w ukrytym kajecie. Są tylko do wglądu domowego. Tym bardziej, że im więcej oglądałem w internecie prac innych, tym mniej podobała mi się moja ciężka kreska hydraulika... :oops:
Temat o którym wspomniałaś widziałem, ale z powyższych względów pominąłem go.
Tu tak odruchowo napisałem, bo spontaniczny, ale i zapominalski ze mnie gość.
Proszę o zrozumienie i... przykro mi :oops:
Obrazek

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2008-05-02, 16:39

Bynik znalazłam cię u Karoliny na hi5- i złożyłam do ciebie uprzejmą prośbę o przyznanie statusu znajomego :oops:
I teraz czekam i zagrzyzam palce ...... i co ze mną będzie?

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2008-05-02, 16:46

:mrgreen: Ja Cię wcześniej znalazłem :-) ale siedziałem cicho, bo jak zwykle troszkę się wstydziłem. Jak widać obawy nieuzasadnione :lol: A Ty już nie niszcz zębów - przydadzą się, bo się onymi fajnie melodyjki wyszczękuje. Się przychyliłem w sensie jak najbardziej pozytywnym, tudzież zasadniczo zgodliwie :lol:
Obrazek

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2008-05-02, 17:59

Bynik- nasze ty forumowe słoneczko. Jak zwykle z sercem na dłoni :-)
Bardzo dziękuję i już cię mam :-D

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2008-05-18, 09:30

I co ? Reszta się bawi w Nk?
Myszona , czy masz już profil na Nk? To załóż dla nas. Możemy poglądać swoje zdję cia , czasem coś podopisywać w komentarzach... To fajna zabawa.
A krzyn ? Krzynku co z tobą? Dołączysz do nas?
A kto jeszcze się wstydzi jak to zwykle nasz Bynik :)) ?

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-19, 16:48

Dawno mnie nie było na forum, aż się stęskniłam za Wami :mrgreen:

Cichutko się zrobiło na NK, to już wszyscy??

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2008-05-20, 14:54

Dobrze ,że jesteś. Ja ostatnio często mam czas i zaglądam a zaraz się martwię jak kogoś dłużej nie ma. Już miałam cię nagabywać :lol:
Cóż towarzyska ze mnie dusza , a was ( nas) polubiłam :-)

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2008-05-22, 13:27

Dziękuję ci Ewo, miło że ktoś mnie, a raczej mój brak zauważył
Mówię tak ponieważ wszędzie gdzie się pojawię (czy to fora czy inne portale) pozostaję nieświadomie outsiderem, chciałabym żeby tu było inaczej, bo naprawdę trudno was nie polubić :-D

A co do mojej nieobecności obiecuję że się nie powtórzy, udało mi się przeżyć bez szwanku grypę i przejść żałobę po moim ukochanym i pierwszym...zawieszonym koncie na Allegro. Ale już teraz będę się meldować mam nadzieję codziennie :10:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 622 gości