Nasze pocztówki z wakacji

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: anesia » 2015-10-12, 12:02

Sylwia, widoki zapierające dech w piersiach... po prostu brak słów. :)

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2015-10-12, 17:21

Przyznaję się - musiałam się pochwalić, bo pierwszy raz robiłam sama zdjęcia, ale ponieważ mój aparat to jest taka popierdółka Nikkona (ale można schodzić do 30 m), bez dodatkowe światła, to trochę kolorów nie widać.
Ale same widoki... miodzio... i woda ciepła... nawet bardzo ciepła (były dni, kiedy miała koło 30 stopni i to na paru metrach, bo przy powierzchni to jeszcze więcej). Nie to jak u nas w Bałtyku: ciemno-zimno-zero życia.
Co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć :) polecam wszystkie filmy o życiu podwodnym, czasami są nawet w naszej publicznej.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: rybka » 2015-10-12, 18:36

pozazdrościć :yes: pokazałam zdjęcia mojemu najmłodszemu - powiedział łał, po czym dodał - ale to nie jest Nemo - to jest ta z pamięcią krótkotrwałą :biggrin:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2015-10-12, 20:21

rybka pisze:po czym dodał - ale to nie jest Nemo - to jest ta z pamięcią krótkotrwałą :biggrin:

Standard, wiedzialam, ze gdzies dzwoni, tylko nie wiedzialam gdzie :wink:
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: anula;) » 2015-10-13, 17:08

rybka pisze:Source of the post pozazdrościć :yes: pokazałam zdjęcia mojemu najmłodszemu - powiedział łał, po czym dodał - ale to nie jest Nemo - to jest ta z pamięcią krótkotrwałą :biggrin:


:biggrin: Jakem... Doris Obrazek To na bank jest Nemo! Tyle jeszcze ....pamiętam...chyba ..pamiętam? :sorry: :lol:

Obrazek

A! Pamięęęętam też -à propos :
sylseb pisze:Co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć :) polecam wszystkie filmy o życiu podwodnym...


..że życzyłam Tobie rok temu...urodzinowo tak:
anula;) pisze:Source of the post ...siatkarze dołączyli do życzeń

Zdrowia na urzeczywistnienie marzeń Sylwia ... ... Najlepszego!!!


...no i muszę...no muszę sama siebie pogłaskać :lol: :boast: Zarąbiście,że marzenia się spełniają! Cudne te widoki! :drinks:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: rybka » 2015-10-13, 17:18

Sylwia - wygląda na to że z Twoją pamięcią krótkotrwałą jest ok :biggrin: gorzej z moją no :biggrin: Jakem... Doris :lol:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2015-10-13, 18:29

anula;) pisze:...no i muszę...no muszę sama siebie pogłaskać :lol: :boast: Zarąbiście,że marzenia się spełniają! Cudne te widoki! :drinks:


No brawo, dziękuję, widać pomogło, bo w tym roku udało mi się jeszcze "zaliczyć" Morze Czerwone (chyba długo do Egiptu się nie będzie jeździć :dash1: )
Ale widoki to nie wszystko, jakbyście zobaczyli ośmiornicę, która bawi się karabinkiem, albo chowa do muszli :shok: Albo pół godziny podglądania mandarynów, które... hmmmm ponieważ jest przed 23.00, to napiszę "które łączą się pary", bardzo dosłownie się łączą. Albo czerwony olbrzymi krab, no z 40 cm miał...
Ech, łza się w oku kręci :cry:
Nic, nie ma co gadać, trzeba zacząć zbierać pieniądze.

rybka pisze:Source of the post Sylwia - wygląda na to że z Twoją pamięcią krótkotrwałą jest ok :biggrin: gorzej z moją no :biggrin: Jakem... Doris :lol:

Kamień z serca :lol:
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: malina :/ » 2015-10-13, 20:55

Sylwia coś niesamowitego !!!!!!!!
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: anula;) » 2015-10-14, 19:59

sylseb pisze:... jakbyście zobaczyli ośmiornicę, która bawi się karabinkiem, albo chowa do muszli :shok:

uhm..Widziałam kilka takich ..niestety tylko filmików- ośmiornice są niesamowite ! ...albo jak spooora sztuka zwiewa ze statku przez małą szparkę :crazy:
Ich inteligencja fascynuje... :wink:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: zosiako » 2016-01-01, 22:09

maaaam marzenie :rece2: wydumałam sobie, że zaplanuję wakacje wcześniej, ponieważ wiem kiedy będę miała urlop iiiiiiiiii Kochani poproszę namiary na polecane miejscówki.... gdzieś w górach (zakopane odpada) spokojna okolica, bez tłumów (o ile możliwe) Może Karkonosze, może Wojtka Wysowa a może gdzieś w okolicach ruin zamków ze zdjęć Malinki.... podpowiedzcie coś :ukłon:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: homag » 2016-01-02, 12:59

Zosiu, Wysowa Zdrój jest miejscem dla tych wszystkich, którzy chcą ciszy, a nie w wieczornego darcia ryja podpitych obywateli. Jeżeli szukasz wyciszenia, polecam. Tereny przepiękne, turystów niewielu, a na prawdę można spędzić czas w sposób ciekawy. I przede wszystkim czyste powietrze i miliony ptactwa, które rano i wieczorem daje " czadu ". O 22 - ej drugiej cichutko w całej okolicy.
Planowałem tam jechać po raz drugi na wakacjach, ale miałem remont mieszkania, który niestety przekroczył planowane na niego wydatki i nic z planów nie wyszło.
Tyle co tam " zrobiłem " kilometrów z kijkami przez dwa tygodnie, przez cały rok nawet nie zbliżę się do tego w domu. Myślę, że klimat bardzo mi w tym pomógł.
Kilka kilometrów obok jest duży zbiornik wodny w Klimkówce, więc dla wodniaków też coś się znajdzie. Do Krynicy Górskiej też można podjechać. Ja ze swojej strony polecam. Takie trochę zadupie, ale ja tak lubię. Jak nic się nie wydarzy nieprzewidzianego, zajrzę w tym roku do Wysowej na pewno. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: malina :/ » 2016-01-06, 19:51

zosiako pisze:Source of the post a może gdzieś w okolicach ruin zamków ze zdjęć Malinki....
czyli szeroko pojęte okolice Jeleniej Góry :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: malina :/ » 2016-01-21, 19:56

Moje ostatnie zimowe widoczki
Obrazek

I ostatnie wspinanie się na wysokość 1058 m. n. p. m. :) Schronisko Wysoki Kamień
Obrazek

W ten weekend też planuję jakąś śnieżną wycieczkę oby pogoda dopisała :P
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2016-01-22, 17:22

Malina, lza sie w oku kreci :girlzła: jak sobie przypominam Skrzyczne zima. Ech, troche mi tych nart szkoda. To byla moja jedyna aktywnosc zima, a teraz sie troche boje i wole nie ryzykowac. Ale na takie zdjecia czekam.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: malina :/ » 2016-01-24, 18:49

Sylseb no ja niestety zero sportów zimowych - próbowałam ale nie złapałam bakcyla nart itp. ale lubię chodzić i oglądać :P
Oto mój sobotni ok 6 km mroźny spacerek :) w Parku Krajobrazowym Sudetów Wałbrzyskich :)

Obrazek
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości