Nasze pocztówki z wakacji

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: anesia » 2016-01-24, 20:55

malina :/ pisze:Source of the post Oto mój sobotni ok 6 km mroźny spacerek

Malina gratuluję takiego dystansu i tak pięknych fotek :yes:
Oj te widoczki niewątpliwie dodają sporo pozytywnej energii :girlniesamowite:

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: zosiasamosia » 2016-01-25, 10:36

malina :/ pisze:Source of the post Moje ostatnie zimowe widoczki
Malina, gratuluję śnieżnych wojaży :yes: :good:, widoczki przecudne, takie zjawiskowe :girlwestchnienie: , ale dla mnie to najlepiej oglądane zza okna :śmiaćsię:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2016-09-26, 10:22

Właśnie w nocy wróciłam z wakacji i przesyłam zdjęcia z Gozo.
W dybach naprawdę było skazańcom bardzo niewygodnie:

Obrazek

A teraz coś o co mi na urlopie właśnie chodziło :)

Obrazek

To właśnie ja :) Trochę się bałam, że na Malcie nie uda mi się ponurkować (dość ciężkie dojścia do wody, Europa za bogata, czyli nie ma pomagaczy jak w Azji, no i upał), ale na szczęście okazało się, że nie jest tak źle.
A dodatkowo zobaczcie, jak wygląda karmienie rybek chlebem (ta rurka w środku, to nasz przewodnik, który w ręku trzyma chleb).

Obrazek

Długo czekałam na urlop, ale warto było, może nie wypoczęłam fizycznie, ale psychicznie na pewno. Na narty już się boję jeździć, dobrze, że chociaż nurasy zostały.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: zosiako » 2016-09-26, 19:04

:taniecgirl: :taniecgirl: Sylwia - gratuluję wspaniałych wakacji :taniecgirl: . Cieszę się że podzieliłaś się tymi pięknymi zdjęciami :yes: baterie pewnie naładowałaś na cały rok :rece2:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: sylseb » 2016-09-26, 19:20

zosiako pisze:baterie pewnie naładowałaś na cały rok :rece2:

Noooo... Już się nie mogę doczekać marca (bo w przyszłym roku wakacje wcześniej :) ). I powiem Wam, że możliwość takich wyjazdów, to dla mnie powód, żeby walczyć. Choć sama widzę, że już jestem bardziej zmęczona, że dochodzę do siebie fizycznie po nurku dłużej, że nie mogę iść wszędzie, bo muszę brać pod uwagę swoje ograniczenia... że czasami |żal mi ściska cztery litery, że nie poszłam na jakiegoś nura, bo mogłabym narobić sobie i innym kłopotów... ale takie plany wyjazdowe są dla mnie niesamowicie ważne i trzymające w gotowości do walki.
Pozdrawiam
SylwiU

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: Ann » 2016-09-26, 19:29

Sylwia, SZACUN I PODZIW :clapping: . Obyś jak najdłużej utrzymywała się w takiej formie, na starość będą piękne wspomnienia i foty :girlwestchnienie:
Anka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: homag » 2016-09-26, 20:20

Woda obłędna, więc nurkowanie i świat widziany tam w niej musi chyba też być takim.
sylseb pisze:Source of the post może nie wypoczęłam fizycznie, ale psychicznie na pewno.

Ten drugi rodzaj wypoczynku zdecydowanie ważniejszy od pierwszego.
Dobrze sobie radzisz pod wodą Sylwia, tak na moje laickie oko. :) Ładne zdjątka.
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: blanka » 2016-09-27, 19:38

Dobrze ,ze Cię Sylwia z dybów wypuścili .. :śmiaćsię: , imponujące zjecia ,podziwiam i zazdroszczę :)
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: renia1286 » 2016-09-30, 09:25

Sylwia, fajna sprawa :) Podziwiam i gratuluję odwagi, tyle Ci powiem :yes: :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: roma » 2016-10-08, 00:11

Sylwia :clapping: świetne wakacje

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: joanna_nick » 2016-10-12, 22:34

Sylwia - zajefajnie!!! :rece2:
och kiedyś marzyło mi się nurkowanie, ale... niestety na marzeniach się skończyło ;/
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: joanna_nick » 2016-10-14, 15:27

Bieszczady inaczej - czyli zielone wzgórza nad Solina :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: Ann » 2016-10-14, 16:00

Piękne zdjecia :yes: widać, że miałaś udane wakacje. Zazdroszczę (w pozytywnym sensie) :girllove:
Anka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: zosiako » 2016-10-14, 17:48

te zdjęcia są super -taka oaza spokoju :yes: kocham Bieszczady, zwłaszcza te ich nie zadeptane prze tłumy części. może jeszcze kiedyś pjadę, połażę - trzeba mieć marzenia :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Nasze pocztówki z wakacji

Postautor: joanna_nick » 2016-10-14, 18:21

zosiako pisze:te zdjęcia są super -taka oaza spokoju :yes: kocham Bieszczady, zwłaszcza te ich nie zadeptane prze tłumy części. może jeszcze kiedyś pjadę, połażę - trzeba mieć marzenia :yes:

Jasne, że trzeba! Ja już nawet nie marzyłam o żaglach... chociaż niemal całe życie, no OK tak od 16 r. ż. ;) nie wyobrażałam sobie wakacji bez łódki... i trafiło mi się, jak ślepej kurze ziarno :). Moja siostra z mężem wyczarterowali sobie łódkę na Solinie, po czym zorientowali się, że tam jest strefa ciszy i zwyczajnie przestraszyli się, że nie poradzą sobie sami z żeglowaniem (delikatnie mówiąc nie mają za dużego doświadczenia). Miał z nimi pojechać tylko mój mąż, ale im bliżej było wyjazdu, i im lepiej się czułam (niech żyje cholastyramina), tym bardziej zaczynałam marzyć ;) i w końcu pojechałam. Podróż była b. marna, bo ja mam spore trudności z jazdą samochodem (jako pasażer - nogi mi się 'wściekają'), musieliśmy zrobić 6 postojów (równo co godzinę, żebym mogła trochę te nogi rozprostować) ale... warto było :).

Aha po drodze zahaczyliśmy o Sandomierz, bo nigdy wcześniej nie byłam - ostatnia fotka to rynek tamże z kotwicą "zakotwiczającą niebo" - super - widać przy powiększeniu.

Co u Ciebie Zosiu? Trochę wiem, bo podczytuję...
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości