Nasza klasa- Facebook

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2009-10-31, 16:06

no to chyba tylko ja nie mam konta na NK :-)

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2009-10-31, 19:56

nietasama27 pisze:Wasze profile sobie poglodałam a oto mója :-)

http://nasza-klasa.pl/profile/1148417



Pozwoliłam sobie wysłać zaproszenie :)

Pozdrawiam!

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-10-31, 20:01

David pisze:no to chyba tylko ja nie mam konta na NK :-)


I ja już też nie mam.
Teraz trochę żałuję. ale raczej powtórnie nie założę.

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2009-10-31, 20:01

David pisze:no to chyba tylko ja nie mam konta na NK :-)


Sądząc po zdjęciu,koledzy mogliby Cię nie poznać :7:
becia

inka
Posty: 742
Rejestracja: 2008-03-31, 15:11
Lokalizacja: Krk
Kontaktowanie:

Postautor: inka » 2009-10-31, 20:10

Ania W. pisze:
David pisze:no to chyba tylko ja nie mam konta na NK :-)


I ja już też nie mam.
Teraz trochę żałuję. ale raczej powtórnie nie założę.



Ja po przejrzeniu http://naszaklasa.blox.pl/html o mało nie usunęłam konta :lol:

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-10-31, 20:22

Iness nieźle można się ubawić czytając ten artykuł i zrezygnować. :lol:

Ale ja miałam inne powody. No i NK straciła sens, tyle głupot tam jest.... :-P

aloen
Posty: 183
Rejestracja: 2009-05-25, 12:59
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: aloen » 2009-10-31, 21:02

Śmieszą mnie wypowiedzi, że NK straciła sens itp. Mnie NK umozliwiła kontakt z moimi znajomymi ze szkoły podstawowej i średniej, z mojego dawnego miejsca zamieszkania itp, itd.
Co mnie obchodzi w jaki sposób korzystają z NK inni ? Przeciez to My sami tworzymy NK. Jak mi się coś na NK nie podoba, to nie korzystam z tego. Proste. Biorę z NK to, co mi się podoba i co mi się przydaje. Nie dorabiam wielkiej filozofii to małych spraw.
Mnie się zdarzyło, iż ktoś skasował mi konto na NK (administracja NK twierdzi, że nikt od nich), ale założenie kolejnego to było 30 sekund.
Jak mnie Pani Aministrator wywaliła z tego forum to tez dzięki NK miałem dalej kontakt z wieloma ludźmi stąd.
Ludzie mądrzeją z wiekiem, przeważnie jest to wieko od trumny.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-10-31, 22:07

aloen, Uszanuj innych zdanie. Mam prawo do swojego zdania na temat NK.
Dla mnie straciła sens, bo miałam powody dla mnie bardzo prywatne, o których nie muszę tu pisać. A głupoty (profile, które w ogóle nic nie mają wspólnego z kolegami z dawnych lat ) i są zamieszczane to jest inna historia.
Nie mam zamiaru o tym z Tobą , lub z kimkolwiek dlaczego tak uważam rozmawiać.
Temat dla mnie jest zamknięty i nie próbuj mnie prowokować , bo dla mnie to jest żałosne.

Spokojnej nocy.

aloen
Posty: 183
Rejestracja: 2009-05-25, 12:59
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: aloen » 2009-10-31, 22:21

Ja Twoje zdanie szanuję. Wypowiedziałem swoje, którego Ty nie szanujesz.
Ania W. pisze:Temat dla mnie jest zamknięty i nie próbuj mnie prowokować , bo dla mnie to jest żałosne.

A to co jest ? Chcesz mi mówić co mam robić ? Czy może mnie zastraszyć ? Dla mnie to jest żałosne.
W swojej wypowiedzi nie napisałem nic o Tobie, a tym bardziej nic obraźliwego. Nie masz ochoty rozmawiać ? To dziwne bo forum po to jest.
Ludzie mądrzeją z wiekiem, przeważnie jest to wieko od trumny.

nietasama27
Posty: 98
Rejestracja: 2009-10-26, 14:05
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: nietasama27 » 2009-10-31, 23:04

NK chce to korzytsam, niechce to nie :-)

Ale piszac szczerze uwielbiem pokazywać mego kochanego aniołka :-)

bo niewielu wierzyło , że me marzenie się spełni i bedzie taki śliczny i kochany :-)
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."

Paulo Coelho

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2009-11-01, 00:47

Aloen, czy Ty zawsze musisz czepiać się innych? Ania ma takie zdanie na temat NK, Ty masz inne. Ona nie ma ochoty dalej prowadzić o tym dyskusji. takie to dziwne? nie możesz tego uszanować, tylko od razu głupio docianać?
nie podoba mi się to w jaki sposób odnosisz się do innych [i to jest moje zdanie do którego mam prawo i które innym, w tym Tobie, nie musi się podobać!]


btw. niczego nie nauczyłeś się na warsztatach? tam było mówione, ba... była to jedna z głównych zasad - szanuj zdanie innych!
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2009-11-01, 01:04

nietasama27, najważniejsze, że to marzenie się spełniło!
a jeśli mogę spytać - ile już ma Twoje małe Szczęście? bo ktoś napisał pod fotką, że już jest taki duży. i tak się właśnie zastanawiałam... ;-)
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

aloen
Posty: 183
Rejestracja: 2009-05-25, 12:59
Lokalizacja: Pyrlandia

Postautor: aloen » 2009-11-01, 01:49

ania.m pisze:Aloen, czy Ty zawsze musisz czepiać się innych? Ania ma takie zdanie na temat NK, Ty masz inne. Ona nie ma ochoty dalej prowadzić o tym dyskusji. takie to dziwne? nie możesz tego uszanować, tylko od razu głupio docianać?
nie podoba mi się to w jaki sposób odnosisz się do innych [i to jest moje zdanie do którego mam prawo i które innym, w tym Tobie, nie musi się podobać!]


btw. niczego nie nauczyłeś się na warsztatach? tam było mówione, ba... była to jedna z głównych zasad - szanuj zdanie innych!


Powiedz mi Aniu dlaczego uważasz, że nie szanuję czyjegoś zdania ? Mam prawo do swojego zdania i je wypowiadam. Napisałem co mi daje NK i nie komentowałem podejścia innych. Napisałem, że mnie śmieszą pewne wypowiedzi, ale nie napisałem nigdzie, że NK musi się wszystkim podobać. To Ania W. swoim wypowiedziom nadawała status kategoryczności np. " NK straciła sens, tyle tam głupot" - czy to pewnik czy zdanie Ani W. ? Takie zdanie sugeruje, że to jedyna prawda i nie można mieć innego zdania. Ja nie piszę, że NK jest świetna, tylko że MI dużo daje i tym się różnię od Ani W. Niech każdy pisze w swoim imieniu i nie narzuca swoich przekonań innym.
Nigdzie też nie napisałem, że mnie interesują powody zlikwidowania konta w NK przez Anię W. lub że ma o tym opowiadać. Czytaj ze zrozumieniem.
Zrobilem Ci coś, że się ostatnio mnie czepiasz ? (też niby byłaś na warsztatach) Jak widać nóż w plecy zawsze wbija osoba po której się tego najmniej spodziewasz.
Ludzie mądrzeją z wiekiem, przeważnie jest to wieko od trumny.

martoni
Posty: 142
Rejestracja: 2008-10-18, 13:07
Lokalizacja: polska

Postautor: martoni » 2009-11-01, 08:41

ludzie Wy nie macie naprawdę innych problemów ;) niż NK, żeby o coś takiego się kłócić, szkoda energii :mrgreen:

nietasama27
Posty: 98
Rejestracja: 2009-10-26, 14:05
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: nietasama27 » 2009-11-01, 09:15

A co do mego synka w sierpniu skończył 3 latka :-)
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."

Paulo Coelho


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości