Nasza klasa- Facebook

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

królik dośw.
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-30, 07:55
Lokalizacja: z klatki

Postautor: królik dośw. » 2011-09-22, 18:42

Zostałem. Razem będzie raźniej. Jeszcze by się przydał trzeci. Smerf Gamoń, żebyśmy go mogli po napoje posyłać do sklepu Smerfetki. ;)

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2011-10-05, 05:46

Kochani Fb-ukowicze. Coś mi się wydaje że powielamy powoli forum na FB. Zadaniem portali typu NK i FB było się poznać itd. Co tam robią profile tak samo tajemnicze jak jak nicki z forum. Poza jednym chyba wypadkiem, kiedy kol wyjaśniła nam co i dlaczego a i wcześniej dałą nam się poznać od prawdziwej strony.
Dlatego też namawiam do podawania w grupie FB swoich prawdziwych imion i zdjęć, które możemy pooglądać. Ty króliku jesteś pierwszy...... :-P
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

królik dośw.
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-30, 07:55
Lokalizacja: z klatki

Postautor: królik dośw. » 2011-10-05, 07:36

ewa m pisze:Dlatego też namawiam do podawania w grupie FB swoich prawdziwych imion i zdjęć, które możemy pooglądać. Ty króliku jesteś pierwszy...... :-P


Z przykrością muszę odmówić. Choć jeszcze wczoraj (gdy błędnie uważałem, że "hodująca" swoich fanów "kampania informacyjna" to tylko nieudolna akcja medialna) bliski byłem podania swoich danych. Dziś nie podam. Piszę o skutkach ubocznych, badanych leków. A zamierzam brać udział w kolejnych programach. Więc nie. Piszę o lekach które tacy cwaniacy jak wspomniana "akcja informacyjna", oferują jako "nowe, bardzo obiecujące leki" Oszuści, piszący o leku _w_trakcie_badań_, o których wynikach nikt jeszcze nie wie nic pewnego, piszą, że "zmniejsza częstość nowych rzutów o około 66%", a ja właśnie z nimi zdarłem. Więc nie. Staram się, w miarę moich możliwości, wspierać i uczestniczyć w ruchu na rzecz legalizacji leku (konopi), zakazanego przez polskie prawo. Więc nie. Jest jeszcze kilka powodów, jednak te nie dotyczą mojego flirtu z SM, więc pozwolę sobie je pominąć. Jeśli od podanie nazwiska zależy moje uczestnictwo w grupie lub grupach do których obecnie należę, muszę z przykrością prosić o wypisanie.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-10-05, 07:47

królik dośw. pisze:Jeśli od podanie nazwiska zależy moje uczestnictwo w grupie lub grupach do których obecnie należę, muszę z przykrością prosić o wypisanie.

chyba żartujesz :shock: Ewa napisała
ewa m pisze: namawiam
musu nie ma przecież :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2011-10-05, 12:08

[quote="ewa m"] namawiam do podawania w grupie FB swoich prawdziwych imion i zdjęć
Odmawiam
Nie odpowiada mi jawność
Ostatnio zmieniony 2011-10-05, 12:32 przez roma1134, łącznie zmieniany 1 raz.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-10-05, 12:16

z przykrością muszę powiedzieć że akurat ja mam tam prawdziwe dane :-P
nie każdy chce się ujawnić, to już jego sprawa...

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2011-10-05, 21:30

O jasny gwint , włożyłam kij w mrowisko.

Zdecydowanie nikogo nie zmuszam ani nie namawiam do zakładania profilu na FB i ujawniania swoich danych.

Ale zauważmy że FB i NK służą do zapoznawania się.Z takim zamysłem podawaliśmy swoje namiary na swoje konta tu i tam, żeby właśnie dla samych siebie nie być tylko nickiem.
Nickami bardziej czy mniej jesteśmy tu na forum. Tamte - to portale społecznościowe.
Przykład:
Jeśli ktoś uważa że powinien być w masce wśród znajomych, których zamierza poznać to chyba coś jest "nie halo".
To po co wchodzi na bal? Obejrzeć innych?
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-10-05, 23:02

ewa m pisze:Ale zauważmy że FB i NK służą do zapoznawania się.Z takim zamysłem podawaliśmy swoje namiary na swoje konta tu i tam, żeby właśnie dla samych siebie nie być tylko nickiem


Ewuś masz rację :-) ale nic się nie zrobi jak ktoś nie chce...

królik dośw.
Posty: 115
Rejestracja: 2011-08-30, 07:55
Lokalizacja: z klatki

Postautor: królik dośw. » 2011-10-06, 08:09

Ależ ja się chętnie przedstawię i opowiem o sobie, gdy tylko spotkamy się osobiście. Co do internetu, to proponuję, przeczytajcie: http://www.tvn24.pl/12692,1719492,0,1,z ... omosc.html zanim zaczniecie potępiać kogokolwiek.
Ja swoją prywatność chronię od lat. Nawet największa sympatia, czy solidarność z kimkolwiek, nie zmusi mnie do podania w Internecie nazwiska, adresu, czy innych prawdziwych danych. Przykro mi, że muszę Wam odmówić, ale tak już zostanie.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-10-06, 08:23

królik dośw. pisze:Ja swoją prywatność chronię od lat. Nawet największa sympatia, czy solidarność z kimkolwiek, nie zmusi mnie do podania w Internecie nazwiska, adresu, czy innych prawdziwych danych.

To Twoje prawo, możesz godzić się lub nie , dorosły jesteś i wiesz co robisz. :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-10-20, 14:11

ewa m pisze:Ale zauważmy że FB i NK służą do zapoznawania się.Z takim zamysłem podawaliśmy swoje namiary na swoje konta tu i tam, żeby właśnie dla samych siebie nie być tylko nickiem.
Nickami bardziej czy mniej jesteśmy tu na forum. Tamte - to portale społecznościowe.
Przykład:
Jeśli ktoś uważa że powinien być w masce wśród znajomych, których zamierza poznać to chyba coś jest "nie halo".
To po co wchodzi na bal? Obejrzeć innych?


No kruca... pośliniłam paluch i stukam.
Już gdzieś tam ( przewinać o jeden stronę proszę) pisałam,że tfurca FB wyraził sie o mnie jak i o wszystkich innych użytkownikach per "pojeby" - w związku z powyzszym nie mam ochoty przedstawiac mu sie i podawać reki .Proste? Mam nadzieje że tak.
I dlatego na fb figuruję jako Balbina Iksińska, I TAK POZOSTANIE.
Jestem tam zalogowana tylko i wyłącznie ze względu na przyjaciółkę,która praktycznie mnie do tego zmusiła. ( nie używa zadnych innych komunikatorów ).

Nie pchałam się do zadnych grup,nie biegam z wywalonym jęzorem i nie myszkuję po profilach... no ku...wa leniwa jestem i szkoda mi czasu.

Renia ( która uwazam za przyjaciela,ponieważ ją "poznałam") mnie "zapisała" -a właściwie o zapisaniu... poinformowała.

I teraz tak- po cholerę mi znajomi dla których jestem tylko kolejnym numerkiem? Ja kurna jestem sentymentalna... Wydaje mi sie,ze nawet na fb powinny obowiązywać jakieś normy ...dobre wychowanie...ect (co jo godom) .

Hmmm.. z życia wzięte:- dostaję zaproszenie od kogoś .... ponieważ znam z NK akceptuję ,piszę grzecznie sie przedstawiajac ,zasyłam pozdrowienia bla ble ..i ? No właśnie k...wa - ani me ani be. Żadnego choćby zdawkowego :"Miło mi" .
To co? To to jest przyjaź?,czy kochanie?..czy może złe wychowanie i olewanie?


W związku z powyższym proszę o usuniecie mnie z w/w grup ( nie wiem jak to zrobić i interesi mnie to tyle co zeszłoroczny...)

z wyrazami szacunku
Iwona. (kropka k...wa)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-10-20, 14:56

wystarczy wejść na;https://www.facebook.com/help/?faq=13016
a tam jest co i ze szczym.
Już mam wyżej narządu powonienia,komunikatów anty wira,spamu w poczcie
Człoweka na oczy nigdy i nigdzie,i mam być po kądzieli...
Ustawiłem filtr poczty na FB -usuń,bywa że i bez miesiąc będzie nękało powiadamianie z FB
Cierpi ciało ,gdy się Sister chciało

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2011-10-20, 15:18

anula;) pisze:Renia ( która uwazam za przyjaciela,ponieważ ją "poznałam") mnie "zapisała" -a właściwie o zapisaniu... poinformowała.

anulko skarbie bardzo Cię przepraszam za to , powinnam była zapytać :oops: :20:
z grupy SMerfów już Cię wywaliłam, ale a drugiej nie mogę ale Ulka to zrobi, już do niej napisałam.
Kombinowałam i ku..... usunęłam cię z listy znajomych, przyjm z powrotem zaproszenie proszę , bardzo proszę :14: :oops:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2011-10-20, 15:41

No masz Babo... ja chyba będę mieć okres że tak się pieklę ;-)

Renia pisze:anulko skarbie bardzo Cię przepraszam za to , powinnam była zapytać :oops: :20:


Zapytałaś przeca :lol: -tylko na odpowiedź nie poczekałaś ;-)

Nie ma sprawy - wszystko oki . Zamelduję sie tu ...po okresie przejściowym :1:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2012-08-15, 08:49

Właśnie założyłam niedawno konto na FB , jak ktoś chce namiary to piszcie ;-)
PS. Renia Cz. i Annegret pozwoliłam Was sobie znaleźć na FB i wysłać zaproszenie :oops: :-)


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 458 gości