Gry wszelakie PC/PS3/PSP itd

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2010-12-17, 13:54

:lol: Też tak miałem. Szczególnie, gdy widziałem biust na wysokości pępka :lol: Mod odubraniowujący poprawił mi nastrój :-P :lol:

Mam pewne obawy co do Arcanii, szczególnie po przeczytaniu kilku recenzji, ale może być dobrze :-?
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-12-17, 14:31

rudezuo pisze:Tris całkowicie odbiegała od mojego wyobrażenia tej postaci.


Szczególnie w stroju bojowym " Jak zwykle szczelnie zapięta pod samą szyję :lol: ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

rudezuo
Posty: 154
Rejestracja: 2010-12-11, 11:25
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: rudezuo » 2010-12-17, 14:34

No i gdzie jej duma i chluba piękne kasztanowe ,długie połyskujące włosy?
"it's hard to kill human soul even with chainsaw"

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-12-17, 15:46

rudezuo pisze:No i gdzie jej duma i chluba piękne kasztanowe ,długie połyskujące włosy
-Nie prowokuj :mrgreen: mnie się odpowiedź ciśnie ...oj ciśnie,ale to nie ten kącik :lol:
Stąd spadam :-) Gry nie są dla mnie ( czyt.są dla ludzi mądrych)...ja nie znam umiaru :roll: Wiesia też oglądałam tylko zaglądając "mojemu" przez ramię.
18 lat temu grałam w coś co się nazywało "Heartlight PC" - Nie mogąc sobie poradzić z przedostatnią komnatą ,( mój IBM był zbyt wolny),przerobiłam ją,ale o mały figiel nie zbzikowałam...I jeszcze nieszczęsne "Reach for the Stars"... Nikt nie pamieta tych gier :roll:
Ponieważ mój stan graniczył z psychozą, a jedynym wypowiadanym przeze mnie słowem ( nieraz na przestrzeni godzin..dni?) było: "zaraz!!!! " -od tego czasu przez następnych 16 lat nie tknęłam kompa pod żadna postacią ...strzeżonego.. Nałogowcy i maniacy tak mają :-P Teraz już "dorosłam" ,i mogę sobie czasami pograć w Mahjong Titans ...pod scisłym nadzorem <mikolaj>
Pozdrawiam Graczy :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

rudezuo
Posty: 154
Rejestracja: 2010-12-11, 11:25
Lokalizacja: Brzeg

Postautor: rudezuo » 2010-12-27, 10:26

anula;), ja się do tych mądrych też nie zaliczam XD Nie znam umiaru w graniu.Potrafię zarwać 3/4 nocy a potem na czworakach z workami pod oczami idę do pracy:P
Gram od czasów comodore i obawiam się ze nigdy nie przestane.Myślałam ze kiedyś wyrosnę,wyjdę za maż i się ustatkuje ale okazało się ze wynalazłam sobie męża gracza XD Teraz razem podbijamy wirtualne światy gier.
Jedyne słowa które w ekstazie padają z moich ust to "Już,już " lub "jeszcze tylko jedna tura" :P
Ostatnimi czasy zaraziłam się gierką online League of Legends i teraz z własnym mężem rozmawiam głównie na skype XD
"it's hard to kill human soul even with chainsaw"


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości