W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: sylseb » 2017-05-17, 19:35

Może tym razem się uda :)
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: anula;) » 2017-05-22, 09:08

:crazy:
Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: zosiako » 2017-05-22, 10:25

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: homag » 2017-05-29, 21:31

K(siądz): Strasznie zgrzeszyłem, wstydzę się nawet o tym powiedzieć...
B(iskup): No jak już tutaj jesteś to mów.
K: No bo wie biskup... Kota ochrzciłem.
B: Co ksiądz zrobił?!
K: Kota ochrzciłem. Przyszła kobieta, prosiła, błagała i dobrze zapłaciła, więc się skusiłem.
B: Ile zapłaciła?
K: 5 tysięcy.
Biskup klepie księdza po ramieniu i spokojnie mówi:
B: No to proszę przygotowywać kota do bierzmowania.
...............
- Co dzieli kobiety piękne od kobiet brzydkich?
- Odra
................
Jeśli wyświetlimy nagranie z monitoringu od tyłu, to będziemy mieli film o tym, jak Cyganie pracują przy wykładaniu towarów na półki w sklepie.
................
Po długim procesie sąd na południu USA skazał Murzyna na zaledwie 10 lat za zabójstwo. Jako okoliczność łagodzącą sąd uwzględnił fakt, że to jednak nie on zabił.
Wojtek

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: rybka » 2017-06-03, 21:48

:biggrin:
się nie mogę oprzeć :biggrin:
https://youtu.be/wNJWxBcl0b8
https://youtu.be/Y2htEg0x_H0
https://youtu.be/Hz-nII29Is8
tak na dobry początek wieczoru... :wink:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: anesia » 2017-06-04, 10:05

Rybko ten pierwszy filmik bardzo na czasie...coroczny problem po zimie :serce: :biggrin:

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: sylseb » 2017-06-22, 14:14

Wiedzieliście, że króliki tak skaczą? Jak dla mnie, to się z powietrza odbijają :)
https://9gag.com/gag/aVMzgVd
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: joanna_nick » 2017-09-18, 12:39

z FB (Janina Daily):
Z licznych profesji, którymi trudnię się w życiu, wciąż najbardziej cieszy mnie pluszowa rozkosz pedagogicznego spotkania, ten moment niemal mistyczny, kiedy to spragnione studenckie umysły łapczywie pożądają kropel z dydaktycznego strumienia i wyciągają ku nim gliniane naczynia własnej ciekawości, oni tak wybiegają na te akademickie pastwiska jak owce na pierwszą wiosenną trawę po zimie, dech im zapiera na widok tych wszystkich świeżych pąków statystycznych faktów, owoców spuchniętych od słodkiego nektaru teorii, nieśmiałych przebiśniegów pierwszej estymacji odchyleń standardowych.
I oto jestem ja wśród tych intelektualnych jagniątek pierwszego roku studiów, urodzonych - tak swoją drogą - w roku 2000, co nie ma zupełnie związku z tą historią, ale bardzo chciałam Wam o tym napisać, na wypadek gdybyście wciąż jeszcze sypiali w łóżkach, a nie w trumnie jak każdy stary człowiek, co zasypia tuląc się do gromnicy, na poduszce zrobionej z własnego testamentu.
I ja najbardziej lubię ten moment, kiedy to maluję im oszałamiające pejzaże naszej wspólnej uczelnianej drogi, cierpliwie opisuję wszystkie piękne miejsca statystycznych wzruszeń, które odwiedzimy, precyzyjnie plotę finezyjny ścieg równań, teorii i współczynników, które na końcu ułożą się w obezwładniająco piękny kształt statystycznego wnioskowania. No, bardzo lubię ten moment, on zawsze mnie wzrusza, już pod koniec tej opowieści to ja łzy przełykam, emocje to mam wyrysowane na policzkach jakby grubym mazakiem, ja tak opowiadam i potem zawsze jest ten jeden moment, kiedy ktoś ma pytanie, i ja przerywam na chwilę ten brawurowy sonet statystycznych wzruszeń, ja zwalniam na chwilę przyśpieszone bicia słuchających mnie serc, rzeczywiście już mówię godzinę, więc może czas na piękną kropkę nad tym koronkowym zdaniem, a wtedy ten człowiek mówi, że on bardzo przeprasza, ale musi wiedzieć - w jednym semestrze, to ile można mieć nieobecności?
:yahoo:
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: sylseb » 2017-09-18, 13:57

Dobrze, że nie padło pytanie "co to jest odchylenie standardowe".
Pozdrawiam
SylwiU

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: homag » 2017-09-18, 14:24

Dobre Joanno :biggrin:
Wojtek

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: joanna_nick » 2017-09-26, 22:00

z FB...
...stałam kiedyś w kolejce do kasy. Przede mną mała brunetka, która cierpiała chwilowo na coś, co ja często miewam- słowotok. Słowotok ten kierowała w stronę partnera swego, opowiadając mu z wielkim zaangażowaniem:
– Mówię Ci, Kamil, po prostu taki tam był bałagan, że nie uwierzysz. Sprzątałam trzy dni. Musiałam wszystko odkurzyć, pozbierać głazy z ziemi. Na koniec zostawiłam okna. Był na nich tynk, farba- od elewacji. Ale nic tak fatalnie nie schodziło jak MUSZE GÓWNA!
Na co mężczyzna, który do tej pory patrzył w przestrzeń i prawdopodobnie nie miał zielonego pojęcia o czym mówi ta przemiła energiczna brunetka, podniósł wzrok, rozdziawił usta i z miną co najmniej zszokowaną zapytał:
Co musisz???!!!

***
Pamiętam, jak stojąc kiedyś w kolejce do przymierzalni znajdowałam się tuż za pewną parą. Kobieta trzymała syna swego na rękach i bawiła się z nim w zabawę "jak razi prąd" szczypiąc go lekko- raz w brzuch, raz w rączkę i mówiąc przy każdym szczypnięciu "bzzzz". W pewnym momencie mężczyzna, który wpatrzony był w telefon, chcąc włączyć się jakoś do zabawy, nie podnosząc nadal wzroku znad telefonu, głosem pełnym przekonania powiedział do kobiety:
- Aśka, jak ty świetnie bzykasz!

***
Ja to dzisiaj, z tego miejsca, chciałam serdecznie pozdrowić pewnego pana, który w "Oszą" tłumaczył przez telefon żonie (przyp. red.) schemat tankowania samochodu.
- Boże! Nasz samochód to diesel. Diesel- rodzaj męski. Czyli on. Więc, jak jesteś na stacji i widzisz napis "ON" to właśnie to tankujesz.

***
Stoję przy zlewie, gary omywam. Myślę sobie w tym czasie, jak cudownie byłoby mieć zmywarkę. Jaki to będzie piękny moment w moim życiu, gdy po przeprowadzce w naszej kuchni postanie "coś", co za mnie pozmywa. Bo ja wiele rzeczy mogę w domu robić, ale zmywać nienawidzę...
I taka zamyślona stoję, z rozanieleniem na twarzy, gdy nagle staje przede mną moje dziecko i zadaje mi pytanie.
- Mamo... A co to jest chuj.
Zamarłam. I pytam. Kolejny raz w myślach pytam, dlaczego ja. Czemu do ojca nigdy nie pójdzie z trudnym pytaniem. Do niego to leci tylko zapytać, co to wiewiórka. Ewentualnie czym jest diplodok. A do matki? Z chujami. I tak w ogóle to gdzie to moje dziecko usłyszało takie słowo. Wyrwało się komuś pewnie, a Młody, jak na złość, zawsze wchodzi w punkcie kulminacyjnym sytuacji. Albo może z lasu, z "Parku Rozrywki Pod Jeleniem", od Panów, co to trunki popijają usłyszał brzydkie słowo...
- Dziecko, skąd ty takie słowo znasz?
- Widziałem mamo. Obrazek ci przyniosę pokazać...
Nogi, jak nigdy się pode mną ugięły. Bo moje dziecko obrazek... Obrazek chuja mi przyniesie! Stwierdziłam, że nie chcę patrzeć na to. I gdy ja przed oczami miałam to dziecko moje uradowane, które biegnie do mnie z karteczką, krzycząc pytająco:
- I dlaczego te dziewczynki mają takie otwarte buzie...?
...umarłam. Wewnętrznie. Nawet nie wiecie ile myśli przez głowę mi przeleciało... Stałam jak człowiek skazany na rozstrzelanie. Albo tak znienacka wzięty na przepytywanie, gdy niewinnie myślał sobie o zmywarce... I w tym momencie do rąk moich trafia obrazek.
- O Boże. Chór? O chór Ci chodzi?
- No tak. O chój mi chodzi.
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: sylseb » 2017-09-27, 07:27

Dzięki! Nie ma to, jak zacząć dzień z uśmiechem :biggrin:
Pozdrawiam
SylwiU

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: homag » 2017-09-27, 15:56

:biggrin: bajdzo dobre :biggrin:
Wojtek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: anula;) » 2017-09-29, 20:41

Joasia ... :biggrin: ...ba! :yahoo:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

W trosce o pogodę ducha,czyli odrobina humoru na każdy dzień

Postautor: sylseb » 2017-09-30, 16:57

Jakiś gostek z FB wymyślił dowcip branżowy:
Dwóch SMowców gra w kości i jeden mówi do drugiego:
- teraz twój rzut...
Pozdrawiam
SylwiU


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości