Forumowa...strefa kibica ;)

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: zosiako » 2016-01-29, 19:02

:good: przebudzenie smoka na otarcie łez, super, że się podnieśli. Po demolce na pewno nie było im łatwo, ale jak obiecałam 3małam kciuki caaaaały mecz :ukłon:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: anula;) » 2016-04-16, 20:16

Aaaaa...szkoda mi Asseco dzisiaj no ... :cry: Naprawdę mieli szansę...przez moment żeby rozwalić Kazań ...Byyyło ,minęło :sorry:
A że dzisiaj taka rocznica...narodowa,okrągła :) ,to przypomniał mi się klip Vive Tauronu Kielce ...tematyczny :yes:

.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: zosiako » 2016-06-02, 20:45

no kilka fajnych chwil było i LM i awans do Rio :girllove: , a że lekki łomot w nożną na otrzeźwienie obejrzeliśmy ? to tak dla równowagi w przyrodzie :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-06-03, 14:15

Ej tam od razu łomot :wink: Dobrze im to zrobi, może w końcu nie będziemy "miszczami" Europy in spe? A szczypiorniak - szok po prostu... Dla siatkarzy gratulacje, trzeba przyznać, że dbają o to, żeby widzowie się nie nudzili. Ale efekt najważniejszy - możemy odetchnąć przynajmniej na te kilka tygodni, do Rio :ciepło:
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-07-04, 08:13

Trochę szokujące, że tu ME już na ukończeniu, a na forum cisza :) Dobra, to ja będę pierwsza.
  • Dla naszych oczywiście gratulacje, jak określił kolega - cieszy, że nareszcie byliśmy uczestnikami zabawy, a nie dołączonym na dokładkę gościem (do tego z dalekiej - piłkarskiej - prowincji).
  • Szkoda Błaszczykowskiego, ale po karnych wykonywanych przez Włochów i Niemców jest naprawdę w dobrym towarzystwie. Ale - że znowu zacytuję kolegę, tym razem innego - dobrze, że to jego spotkało, a nie jakiegoś młodziaka, bo Błaszczu się podniesie, ale taki Kapustka chyba musiałby się wybrać do psychologa na dłuuugą terapię.
  • Ale dzięki Niemcom i Włochom wiemy na ile sposobów można nie strzelić karnego :wink:
  • O "boskim" Ronaldo nie będę się wypowiadać, może i Kryśka ma umiejętności, ale chyba zapomina, że to jest sport zespołowy.
  • Dobrze, że nasza Krycha (czyli Krychowiak) o tym nie zapomina :)
  • Belgia mnie zaszokowała, ale in minus, widziałam jeden mecz i ... naprawdę nie wiem, jak mogą być tak wysoko w hierarchii ... Za to Walia na plus.
  • Po wczorajszym meczu Islandii widać, że Angole naprawdę są słabi, skoro z Islandią przegrali i to zupełnie sprawiedliwie.
  • Francja - ok, ale Francji zazwyczaj kibicuję :)

Opieram się oczywiście na tym, co widziałam, a że muszę liczyć tylko na "otwarte" kanały, to takie mam przemyślenia.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-07-04, 12:46

Gwoli wyjaśnienia
sylseb pisze:[*]O "boskim" Ronaldo nie będę się wypowiadać, może i Kryśka ma umiejętności, ale chyba zapomina, że to jest sport zespołowy.
[*]Dobrze, że nasza Krycha (czyli Krychowiak) o tym nie zapomina :)

Oczywiście jeszcze lepszym przykładem na uwzględnienie "dobro drużyny va własne ego" wśród tych najlepszych jest Lewandowski, a z galaktycznych Kryśka mogłaby się lepiej przyjrzeć Bale'owi. Ale pewnie własny charakter trudno przeskoczyć.
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: zosiako » 2016-08-10, 23:49

strefa kibica na olimpiadzie pusta trochę :acute:
ja oczywiście kibicuję wszystkim naszym zawodnikom, ale jak zwykle pływakom, siatkarzom i ręcznym najbardziej :yes:
Panowie w sztafecie całkiem przyzwoicie, Kawa nerwowo chyba się spalił, a o sytuacji z Konradem szkoda pisać...
przykre, że w tle afery dopingowe i przepychanki
tradycyjnie siatkarze horrorek...
Brawo dla Rafała za pierwszy (i oby nie ostatni) medal w Rio :yahoo: 3mamy kciuki za pozostałych
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: anula;) » 2016-10-15, 19:08

Zosiako ...normalnie.. :ukłon:

...Olimpiada ,Paraolimpiada - dawno za nami,,Tak tak- wiem-odgrzewane kotlety ,ale ...dla mnie złoto Magdaleny Fularczyk-Kozłowskiej i Natalii Madaj w wioślarstwie miało wyjątkowy charakter .Jak zobaczyłam tą rybkę wyskakującą z wody przed naszą łódką nr 3,to się zadarłam: Jest ryyybka ,nasza ( w sensie forumowa ) rybka ...wygraamy !!! :bb: :yahoo: I tak to forum było ze mną na IO :wink:

rybka 1.png
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: rybka » 2016-10-17, 10:39

:blush: No byłam tam, nie ma co ukrywać :biggrin: (...i też się darłam...i oczy błyszczały...tak było... :biggrin: )
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: anula;) » 2016-10-17, 21:20

:biggrin: Ha! :biggrin: No przeca! Wiedziała żem ja ! :rece2:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-10-18, 07:22

Nie wiem, jak u Was z obserwowaniem kopanej, ale jak obstawiacie dzisiaj Legię? Ja co prawda z Łodzi, ale w pucharach zawsze kibicuję polskim drużynom, choć dzisiaj trudno mieć jakieś nadzieje :girlhaha:
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: anula;) » 2016-10-18, 12:37

Jak Legia grała z B.Dortmund,to obstawiałam 0:4 ... to moze teraz się poprawię i przywalę to 0:6 ? :biggrin: Jak szaleć to szaleć ! Ile to Legia z Pogonią Szczecin ostatnio przegrała 2:3 ? :crazy: Tu juz nawet Pazdaninio nie pomoże ...jakem patriotka,ale rozsądek mi mówi,ze to będzie straaaszna porażka :angel: ...Ale oglądać będę na bank,bo mam nadzieję ,ze często bedą pokazywać ławkę trenerską Realu,a na niej.. boskiego Zizu .. Im starszy tym przystojniejszy ...Facet marzenie ( moje! :lol: ) :girlwestchnienie:
Dobrze,ze dzisiaj sama będę mecz oglądać,bo zawsze jak ogladam z "moim",a na horyzoncie jest Zidane ,a moje oczka robią się maślane,to oczka "mojego" nabierają dziwnego wyrazu...Cos w nich jest... jakby nagana? :blush: :girlhaha:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-10-18, 14:00

anula;) pisze:Source of the post Jak Legia grała z B.Dortmund,to obstawiałam 0:4 ... to moze teraz się poprawię i przywalę to 0:6 ?

Ja akurat byłam na wakacjach i poznałam wynik z opóźnieniem., Buahahahaha taka była reakcja.

anula;) pisze:Tu juz nawet Pazdaninio nie pomoże ...

Tym bardziej, że go nie będzie :(

anula;) pisze:Dobrze,ze dzisiaj sama będę mecz oglądać,bo zawsze jak ogladam z "moim",a na horyzoncie jest Zidane ,a moje oczka robią się maślane,to oczka "mojego" nabierają dziwnego wyrazu...Cos w nich jest... jakby nagana? :blush: :girlhaha:

Bożesz, każdy lepszy niż "boski Christiano" , bleeeee
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: anula;) » 2016-10-18, 15:15

Oficjalnie skład zostanie ogłoszony o 19.45 .. :wink: Moze jednak Pazdan zagra? Pewnie nie cały mecz...wiadomo.
...Zizu jest łysy,tak że się nie żeluje jak Ronałdo.No. :angel:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Forumowa...strefa kibica ;)

Postautor: sylseb » 2016-10-18, 17:24

anula;) pisze:Source of the post Oficjalnie skład zostanie ogłoszony o 19.45 .. :wink: Moze jednak Pazdan zagra? Pewnie nie cały mecz...wiadomo.

Jeden Pazdanino wiosny nie czyni :) Ale fajnie by było, jakby zagrał. To dla piłkarzy też ważny mecz i przeżycie.
anula;) pisze:...Zizu jest łysy,tak że się nie żeluje jak Ronałdo.No. :angel:

I szczęśliwie nie staje w rozkroku i się nie kiwa jak imbecyl jakiś... Ja wiem, że jest dobry, potrafi grać... Ale go fizycznie wręcz nie znoszę!
Pozdrawiam
SylwiU


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości