Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-12-11, 15:13

Mam już serdecznie dosyć, dziś znowu kurację mi przedłużyli do 10 kroplówek. Leżę jak głupia tyle dni tylko po to, aby mi podali 1 Solu dziennie. Na dodatek jakąś awaria sieci tu jest i nie mam kontaktu z rodziną. Jestem spuchnięta jak sumo, gorzko w buzi okropnie, krew z nosa codziennie, jakieś zapalenia po wenflonach mi się robią. Jeden wenflon ledwo na jedną kroplówkę starcza. Widzę dalej podwójnie, co z tego, że lekarka mówi że w badaniu jest ciut lepiej jak ja nadal słabo widzę więc gdzie ta poprawa? Jeszcze ZUS twierdzi, że symuluje, na jakieś komisję mam się wstawić. Nienawidzę tego pieprzonego SM !!! Beznadziejne jest to życie. Najlepiej byłoby zasnąć i już nie wstać, bo to jest wszystko bez sensu. Walka z wiatrakami i ciągle przegrana ;(((
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez malina :/, łącznie zmieniany 1 raz.
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2012-12-11, 15:47

malina :/ pisze: Beznadziejne jest to życie. Najlepiej byłoby zasnąć i już nie wstać, bo to jest wszystko bez sensu. Walka z wiatrakami i ciągle przegrana ;(((

Jesteśmy w tym samym nastroju ...
Trzymaj się dzielnie - jakoś to będzie.
Rozumiem jak bardzo dołuje szpital i reszta...
Musi się kiedyś odmienić, bo nie wierzę, że może być tak samo źle ciągle. Chciałabym cofnąć czas i zmienić kilka swoich decyzji - skoro to nie jest możliwe staram się usilnie wyciągać najlepsze z tego co mam.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez keyara, łącznie zmieniany 1 raz.
"...nie piję wody ,bo rybki się w niej piep..ą..." ;-)

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli rozwiązanie nie istnieje, nie istnieje też problem" Obrazek

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2012-12-11, 16:38

malinko :588:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2012-12-11, 19:43

Malinko - nie wiem co ci napisać :2:. Tylko nie pisz, że chciałabyś się nie obudzić, to że teraz jest okropnie nie znaczy, że będzie tak zawsze. Jesteś mądra i wiesz o tym :588:

Keyera - racja, bardzo trafnie podsumowałaś swoją wypowiedz. Każdy w życiu czegoś żałuje, a nie zawsze da się to zmienić..... więc....- Trzymaj się, są ludzie którzy o Tobie myślą, a to już coś :-| :-? :-)

Dorota :588:

Fiona i druga nasza koleżanko :-) :-) :-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2012-12-11, 20:39

malinko po złym zawsze przychodzi lepszy czas. Trztmaj się skarbie. Jesteśmy z Tobą :588: :11: :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2012-12-11, 20:44

malinko- proszę, bez "smutowania". Będzie lepiej. Solu jest paskudne, ale pomaga. Trzymaj się dzielnie :588:

keyara- o właśnie. Nic innego nie pozostaje, jak wyciągać najlepsze z tego, co mamy. :588:

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2012-12-12, 10:14

malinko musisz wytrzymać będzie lepiej :-)
miałam podobne zmagania, teraz jest dobrze

MARIA1655
Posty: 346
Rejestracja: 2010-05-10, 08:07
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Postautor: MARIA1655 » 2012-12-12, 11:55

....masz 26 lat i jeszcze tyle przed Tobą.Pomyśl sobie że są na tym świecie ludzi niewidomi i jakoś żyją.Tobie na pewno się poprawi-zmień myślenie na pozytywne!!!!!
Nie przyciągaj złych myśli!!!!(przy okazji sobie też nawtykam).Serdecznie pozdrawiam :23:
Majka
....najlepszym lekarstwem na choroby i starość
jest miłość....

niusiek84
Posty: 1430
Rejestracja: 2010-07-31, 11:13
Lokalizacja: Mazury
Kontaktowanie:

Postautor: niusiek84 » 2012-12-12, 23:19

malina :/ pisze:Najlepiej byłoby zasnąć i już nie wstać, bo to jest wszystko bez sensu. Walka z wiatrakami i ciągle przegrana ;(((

Nawet tak nie myśl, to czarna pssa, która się skończy, niedługo..

MARIA1655 pisze:zmień myślenie na pozytywne!!!!!
Nie przyciągaj złych myśli!!!!

To podstawa :mrgreen:

malina , :588:

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2012-12-13, 08:19

No proszę, jak to w życiu trzeba być przygotowany na nagłe zwroty akcji.
Jeszcze wczoraj planowałem wyjazd do Krakowa, ale sędzina dzwoniła, że nie dojadą dowody rzeczowe w sprawie :shock: i jechać nie muszę :-) .
Więc spokojnie przychodzę sobie o 20.00 z rekolekcji :-D odpalam kompa, a tu monitorek mig, mig i pojawiam się i znikam.
Dzwonię do zięcia informatyka a ten mi każe jakieś doświadczenia robić i się dureń śmieje: a to ojcu się wypala jakiś tam sensor i monitor zdycha. Sensor - srensor i jeszcze przed 21.00 musiałem lecieć kupić nowy monitor :evil:
Nie dość, że tydzień temu zdechła mi pralka i musiałem kupić nową, to teraz to ! Jeszcze trochę to na święta na stół, tylko opłatek położyć i śpiewnik z kolędami :14:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2012-12-13, 08:53

Zibi pisze:Sensor - srensor i jeszcze przed 21.00 musiałem lecieć kupić nowy monitor :evil:
Nie dość, że tydzień temu zdechła mi pralka i musiałem kupić nową, to
A Ty nie wiesz, że przed świętami prezenty same pchają się do domu :?: :mrgreen:
Zibi pisze:odpalam kompa, a tu monitorek mig, mig i pojawiam się i znikam.

Niespełna miesiąc temu mój komputer w podobnej intencji puszczał do mnie oczko :1: W międzyczasie dwukrotnie naprawiany, a potem jeszcze dzieci dopomogły, aby i telewizor wymienić na nowy :-P
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2012-12-13, 08:55

Zibi pisze:Dzwonię do zięcia informatyka a ten mi każe jakieś doświadczenia robić i się dureń śmieje: a to ojcu się wypala jakiś tam sensor i monitor zdycha. Sensor - srensor i jeszcze przed 21.00 musiałem lecieć kupić nowy monitor

A to zięciunio jeden, jak sam nie miał sprężyny, to wiedział komu podsunąć pomysł na prezent gwiazdkowy a Ty teściu radź sobie sam ;-)
Zibi pisze:Nie dość, że tydzień temu zdechła mi pralka i musiałem kupić nową, to teraz to ! Jeszcze trochę to na święta na stół, tylko opłatek położyć i śpiewnik z kolędami

Takie rzeczy zawsze chodzą parami, przynajmniej u mnie i to na początku roku a u Ciebie na koniec. :-?
Świętami się nie martw, nadejdą i miną a ja jeszcze od siebie, podrzucę Ci dobre słowo i serdeczne życzenia i już więcej będzie :-)
Malnko proszę Cię nie świruj, tylko zdrowiej :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-12-13, 10:06

Ją z komputerem MIG, MIG też miałam ale sprawne dłonie informatyka w moim przypadku cuda zadziałały ;) chociaż Zibi jest plus bo zawsze można mikołaja poprosić o nowy sprzęt ;) Reniu Kochana ją probuje nie swirować ale już mam dosyć bo każdego ranka po otwarciu oczu wszystko jest double ;/ i już przyprawia mnie to o spory niepokój ;( dziś 8 kroplowka, a co jak w sobotę po 10 będzie tak samo ;/ zaczynam się bardzooo denerwować i ciężko o pozytyw ;((( czarne myśli nie chcą odejść już mina lekarzy na obchodzie zdradza, że jest trudno moje paskudztwo poskromic ;/ nie kupiłam prezentów pod choinkę, nie upieke jak co roku ciasta na swoje urodziny, które są już w niedzielę... Niby małe, zwykle czynności ale to głupie sm psuje wszystko... I choćby nie wiem jak człowiek się starał to i tak nic z tego ;(((
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2012-12-13, 10:58

malina :/ pisze:nie kupiłam prezentów pod choinkę, nie upieke jak co roku ciasta na swoje urodziny, które są już w niedzielę... Niby małe, zwykle czynności ale to głupie sm psuje wszystko...

Malinowy ludziku, wiem doskonale jak się czujesz i co czujesz. Trudno mi nawet opisać to słowami ale wierz mi, to minie, sm odpuści a Ty ogarniesz się ze wszystkim. Do Świąt jeszcze kawałek a na urodziny Twoje zdrówko będzie nagrodą dla wszystkich. Ciasta upieczesz na święta albo kupisz co za problem? Spokojnie dasz radę ze wszystkim a poza tym, masz jeszcze pomocników, co pewnie chętnie pomogą.
Najgorzej jest jak nie widać poprawy, nerwy wtedy jeszcze bardziej pogarszają stan. W domu szybko dojdziesz do siebie, zobaczysz.
Solu zadziała, ma on deko spóźniony zapłon ale ma. :588:
Wiem, że to żadna pociecha dla Ciebie ale ja też jeszcze nic nie mam kupione i na dodatek sama sobie z tym nie poradzę. Urodziny też w środę i co? powiedz mi co mogę???.
Nic nie chcę, o niczym na zapas nie myślę, urodziny i śwęta bez bólu...tyle bym chciała. :cry:
Trzymaj się kochana, wierzę w Ciebie :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2012-12-13, 19:50

Malinko-na drugi rok na urodziny,jak pojedziesz z wypiekami,to ho ho....W tym roku to poprostu niech się rodzinka wykaże. :588: :588: :588:

Reniu-a ja wierzę,że w końcu przestanie boleć,ileż można :13: :588: :588: :588:


Zibi-z tym śpiewnikiem i opłatkiem....Nidawno piec wczoraj LODÓWKA-normalnie dobrze,że zimno,bo co nieco pójdzie w ś niegu zakopać :-/ Dobrze,ze karpie juz mamy,bo chyba zęby w stół :7:

ja cóż,antybiotyk dalej.Oprócz tego miałam kontrolę u neuro ,zmienił mi trochę leki i zacznę immunosupresanty.Co z tego będzie :?:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości