Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-03-08, 21:28

Wojtku , AlexL4, pawel_wlkp

Dzięki :588:

Niestety ani leki przeciwbólowe ani suchy kompres rozgrzewający nie pomógł :13:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-03-09, 10:33

jaszmurka pisze:Niestety ani leki przeciwbólowe ani suchy kompres rozgrzewający nie pomógł

Witaj w klubie jaszmurko. :588: Biorę aglan i jest już lepiej.
Joasiu dzięki za zainteresowanie, jutro idę z wynikiem mri do neuro i pewnie powie, że nie jest tak źle, bo nic nie połamane, tak mówił 3 lata temu. :14:
Paweł chodziło mi o to, że wczoraj, wolałam dostać buziaka akurat w tym kąciku.
Dzięki :-)
Alex, nauczysz się co komu i kiedy powiedzieć. Ja zbyt długo zwlekałam, zanim wyrzuciłam z siebie to i tamto, teraz to wiem.
Trzymajcie się :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-03-09, 17:42

renia1286 pisze:
Biorę aglan i jest już lepiej.

Biorąc Aglan jak się czujesz, czy miałaś kiedy jakieś skutki uboczne? Ja brałam przez 30 dni i około 15- go dnia spuchł mi wierzch stóp. Tak ogólnie dobrze znosi dolegliwości bólowe, ale ta opuchlizna nie chce zejść i to usztywnia mi stopy. Nie wiem sama może to nie od Aglanu tylko, że sporo siedzę. Dzwoniłam do lekarki niby to nie od tego leku.Pozdrawiam :-) Ania
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-03-10, 15:36

nemezja pisze:Biorąc Aglan jak się czujesz, czy miałaś kiedy jakieś skutki uboczne? Ja brałam przez 30 dni i około 15- go dnia spuchł mi wierzch stóp


Aniu lekarz kazał mi robić przerwy. 10 dni i przerwa robię tyle, ile ból pozwoli. Wspomagam się ewentualnie czymś lżejszym . Pozdrawiam :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Joanna.28
Posty: 282
Rejestracja: 2012-12-21, 14:09
Lokalizacja: Pomorze

Postautor: Joanna.28 » 2014-03-10, 20:23

Reniu Tobie i pozostałym życzę szybkiego powrotu do zdrowia :588: Ja już doszłam do siebie, śladu nie ma po złym samopoczuciu :23:

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich :-)
Joasia

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-03-11, 18:39

mam ochotę schować się pod miotłę, bo dzięki mojej fryzjerce mam włosy w kolorze jajecznicy, poszłam poprawić sobie humor, a wyszłam z uruchomionym morderczym instynktem, no nic do sklepu po farbę, bo korekta potrzebna natychmiast i jak mi włosy wyjdą po tej dawce chemii, to jutro pójdę do pracy w chustce :506: i tak lepsze to niż obecny kolor :evil:

humor już całkowicie pod zdechłym azorkiem :2:

a tak przy okazji zapytam - czy ktoś ma wyraźnie odczuwalną ( nie tylko przeze mnie) różnicę w temperaturze poszczególnych częściach ciała. np lewa ręka jest zimna a prawa ciepła?

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-03-11, 18:57

zosiako pisze:mam ochotę schować się pod miotłę

:lol: Proszę bardzo, miotła raz Obrazek

Taka metamorfoza potrafi rozwalić, to fakt. :lol:
zosiako pisze:np lewa ręka jest zimna a prawa ciepła?

Owszem, moja cała lewa strona jest zimniejsza niż prawa, ale i nie mam już w niej czucia, więc przyzwyczaiłam się do tego, że jestem ciepło-zimno- krwista. Taki typ :-D

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-11, 19:24

zosiako pisze: mam włosy w kolorze jajecznicy,
-Zosia luzik ,jak mnie zeszłego roku dorwała fryzjerka ,ba -to było COŚ .Prawie na 0,5 .A buzie miałam wtedy jak pełnia księżyca :-D .Czułam sie jak miss -kazdy sie oglądał :lol: :588:
Blanka

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-03-11, 19:28

blanka pisze:.Czułam sie jak miss -


najważniejsze że samopoczucie i humor dopisywały
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-03-11, 20:27

zosiako pisze:a tak przy okazji zapytam - czy ktoś ma wyraźnie odczuwalną ( nie tylko przeze mnie) różnicę w temperaturze poszczególnych częściach ciała. np lewa ręka jest zimna a prawa ciepła?


bardzo czesto tak mam - np. jedna dlon zimna, a druga ciepla, lub zimna stopa, jeden palec etc. bez powodu.

a moze kolor bedzie lepszy po kilku myciach? ja tez nie bylam zachwycona po swojej ostatniej wizycue u fryzjera, dopiero po jakis dwoch tygodniach moje wlosy zaczely 'wygladac' :-)
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

k-a-s-i-a.39
Posty: 168
Rejestracja: 2013-03-08, 15:07
Lokalizacja: Lipsko

Postautor: k-a-s-i-a.39 » 2014-03-12, 06:54

:588: Mnie jednego roku, jak szczeliłam sobie blond to wyszły mi pomarańczowe.
A na drugi dzień szłam do pracy. I taką miałam metamorfozę!

Pozdrawiam.


:21:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-03-12, 08:23

zosiako pisze:a tak przy okazji zapytam - czy ktoś ma wyraźnie odczuwalną ( nie tylko przeze mnie) różnicę w temperaturze poszczególnych częściach ciała. np lewa ręka jest zimna a prawa ciepła?

Tak mam zawsze. Lewa cała lewa strona jest zimna a prawa cieplejsza. Stopy mi o tym przypominają, lewa jest albo lodowata albo czuję w niej żar, gdyby nie to, nie czuła bym tak tych zmian tak bardzo.
Trzymajcie się :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2014-03-12, 18:07

U mnie strony są jednakowo albo ciepłe, albo zimne.
Pojawił się jednak inny problem. Od 12 lat żyję z diagnozą - Podejrzenie SM. To że jak nawet źle się czułam nikt nie brał mnie całkiem serio to pikuś, bo tak juz jest z nami wszystkimi.
Kilka lat temu neuro wyraził sie jasno i krótko. to NIE jest SM, ale też nie określił co to. ( dr Maciejowski)
Bo niewątpliwie to Coś jest. Już tylu lekarzy mnie badało i każdy mówi, że jest nie w porządku.
Teraz jak chodzę po lekarzach dowiaduję się ze to CHYBA nie SM ale początki Parkinsona.
I masz babo placek. Pierwsze objawy miałam po 30 tce, to jaki to Parkinson....Najgorsza jest niepewność. SM z grubsza biorąc mam w małym palcu, teraz się biorę za wczesne objawy P-a. Bo sami neuro do śmierci się nie określą. Trzeba im pomóc. :-P Jeszcze trochę i będę specjalistą w neurologii.
Jakby ktoś miał jakieś informacje to poproszę na PW, żeby tutaj nie śmiecić. Chodzi mi najbardziej o badania wczesnego wykrywania.
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-03-12, 19:25

ja sie smieje, ze niedlugo zdobede dyplom medycyny internetowej, specjalnosc neurologia :3:

chyba kazdy z nas przez to przechodzil. u mnie neurolog, ktory skierowal mnie na rezonans po zobaczeniu wynikow mowil, ze to wcale nie musi byc SM, ja po prostu mam 'stan zapalny w mozgu' :5: w szpitalu mowili tylko o SM, a kiedy pojechalam do Bytomia, dr W. mowil, ze borelioza 'gdzies tu musi byc'. Kiedy po wykonaniu panelu badan i dodatkowym LTT (chyba nie przekrecilam literek) otrzymalam z tegoz Bytomia telefon i uslyszalam, ze 'borelioze mozna wykluczyc', przestalam drazyc. Do tego momentu zylam z oficjalna diagnoza SM, ale realnym bodejrzeniem boreliozy (przeciwciala na chlamydie niby tez wyszly, ale na to sie leczylam w wieku 4 lat, wiec nic dziwnego). Bo testy na borelioze wykonane w szpitalu to... wiadomo :roll:

Skala znacznie mniejsza, bo to trwalo tylko 6 miesiecy, ale wystarczylo by wykonczyc nerwowo. Wiec w jakims stopniu rozumiem to uczucie.

wiem, ze swoim postem nie pomoglam, ale jak zobaczylam post Przytulii od razu mi sie to wszystko przypomnialo i moj humor zdecydowanie sie pogorszyl (nie z Twojej winy, bron Boze)
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

kolekcjonerka
Posty: 449
Rejestracja: 2013-08-12, 14:17
Lokalizacja: Śląsk
Kontaktowanie:

Postautor: kolekcjonerka » 2014-03-13, 17:03

Ja też mam wku**wa! 31.01 składałam wniosek o pobyt w Dąbku w mopsie, zarzekałam się na wywiadzie środowiskowym, że nie ćpam i mąż mnie nie leje a te durne patafiany WCZORAJ przysłali mi potwierdzenie, że łaskawie wysłali papiery!!! Grrrrr :evil: To ja naiwna myślałam, że od miesiąca jestem w kolejce a tu dopiero staję w ogonku. Nie dość, że cały czas rozważam, czy w ogóle jechać, to jeszcze mnie podminowali. Moja pierwsza smowa nauczka biurokratyczna.
„Nie trzeba odwagi, kiedy i tak nie ma wyboru.”


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości