Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-05, 16:01

Oj ,Maliniu.. cokolwiek bym napisała zabrzmi banalnie .Trzymaj się i pamiętaj że jesteś młodą ,śliczną ,pełną energii kobietą , która zasługuje na fajnego ,mądrego faceta . Widocznie nie znalazł się jeszcze taki na twojej drodze . :kiss:
Blanka

L u n a
Posty: 47
Rejestracja: 2014-12-18, 00:32
Lokalizacja: Warszawa/UK

Kącik złego humoru

Postautor: L u n a » 2015-12-05, 22:36

Malina, sciskam Cie mocno. I zycze Ci aby te ciemne chmury jak najszybciej Cie opuscily i pozwolily dostrzec slonce.
Nie wolno nam sie poddawac. Chociaz sama dzisiaj zajrzalam tutaj aby sie wyzalic.
Tak, Malina czasami trzeba sie pozbyc nadmiernego bagazu by moc nastepnego dnia wstac w lepszym nastroju.

Ja sama jestem wlasnie po rzucie i biore sterydy. I taki dzisiaj dzien mialam, ze potrzebowalam bardzo porozmawiac z kims bliskim....z kims z rodziny...nawet niekoniecznie o samej chorobie...ale tak ogolnie. Chcialam tylko uslyszec "jak sie czujesz?" aby wiedziec, ze kogos nadal to interesuje.
Taki pech, ze moj mezczyzna w pracy, jedyna soba, ktora napewno by sie o to zapytala tez byla zajeta....zaczelam pisac do mamy i siostr. Nie chcac byc namolna i zalosna spytalam je tylko co tam u nich, czy wszystko w porzadku?
Z 4 osob tylko jedna sie odezwala, sobota wiec imprezuje. Zyczylam jej wiec udanej zabawy.:)
Ach... nie cierpie takich wieczorow kiedy tak bardzo potrzebujesz uslyszec glos drugiej osoby a zostaja tylko rozmowy z nieznajomymi przrz inernet. Chociaz i to jest takie szczescie w nieszczesciu ;)
Kochani zycze Wam dobrej nocki.
Malina pozdrawiam Cie cieplutko, nam wszystkim tutaj na Tobie zalezy:) buziaki :*
"Czy może być coś bardziej godnego, jak opanowywać się, hamować i dźwigać z upadku, prostować i mężnie iść dalej..."

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-06, 15:00

Trzymaj się Luna .Mam nadzieję ,że dziś lepiej , sterydy jeszcze Tobą rządzą więc różne takie tam.. odczucia się pojawiają .Będzie dobrze :wink:
Blanka

L u n a
Posty: 47
Rejestracja: 2014-12-18, 00:32
Lokalizacja: Warszawa/UK

Kącik złego humoru

Postautor: L u n a » 2015-12-06, 23:35

Dziekuje Blanka. Dzisiaj lepiej. Nie dam sie tak latwo:) pozdrawiam cieplutko :bye:
"Czy może być coś bardziej godnego, jak opanowywać się, hamować i dźwigać z upadku, prostować i mężnie iść dalej..."

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-07, 17:12

L u n a pisze:Source of the post Nie dam sie tak latwo:)
- i to są słowa ,które powinny towarzyszyć każdemu :wink: .Ciesze się ,ze lepiej :)
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Kącik złego humoru

Postautor: Jolcia » 2015-12-07, 18:51

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla wszystkich

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-08, 19:34

Jolcia - :kiss: ( co tam u Ciebie ,bo Cie malutko ? ).
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Kącik złego humoru

Postautor: malina :/ » 2015-12-13, 19:21

nie mam już siły na to życie... nie wiem jak się pozbierać i uwierzyć, że kiedyś będzie inaczej ;(
ciągle wychodzi, że ja nie zasługuję... ;(
nie wiem już nic, jedyne co mi wychodzi dobrze to łzy ale one płyną i nie pomagają, nie wiem skąd ich tyle ;(
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2015-12-13, 20:48

Malina zaatakował Cię stres GIGANT
Zbliża się Boże Narodzenie
Uśmiechnij się Jutro będzie lepiej :taniecgirl:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2015-12-13, 21:19

Malinko :kiss: - mam ochotę pojechać i wyciągnąć Cię za uszka z tego doła :acute: może zastanów się Skarbie nad wizytą u psychologa :boast: bo i okres okołoświąteczny ciężki bywa. czasami łatwiej z kimś obcym pogadać i szczerze wylać swoje smutki. dla mnie jesteś cudnym, pięknym i dobrym człowiekiem i zasługujesz na wszystko co najlepsze :kiss: nie poddawaj się i walcz o siebie :kiss: Pamiętaj, że jesteśmy tutaj :boast:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-14, 11:26

malina :/ pisze:Source of the post ciągle wychodzi, że ja nie zasługuję
- oj,Malinia ,nie ma to jak poczucie własnej wartości .. "Jedziesz" na rezerwie tak mi się zdaje .Nie daj się temu rozwinąć dalej ,bo zakończy się depresją (znasz już ten stan ,prawda ?) .Wybierz się do psychologa , chyba czas ku temu bo trzyma Cie długo i lecisz dalej .Przytulam Cię mocno i jestem z Tobą .Odzywaj się do nas :kiss:
Blanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Kącik złego humoru

Postautor: Jolcia » 2015-12-16, 20:40

BLANIU ,, :kiss: Pozdrowienia dla wszystkich

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Kącik złego humoru

Postautor: Jolcia » 2015-12-16, 20:40

BLANIU ,, :kiss: Pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
ŚpiącaKrólowa
Posty: 496
Rejestracja: 2009-04-18, 18:04
Lokalizacja: Nibylandia

Kącik złego humoru

Postautor: ŚpiącaKrólowa » 2015-12-17, 17:14

ja muszę sobie ponarzekać bo w domu to już nawet nie gadam bo traktują mnie jak chorą psychicznie ... zresztą mój neurolog też chyba tak myśli ... mija niecałe dwa miesiące jak skończyłam brać sterydy, po czym miałam straszne bóle twarzy na które dostałam od lekarza amizepin, brałam z trzy tygodnie i bóle się uspokoiły i już myślałam, że będzie ok, a tutaj od poniedziałku zawroty głowy, tzn. nie wiem do końca jak to nazwać, czuje jakbym miała wode w głowie na niczym nie mogę się skupić, brakuje mi słów jak chce coś powiedzieć, do tego znowu nogi takie słabsze, ręce się trzęsą, prądy - mrówki biegają po całym ciele ... byłam wczoraj na izbie przyjęć to mi lekarz powiedział, że odruchy mam w miarę w normie, takie bardziej doznania czuciowe są ( no właśnie jak są czuciowe to ciężko jest pokazać że coś się dzieje i dlatego pewnie biorą mnie za histeryczkę ... ) zapisała betaserc na zawroty głowy i kazała zapisać się na sterydy bo jak powiedziała to samo pewnie nie przejdzie, dzwonie dzisiaj do mojej neurolog a ona do mnie ze to pewnie na tle nerwowym i że ona nie podejmie za mnie decyzji czy położyć się na sterydy czy nie, powiedziała że jezeli to rzut to po podaniu sterydów powinno się uspokoić a na pewno nie pogłębiać, no a jeżeli to rzut i nie poda się sterydów to może tak już zostać na stałe ... i bądź tu mądry ... niedawno skończyłam jedne a już drugie sterydy ...:(
w ludziach denerwuje mnie tandeta emocjonalna .

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-12-18, 11:21

Trzymaj się Królowo .Takie wredne choróbsko , jakoś nie chcą Cię opuścić objawy .Gorąco Ci życzę ,żeby ustąpiły .Jeśli nie masz z kim porozmawiać -pisz , zawsze to trochę ulży . :bye:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 220 gości