Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2019-03-25, 21:29

Też nie pomogę, bo bez bólu choruję. Sylwia dobrze Ci podpowiada, by zacząć od nowa diagnozę. Jak na sm to chyba za wiele tych przypadłości. Myślę, że ważne, abyś uspokoił nerwy, to zły doradca i zawsze "dokłada" niepotrzebnie do naszych i tak już chorych myśli.
Współczuję Ci bardzo, bo nawet nie potrafię i nie próbuję sobie wyobrazić co czujesz, mając tyle objawów. Ciężko pocieszyć kogoś kto tak boleśnie przeżywa chorowanie. Nie myśl o odchodzeniu..tak jak już wspomniałem, zacznij diagnozę od początku.

benka 2 pisze:Source of the post ale moje nogi chodzą

I tego się benka trzymaj. Miło czyta się takie teksty.
Wojtek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Kącik złego humoru

Postautor: renia1286 » 2019-03-26, 10:10

Przyznaję rację dla Wojtka i Sylwię Prosiaczku :yes:
homag pisze:Source of the post Sylwia dobrze Ci podpowiada, by zacząć od nowa diagnozę

Pozdrawiam Was serdecznie :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

prosiak1947
Posty: 80
Rejestracja: 2018-05-18, 17:33

Kącik złego humoru

Postautor: prosiak1947 » 2019-03-26, 14:58

Dziękuję Wam Kochani.Rodzina nie okazuje takiego zainteresowania....chociaz staram sie niewiele mówić ale czasem widać...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Kącik złego humoru

Postautor: renia1286 » 2019-03-27, 09:11

prosiak1947 pisze:Source of the post staram sie niewiele mówić ale czasem widać...

Skąd ja to znam....Nie masz za co dziękować, bo jak znam życie, jak już znalazłeś się w "worki" zwanym SM, trudno będzie znaleźć Ci kogoś, kto zajmie się Tobą indywidualnie. Przykre to, ale niestety prawdziwe. :girlwestchnienie:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Kącik złego humoru

Postautor: Ann » 2019-03-27, 19:50

prosiak1947 pisze:Source of the post Rodzina nie okazuje takiego zainteresowania

Jak to moja koleżanka powtarza: "zdrowy chorego nie zrozumie..."
W chorobie licz się tylko z lekarzami, rehabilitantami i innymi specjalistami, naradzaj się ewentualnie z partnerką a resztę tylko informuj o tym co już zadziałałeś. Za dużo doradców nie wróży najlepiej, szczególnie dobrych cioć lub przyjaciółek, które słyszały, że jest ktoś taki....
Przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ale miałam ostatnio natłok super porad w stylu "spróbuj, na pewno ci nie zaszkodzi, a może pomóc" dotyczyło to kontaktu z uzdrowicielem-egzorcystą i lekarzem pozbawionym prawa wykonywania zawodu przez swoje nowatorskie poglądy. Osobiście wierzę że leczy nas to, w co wierzymy że nas uleczy, a ja nie wierzę tym których mi polecono...
Przepraszam Cię Prosiaku, że na Twoje konto wylałam swoje żale. Na rozśmieszenie dodam, że obiecałam poddać się uzdrowicielowi pod warunkiem, że najpierw skutecznie wyegzorcyzmuje mojego męża :diablo: żeby był trochę milszy dla mnie.... z uzdrowicielem już mam spokój... polecająca go ciocia nie chce ryzykować jego wierzytelności :crazy:
Wyklętego lekarza polecała mi bliska koleżanka, on podobno jest wyklęty bo podważa wiarygodność koncernów farmaceutycznych nz rzecz leczenia dietą i witaminami, odpowiedziałam koleżance "ale ja testuję leki dla koncernu i nie zrezygnuję z tego" i kontakt z koleżanką się urwał. Nie osądzam nikogo za jego poglądy, ale naprawdę, może lepiej jeśli bliscy za bardzo nie ingerują w Twoje leczenie :śmiaćsię:
Anka

benka 2
Posty: 896
Rejestracja: 2018-02-23, 12:13

Kącik złego humoru

Postautor: benka 2 » 2019-03-30, 13:11

Dziś kolejny masaż :girlwestchnienie: nie wiem czy to coś zmieni w moim życiu ale jak nie spróbuję to nie zobaczę wiem tylko że masaż jest niewiarygodnie ciężki i po każdym masażu nogi są niesamowicie lekkie i to jest fajne i przyjemne :) pozdrowienia dla Wszystkich czytających :)

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Kącik złego humoru

Postautor: Ann » 2019-03-30, 17:56

Jak działa to super :yahoo: lekkie nogi :delikatna: marzenie, akurat na wiosenny spacer.
Ja się zbieram do basenu, ale... zanim się zbiorę to sójki wrócą zza morza :girlhaha:. Ale pisz o masażu, bo to motywuje żeby też zacząć coś robić na wiosnę oprócz łykania piguł
Anka

benka 2
Posty: 896
Rejestracja: 2018-02-23, 12:13

Kącik złego humoru

Postautor: benka 2 » 2019-03-31, 11:49

Mój masażysta mówi że efekt dopiero nawet po 15 masażach to jeszcze daleka droga do końca no i dieta bezmięsna to jest wyzwanie ale bardzo dobrze mi z tym narazie :) sam masaż to wielkie wyzwanie. 1,5 godz ciężkiego wysiłku i bólu ale co kobieta może wytrztmać to wszyscy wiedzą :girlwestchnienie: abym nie zwątpiła zbyt szybko :) pozdrawiam cieplutko :)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2019-03-31, 13:30

benka 2 pisze:Source of the post sam masaż to wielkie wyzwanie. 1,5 godz ciężkiego wysiłku i bólu

Też uczęszczam na takie coś..czasem i 2 godziny..trochę boli, ale boli przyjemnie. Tylko jestem "przejechany" od małego palca u nogi do czubka głowy. Powięź by zaczęła funkcjonować dobrze ( podczas, gdy funkcjonuje źle), to taka naprawa musi boleć.
benka 2 pisze:Source of the post i dieta bezmięsna to jest wyzwanie ale bardzo dobrze mi z tym narazie

Zobaczysz jak dłużej nie będziesz jadła mięsa, jak samopoczucie fizyczne, a możliwe, że i psychiczne się poprawi.
benka 2 pisze:Source of the post ale co kobieta może wytrztmać to wszyscy wiedzą

Ponoć może, ale znam to tylko z opowiadań. Dlatego życzę Ci wytrwałości i aby Twój przypadek potwierdził regułę o sile kobiet oraz samych pozytywnych odczuć po masażach. Pozdrawiam.
Wojtek

benka 2
Posty: 896
Rejestracja: 2018-02-23, 12:13

Kącik złego humoru

Postautor: benka 2 » 2019-03-31, 14:01

Dzięki Wojtek za wsparcie przyda się bardzo :)

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Kącik złego humoru

Postautor: Ann » 2019-03-31, 15:54

1,5-2 godziny masażu :shok: ? Szacun :girlniesamowite:
Anka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2019-03-31, 21:52

Prosiak - potrzebna Ci nowa diagnostyka - spróbuj skontaktować się z z instytutem chorób rzadkich w Krakowie. Oprócz badań - wszystkich jakie masz dokładnie opisz objawy, w podaniu o zakwalifikowanie nie podwazaj diagnozy wprost tylko opisz swoje obawy że być może oprócz SM dopadło cię coś jeszcze a standardowa procedura po postawieniu diagnozy SM eliminuje szukanie przyczyny bólu. Dopisz uzasadnienie że jesteś młody masz dla kogo żyć i bardzo prosisz ich o pomoc - 3mam kciuki aby zakwalifikowali Cię do diagnostyki.
Pisz tu: chorobyrzadkie@su.krakow.pl dołącz skany dokumentacji medycznej. Mam nadzieję że adres email aktualny jak nie to poszukaj w Googlach.
Powodzenia i nie poddawaj się - mamy tylko 1 życie i musimy o nie walczyć, chociaż coraz trudniej mi to pisać.

Liczę że dasz znać jak wyślesz papiery.

U mnie bez zmian to pokropkuję sobie zgodnie ze starą tradycją..........................
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2019-04-01, 17:39

zosiako pisze:Source of the post U mnie bez zmian to pokropkuję sobie zgodnie ze starą tradycją

Kropeczki jak tylko są wyrzuconymi emocjami, jest ok..gorzej jak je "łykamy". Przydałby się taki program jak resetowania kompa. Wyczyścić, zapomnieć i śmigać.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Kącik złego humoru

Postautor: zosiako » 2019-04-02, 22:33

homag pisze:Source of the post Przydałby się taki program jak resetowania kompa. Wyczyścić, zapomnieć i śmigać.

Oj bardzo by się przydał...
Chociaż ja częściowo wykorzystuję kompa np tworzę folder "bałagan w domu", potem robię "usuń" i mam cudowny moment kiedy pojawia się komunikat "bałagan w domu został usunięty" :biggrin: niestety w innych sytuacjach nie działa no ale dobre i to.
Niestety ja wszystko biorę do głowy i potem nie mogę spać ani się skupić. Od kilku dni testuję olejek CBD i faktycznie śpi mi się trochę lepiej - nawet 4 godziny bez budzenia się..
Pozdrawiam kącik
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: sylseb » 2019-04-03, 06:13

zosiako pisze:Chociaż ja częściowo wykorzystuję kompa np tworzę folder "bałagan w domu", potem robię "usuń" i mam cudowny moment kiedy pojawia się komunikat "bałagan w domu został usunięty" :biggrin:

O! Super pomysł... muszę zacząć stosować :)

Ja co prawda staram się nie przejmować zbytnio problemami, a nawet śmiać się z tego, co wyczyniam czasami. Przykład? Przebiłam pana Hilarego, który szukał tylko okularów, ja szukałam kapci... a zgadnijcie gdzie były? No gdzie? Oczywiście miałam je już na nogach :lol: I jak tu się nie śmiać?
Pozdrawiam
SylwiU


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości