Kącik złego humoru

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Kącik złego humoru

Postautor: homag » 2015-09-28, 19:41

sylseb pisze:Source of the post Szliśmy całą grupą na jakiejś zapadłej wsi na Bali i ... weszłam w ułamany znak drogowy... chyba z 7 czy 8 szwów

Aż nie chcę myśleć co by było, gdybyś biegła. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Kącik złego humoru

Postautor: Myszona » 2015-09-28, 20:21

Po solu,jakoś leci :wink: Może nie idealnie,ale chodzę po schodach,furka tylko na dalekie trasy.Dzięki dziewczyny za wsparcie duchowe :)

Pozdrawiam
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: sylseb » 2015-09-29, 07:01

Myszona pisze:Source of the post Po solu,jakoś leci :wink: Może nie idealnie,ale chodzę po schodach,furka tylko na dalekie trasy.
Pozdrawiam


Będzie z każdym dniem lepiej. Trzymam kciuki i pilnuję, żeby kociszcza ściskały pazurki :)
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Kącik złego humoru

Postautor: aisza » 2015-10-03, 18:30

Roma-tylko współczuć;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Kącik złego humoru

Postautor: Myszona » 2015-10-07, 12:12

Tak,tak, po solu już jest ok.W niedzielę całe "popo" szwendaliSmy się po manu.Bylo super, dla mnie sterydy,po paru dniach mega siła.

Sylwio,to kociska plus Wasze wsparcie daLo mi powera :yahoo:

Ale,jak to w życiu :diablo: W poniedziałek rano zaliczyłam mega paskudnie glebę,a konkretnie, terakotę,na tyle" efektownie"że mam skręconą kostkę. Mega ból,bandaż altacet, opuchlizna i..dzięki Ci Panie,za furkę, bez niej na kulach nie zrobiłabym kroku,a teraz śmigam po mieszkaniu jak rakieta :wink:
Z każdym dniem jest lepiej,już trochę się podpieram skręconą nogą :yahoo: Pozdrawiam.
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: sylseb » 2015-10-07, 13:37

No Myszona. Widze, ze u Ciebie zawsze cos sie musi dziac. To zupelnie jak u mnie, czasami :-| Ale najwazniejsze, ze solu pomogl. Ciesze sie bardzo :)
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: anesia » 2015-10-07, 14:51

Myszona pisze:Source of the post Tak,tak, po solu już jest ok.W niedzielę całe "popo" szwendaliSmy się po manu.Bylo super, dla mnie sterydy,po paru dniach mega siła.


Myszona, cieszę się, że odzyskujesz siły :) Ja po ostatnim leczeniu sterydami w warunkach szpitalnych też miałam mega powera i niestety dużo mniej pozytywnych skutków ubocznych, ale pomału wychodzę na prostą... tylko jeszcze ta kuśtykająca psychika :negative: Też lubię odwiedzać Manu, choć nie ukrywam te tlumy są męczące na dłuższy czas. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Kącik złego humoru

Postautor: blanka » 2015-10-07, 19:13

Myszona pisze:Source of the post Z każdym dniem jest lepiej,już trochę się podpieram skręconą nogą
- Myszona- wspaniale ,że solu działa :) ,teraz tylko lepiej . A skręcona noga ? Boli ,ale cóz to w porównaniu z tym ,że sm odpuszcza :wink:

anesia pisze:Source of the post pomału wychodzę na prostą... tylko jeszcze ta kuśtykająca psychika
- no i tez dobre wiadomości :) -pomału ale do przodu ! A psyche szaleje ..też odpuści -jak ja to znam :crazy:
Blanka

Awatar użytkownika
roma
Posty: 2782
Rejestracja: 2015-09-15, 21:59

Kącik złego humoru

Postautor: roma » 2015-10-07, 19:50

Mam pytanie ?
Czy podpisywać umowę z telewizją analogową ?
Czy nie chce mnie ktoś zrobić w " bambuko " ?
Proszę o radę - nie znam się na tym.

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: anesia » 2015-10-07, 20:29

blanka pisze:Source of the post A psyche szaleje ..też odpuści -jak ja to znam

Dziękuję za każde słowo wsparcia... to bardzo pomaga :yes:

roma pisze:Source of the post Mam pytanie ?
Czy podpisywać umowę z telewizją analogową ?
Czy nie chce mnie ktoś zrobić w " bambuko " ?
Proszę o radę - nie znam się na tym.


Roma, co do tej kablówki to rzeczywiście oszustów w tych czasach nie brakuje... dlatego musisz ostrożnie z dużą dokładnością przeanalizować warunki umowy. Kiedyś też do mnie przyszli panowie namawiając na mega promocję, powołując się na naszą osiedlową telewizję kablową, z którą jak dowiedziałam się po pewnym czasie ( w telewizji pojawiła się informacja o oszustach, którzy podają się za pracowników osiedlowej tel.kablowej) nie mieli nic wspólnego . Na szczęście uchroniła mnie moja nieufność i chęć sprawdzenia proponowanej oferty bezpośrednio na stronie telewizji kablowej. Życzę Ci podjęcia trafnej decyzji. :)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Kącik złego humoru

Postautor: Beata:) » 2015-10-07, 21:22

anesia pisze:Source of the post Też lubię odwiedzać Manu

Litości dziewczyny nie macie :wink: Gdy Myszona napisała:
Myszona pisze:Source of the post szwendaliSmy się po manu

... to pomyślałam, hm... a cóż to? Po poście Anesi, to już całkiem wpadłam w czarną rozpacz. Teraz jednak już wiem - bo taka ciekawa dusza ze mnie, a na wytłumaczenie mam - nie mieszkam w Łodzi, jak zapewne sporo osób z tego Forum :biggrin:
anesia pisze:Source of the post pomału wychodzę na prostą... tylko jeszcze ta kuśtykająca psychika

Fakt, psychika u Ciebie nie tylko kuśtyka, ale całkiem słabo chodzi. Damy radę i podniesiemy do pionu! Daj sobie trochę czasu, a rano spójrz w lustro i powiedz na głos - eee tam, nie warto :angel:
roma pisze:Source of the post Czy podpisywać umowę z telewizją analogową ?

Roma, a jaka firma ma być dostawcą?


Ps. Anesia, Twoje posty połączyłam. Nie wysyłamy wiadomości jednej po drugiej w przeciągu kilku minut. Korzystamy z opcji Zmień treść posta. W wolnej chwili zerknij proszę na nasz Regulamin :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: anesia » 2015-10-07, 21:47

Beato, to moje pierwsze forum na którym jestem zarejestrowana i nie ukrywam,że rozgryzam je stopniowo każdego dnia.
Dziękuję za wskazówki. Przepraszam za dodatkowy kłopot. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Kącik złego humoru

Postautor: Beata:) » 2015-10-07, 22:53

Beata:) pisze:Source of the post Fakt, psychika u Ciebie nie tylko kuśtyka, ale całkiem słabo chodzi. Damy radę i podniesiemy do pionu! Daj sobie trochę czasu, a rano spójrz w lustro i powiedz na głos - eee tam, nie warto :angel:

Heh, napisałam tak, myśląc o całkiem innej osobie. Tak to jest, jak człowiek chce się rozdwoić. Przepraszam Anesia i jestem pewna, że Ty dasz sobie radę ze wszystkim :)
Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
sylseb
Posty: 1412
Rejestracja: 2012-02-16, 13:27
Wiek: 54
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: sylseb » 2015-10-08, 06:49

Beata:) pisze:
Myszona pisze:Source of the post szwendaliSmy się po manu

... to pomyślałam, hm... a cóż to? Po poście Anesi, to już całkiem wpadłam w czarną rozpacz. Teraz jednak już wiem - bo taka ciekawa dusza ze mnie, a na wytłumaczenie mam - nie mieszkam w Łodzi, jak zapewne sporo osób z tego Forum :biggrin:

OK, trochę off-topic, ale gwoli wyjaśnienia dla wszystkich - w Łodzi jest centrum handlowe w dawnych zakładkach Poznańskiego, które nazywa się Manufaktura, w skrócie manu właśnie :) A ponieważ w czasach fabrycznych z jednego po zakładzie się jeździło, to jest się gdzie szwendać :)
Pozdrawiam
SylwiU

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Kącik złego humoru

Postautor: anesia » 2015-10-08, 12:00

Beata:) pisze:Source of the post Heh, napisałam tak, myśląc o całkiem innej osobie. Tak to jest, jak człowiek chce się rozdwoić. Przepraszam Anesia i jestem pewna, że Ty dasz sobie radę ze wszystkim


Przywołując słowa François de La Rochefoucauld "Popełnić błąd to jeszcze nie tragedia. Tragedią jest upieranie się przy tym błędzie."
Na szczęście tragedii nie było i nie ma :wink:
Pozdrawiam gorąco


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 442 gości