Babski temat - depilacja

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

ethela
Posty: 112
Rejestracja: 2008-07-15, 18:41

Postautor: ethela » 2008-09-10, 13:16

Eee tam,boli,no bardzo boli,ale warto pocierpieć-spokój na dłuższy czas.Ja woskuję się niemalże wszędzie :-) -jestem brunetką-można się przyzwyczaić.A,na wrastające włoski spróbujcie co któreś woskowanie 2-4 razy golić.Mi pomaga.

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2012-11-29, 09:16

Powiem wam, że warto cierpieć. Sukces przychodzi powoli. Depiluję sie od lat ...kilkunastu i odrasta coraz mniej. Czyli jest coraz lepiej i dużo lepiej!
Warto bo za 10 lat też zechcesz mieć gładkie nogi. Zresztą to w dzisiejszych czasach nie luksus a podstawa.
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Wodzu
Posty: 614
Rejestracja: 2011-01-04, 21:35
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Postautor: Wodzu » 2012-11-29, 09:21

:mrgreen:
Co Wy wiecie o cierpieniu :lol:
Niedługo rozpocznę elektroterapie, a mój rehabilitant powiedział, że pasowałoby się pozbyć zarostu z nóg!!!!! :22:
Przerażenie w oczach. U Was nóżki jak dupcia niemowlaczka, a ja co mam powiedzieć!! :23:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Wodzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2012-11-29, 09:25

Obserwując czasem cierpienia mojej żony ( ja bym się bał, że coś se urwę) :lol: nie polecam wosku, tylko zwykłą maszynkę do golenia :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-11-29, 09:28

Ja też depiluję ale hmm jakoś specjalnie bólu nie odczuwam... W domu śmieją się ze mnie, że mam granicę bólu przesuniętą :) Na wrastanie proponuję 2 razy w tygodniu peeling cukrowy i po zabiegu płyn, który poleciła mi moja kosmetyczka FOLISAN DEPILEVE (krostki, wrastanie włosków itp. zarówno po goleniu jak i depilacji go się używa- także dla mężczyzn) :22:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2012-11-29, 10:47

malina :/ pisze:po goleniu jak i depilacji go się używa- także dla mężczyzn) :22:

No właśnie :-) Dlaczego depilacja to tylko "babski temat" ? :13:
W dzisiejszych czasach dotyczy, albo przynajmniej powinien dotyczyć także mężczyzn. Chociaż nie mam tu na myśli akurat nóg :shock:
Z racji, iż natura kazała nam zejść z drzewa trochę później, to na brak ogólnego owłosienia nie narzekamy.
Nie wyobrażam sobie np. siedzenia w upalny dzień w biurze, ze spoconą koszulą pod pachami :20:
Ponadto jest jeszcze parę miejsc, o które warto dodatkowo zadbać, nie tylko dla własnego komfortu :1:
Nie ma co się śmiać panowie, tylko trzeba stanąć odważnie przed lustrem. Ogolenie głowy na łyso i włożenie dresiku nie zrobi z Nas prawdziwego macho. No chyba, że ktoś do kompletu ma jeszcze BMW - noooo to faktycznie, wiocha pierwsza klasa :lol:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2012-11-29, 12:51

Zgadzam się z zibim-w dzisiejszych czasach depilacja to nie tylko damska konieczność,męska też i nie chodzi tylko o względy higieniczne,estetyka też się liczy !nie ma nic gorszego na plaży niż super facet...a jak podniesie rękę....to warkocze można zaplatać :1:
Odnośnie damskiej depilacji-jak mnie kiedyś przed wyjazdem na wczasy kosmetyczka załatwiła woskiem ...moje nogi wyglądały jak po gwałcie ;-) siniak na siniaku -od tego czasu preferuje maszynkę -"łatwo ,szybko i co najważniejsze bezboleśnie :-D
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2012-11-29, 13:52

Zibi pisze:Nie wyobrażam sobie np. siedzenia w upalny dzień w biurze, ze spoconą koszulą pod pachami :20:
Ponadto jest jeszcze parę miejsc, o które warto dodatkowo zadbać, nie tylko dla własnego komfortu :1:
Nie ma co się śmiać panowie, tylko trzeba stanąć odważnie przed lustrem.:


Brava dla Zibiego za takie nowoczesne poglądy. :607:
Już dawno panowie nie dbający o siebie odeszli do lamusa... :6: A depilacja to nie tylko problem kobiet. :mrgreen:

Ja z mężem używamy maszynki do golenia, ale każdy ma swoją. :4:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2012-11-30, 09:45

Brawo chłopaki za odwagę , w pokoju "Białych Dam" jakoś mało a tu... :lol:
Bynik, pozwól żonie sobie pomóc...
Bynik pisze:bym się bał, że coś se urwę
:mrgreen:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-03-23, 01:40

Skórę mam chorobliwie białą a włosy dłuuuuuuuugie (to z czasów nim się zaprzyjaźniłam z maszynką), mocne i czarne. I to na całej długości nóg. Ot, trochę pamiątka z czasów zaburzeń hormonalnych, trochę dziedziczne - wszystkie siostry mojego ojca miały wąsik, a mój brat to chyba i na plecach ma włosy. Opcja depilacja w ogóle nie wchodzi w grę. No, chyba że stanieją depilatory laserowe, to może... Ale jak na razie to maszynka i to rzadko, bo jak mi tylko ta szczecina zaczyna odrastać to golę razem z gęsią skórką jaka się przy tym tworzy, czyli jest to krwawy zabieg i na długo pozostawiający ślady.
Depilacji oduczyłam się na błędach mojej siostry - po paru depilacjach woskiem tak jej powrastały włosy, że potem blizny z tego miała. To w ramach naprawienia błędów usuwała to kwasami AHA (albo jakimiś innymi, dawno to było) i kosmetyczka chyba za mocne dała. Nie wiem jak teraz, ale blizn się przez lata pozbyć nie mogła. Więc zostaję wierna maszynce.

A co do mężczyzn - gdyby Małżonek pozbył się włosów z klatki piersiowej to... no, może bym się nie rozwiodła, za dobrze zarabia ;-) , ale z pewnością przestałby mnie pociągać.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-10, 21:46

kochani - rozpoczynając czytać temat nie spodziewałam się jego ekstremalnego rozszerzenia :3: uśmiałam się, co było mi bardzo potrzebne dzisiaj , także dziękiii :mrgreen:
depilacja, koszmar obowiązkowy, mąż dzielnie pomaga :-D , u mnie na zmianę maszynka i depilator, czekam na obniżkę cen laserowych albo na wygraną w totka :7:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-05-11, 02:34

zosiako pisze:czekam na obniżkę cen laserowych albo na wygraną w totka :7:

zarówno Tobie jak i sobie - życzę jednego i drugiego :-D

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-05-11, 22:22

nawzajem Jukka , nawzajem ! ale jest jeden malutko problem , podobno trzeba grać :shock: :-D
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-05-11, 23:39

Nooo ! Już już! Już widzę jak mnie ...ktoś ...zmusza do depilacji woskiem ! :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Qiil4sLeZQc
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-05-12, 01:46

Ale fajny temat odkurzyłyście/liście ;)))

To ja sobie pozwolę: Niech żyje hashimoto!!!

Dzięki niemu praktycznie nie mam problemów z depilacją - kremik, 5-7 minut, kilka ruchów plastikową "łopatką" i po sprawie :)
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 214 gości