Miłość- możliwa ?

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2012-09-28, 09:46

malina :/ pisze: znalazłam miłość swojego życia, tę drugą połówkę tylko, że ta połówka stwierdziła, że nie jestem zbyt dobra na bycie tą Jego drugą połówką ;

malina :/ pisze: w sercu jest tylko ten, który tak bardzo skrzywdził, a jednak najważniejszy bo przez chwilę było szczęśliwie

malinko
, Miłość to związek dwojga. Ty niechcący ulokowałaś swoje uczucie w "nieodpowiednim" facecie. Ty jego kochałaś, on nie był zakochany- nawet jeśli to zaczarowane słowo wyszło z jego ust.
Też byłam jednostronnie zakochana i wiem jak to boli. Ale uwierz mi przechodzi. Nie pielęgnuj tej miłości, pozwól jej odejść w zapomnienie.

ewwika pisze:jak tu życ kiedy zwiazek ma byc łatwy prosty i przyjemny ,

Kochana nie jest tak prosto i łatwo. Niejedna z nas będąc w "szczęśliwym" w każdym razie trwałym związku płakała z JEGO powodu.
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2012-09-28, 11:10

ewwika pisze:bo jak tu żyć kiedy związek ma być łatwy prosty i przyjemny, większość da sobie spokój.


ewwika zapewne każdy marzy o tym żeby być szczęśliwym :-) ja również - ale wiesz, nigdy nie wychodziłam z założenia, że związek ma być łatwy i przyjemny, bo to nie jest możliwe. Można być szczęśliwym jednocześnie pokonując trudności. Kto żyje łatwo i przyjemnie zazwyczaj nie ma większych planów na życie, nie ma celu do którego chciałby dążyć. Trzeba pamiętać, że wszystko co dobre szybko się kończy :roll:

Dziewczyny nie poddawajcie się :!: nie zamykajcie się w sobie :!: często piszecie że nie widać po Was choroby, a więc dlaczego tak bardzo chcecie ją wyciągnąć na piedestał i pozwolić jej rządzić :?: Może jednak stoją wokół Was ludzie do których warto byłoby się uśmiechnąć :?: :-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-28, 16:48

przytulia pisze:Ale uwierz mi przechodzi.

Pomimo upływu czasu swoich uczuć zmienić nie potrafię ;/ bo albo się kocha albo się nie kocha.

ewiwka pisze:I można gdybać i gadać, miłość nie jest możliwa.

Też tak myślę...
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2012-09-28, 18:54

Nasz ty forumowy - zagubiony malinowy ludziku- życzę ci żeby dzień, w którym zaświeci dla twojego uczucia słońce, nastąpił jak najszybciej. Bo tego, że nastąpi taka chwila jestem pewna.
Ale przeznaczeniu trzeba pomóc. Dwa razy w miesiącu bawisz się i pokazujesz w towarzystwie, żeby ludzie widzieli jaka fajna z ciebie dziewczyna :-P
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2012-09-28, 19:06

przytulia pisze:żeby ludzie widzieli jaka fajna z ciebie dziewczyna :-P

Haaa, zdjęcia na forum są ;-) Nie dość, że mądra, to laska, że ho ho ;-) Szkoda by było, żebyśmy tylko my o tym wiedzieli ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2012-09-28, 19:38

zosiasamosia pisze:Dziewczyny nie poddawajcie się nie zamykajcie się w sobie często piszecie że nie widać po Was choroby, a więc dlaczego tak bardzo chcecie ją wyciągnąć na piedestał i pozwolić jej rządzić
zgadzam się z Zosią

Z moim rozszczepem zawsze lekarze mnie ostrzegali, że żadnych dzieci, ale posiadanie rodziny było moim marzeniem. I mam, a że w nadmiarze :lol: no cóż nigdy nie jest idealnie, ani tak jak byśmy chcieli, co nie znaczy, że trzeba na starcie się poddawać, rezygnować z siebie, ze swoich marzeń. A trwały związek to nieustająca praca i kompromis.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez jaszmurka, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2012-09-29, 05:43

jaszmurka pisze: lekarze mnie ostrzegali, że żadnych dzieci, ale posiadanie rodziny było moim marzeniem. I mam, a że w nadmiarze

Tzn ile? Trojaczki?
nie znaczy, że trzeba na starcie się poddawać, rezygnować z siebie, ze swoich marzeń. A trwały związek to nieustająca praca i kompromis._


Masz rację. Tylko samotność i singielstwo jest dokuczliwe.
Nie ma innej metody jak wychodzenie do ludzi.
Obrazek
miłego dnia i wielu powodów do uśmiechu [you]

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2012-09-29, 10:45

Trzech chłopaków w niewielkim odstepie wiekowym
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2012-09-29, 11:20

Jeżeli mogę wtrącić swoje męskie trzy grosze, to krótko napiszę, iż jestem pewien, że można będąc chorym można zbudować wspaniały związek, ze wszystkimi jego zaletami, których nawet nie mają Ci zdrowi. Choroba nie jest w tym przeszkodą, jedynie dużo ostrzej weryfikuje ewentualnych naszych partnerów.
Wiem..uderzam w wysokie tony, ale nasz żywot, gdyby był łatwy, nic by nie był wart.
Malinko, nie rób nic na siłę, a to co dalej opłakujesz, zapewne nie było tym, czym chciałaś aby było.
Wojtek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-29, 19:49

Beata:) pisze: Nie dość, że mądra, to laska, że ho ho


przez skromność o mądrości nie zaprzeczę :p ale z tą laską to się zgodzę ale 10 kilo temu :evil:



homag pisze:nie rób nic na siłę, a to co dalej opłakujesz, zapewne nie było tym, czym chciałaś aby było.


ja już nic nie robię :) po za tym, że uczę się samotności - samej nie znaczy gorzej może tylko trochę trudniej ale też się da jakoś przeegzystować :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2012-09-29, 19:56

malina :/ pisze: samej nie znaczy gorzej może tylko trochę trudniej ale też się da jakoś przeegzystować

ale czy naprawdę chcesz przeegzystować?
czy nie warto dać czas czasowi i przeżyć swoje życie?Poczuć coś,zobaczyć,nazbierać wspomnień...
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-29, 20:11

jaszmurka pisze:ale czy naprawdę chcesz przeegzystować?


chcieć nie znaczy móc, a ja już nie mam siły na walkę z wiatrakami ...
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2012-09-29, 20:27

malina :/ pisze: a ja już nie mam siły na walkę z wiatrakami


Bardzo często jest własnie tak,ze jak już sobie odpuszczamy i przestajemy na siłe szukać samo nas znajduje.Wierzę,że i u Ciebie tak będzie.
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2012-09-29, 20:39

jaszmurka pisze:Bardzo często jest własnie tak,ze jak już sobie odpuszczamy i przestajemy na siłe szukać samo nas znajduje.Wierzę,że i u Ciebie tak będzie.


ale ja niczego na siłę nie szukałam nigdy, a w życiu tak jest, że nie ma się tego co się chce i tylko trzeba do tego przywyknąć i jakoś z tym faktem żyć :)
moje serduszko jest zajęte niestety nieszczęśliwie ale mimo wszystko zajęte i już nikt nie ma do niego dostępu- widocznie tak miało być :/
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2012-09-29, 20:53

malina :/ pisze: w życiu tak jest, że nie ma się tego co się chce i tylko trzeba do tego przywyknąć i jakoś z tym faktem żyć

nieprawda,życie nie daje nam tego co byśmy chcieli wtedy gdy tego chcemy.


malina :/ pisze:moje serduszko jest zajęte niestety nieszczęśliwie ale mimo wszystko zajęte i już nikt nie ma do niego dostępu- widocznie tak miało być

serduszka nasze na szczęście dla nas samych są bardzo pojemne, i tylko wymagają czasu by mogło się przygotować na kolejną miłość
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości