Pomoc potrzebna

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

skonka07
Posty: 33
Rejestracja: 2012-09-06, 18:07
Lokalizacja: Łódź

Pomoc potrzebna

Postautor: skonka07 » 2012-09-24, 20:50

Witam wszystkich
Nie wiem ,czy w dobrym miejscu piszę -jeśli pomyłka to proszę miłe moderatorki o zmianę :-) 1-go paźdź.jadę do Warszawy na badania do instytutu Reumatologii na Spartańskiej 1,wysiadam z busa na Dworcu Autobusowym Metro Wilanowska.Wygooglowałam sobie mapkę ale to na piechotkę kawałek drogi,a ja ostatnio mało ruchliwa jakaś.Da tam radę czymś podjechać? Podrzućcie jakieś numery komunikacji miejskiej-autobusy(taxi odpada-kaski mam tylko na badania). Będę raniutko i spacerek mnie troszkę zniechęca,ale jak nic tam nie jeździ to pomaszeruję z buta :-/
Pozdrawiam
Anka

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2012-09-25, 08:25

Witaj skonka07 :) Proponuję zajrzeć na stronę ztm.waw.pl, gdzie jest możliwość sprawdzenia i zaplanowania trasy, a przede wszystkim aktualne zmiany w rozkładach.
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2012-09-25, 09:45

a_g_n_e_s pisze: Proponuję zajrzeć na stronę ztm.waw.pl

To chyba jedyna słuszna rada. Ciągle coś remontują, zamykają i otwierają ulice - obłęd i paraliż miasta :14:
A przy okazji złapałem się na tym, że jako stary warszawiak nie umiem pomóc :roll:, bo pomimo, że znam miasto jak własną kieszeń, to nie poruszam się komunikacją miejską.
Jeśli muszę to jeżdżę tylko tramwajem, stoję obok motorniczego i obserwuję tory, żeby mi cwaniak nieoczekiwanie nie skręcił na jakieś zadupie, gdzie się akurat nie wybierałem :-P
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości