Hyde Park ( ale nie o SM)

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Hyde Park ( ale nie o SM)

Postautor: joanna_nick » 2015-08-28, 09:13

Reniu - ja mam ciągle problemy z patelniami... w końcu chyba znalazłam taka, która spełnia moje wymagania (przynajmniej na razie - używam ją ok. pół roku), tylko nie wiem, gdzie ją kupic - ja ją mam z programu lojalnościowego z delikatesów, w których robię zakupy (internetowych, bo wyszkoliłam się w obsłudze domostwa bez wychodzenia z domu - z wiadomych powodów ;)


Patelnia grillowa
Obrazek
Patelnia wykonana z odlewu aluminium z serii VULCANO hiszpańskiej firmy
CASTEY. Uchwyt został wykonany z silikonu, można bez problemu używać
go w piekarniku. Zmienna struktura grubości zapewnia równomierne gotowanie
i maksymalną efektywność energetyczną. Zintegrowany „System Indukcji®”
nadaje się do wszystkich powierzchni kuchennych, nawet indukcyjnych (Castey
patent). Patelnia pokryta została ekologiczną powłoką Durion®, która nie zawiera
szkodliwych związków. Wymiary: 27 x 27 cm.

Nie mówię o kształcie - są różne - okrągłe, głębokie, płytkie, zależy do czego potrzebujesz), tylko o powłoce, odpowiedniej grubości dna i póki co absolutnie brak odkształceń czy innych śladów zużycia (wiem krótki czas, ale np. kupiłam reklamowaną patelnię Tefalu i... po dosłownie kilku tygodniach wybrzuszyło się dno - patelnia nie do użytku - nie polecam :(
Patelnie z tej serii mają też bardzo fajny patent odłączanego uchwytu - dzięki temu mogę patelnię trzymać w zwykłej szafce, z rączkę się nie mieściła.

No ale niestety chyba nie należy do tanich - znalazłam w sklepie tylko taką do naleśników:
http://www.stylowazastawa.pl/produkt/38799/patelnia_do_nalesnikow_castey_indukcja_vulcano.html
cena 149 zł ;/
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Hyde Park ( ale nie o SM)

Postautor: zosiako » 2015-10-26, 20:08

Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 473 gości