Jak trafiłeś na forum??

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-02-22, 20:53

Pobyt w szpitalu, potwierdzenie SM i voala do przodu-w domku do kompa, wujek google trochę pomógł i tak tu zawitałam:)
Zawsze to raźniej, kawę dają za darmo, czasami ciastko też, o śniadaniach i obiadach nie wspomnę a ile tu się % przelewa to ho, ho, ho.....
No i najważniejsze-cudowne z Was człowieki są :23: :23: :23: ;-)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-22, 21:59

Pierwszy raz trafilam tutaj kiedy zastanawialam sie co dziwnego moze powodowac u mnie ciagle dretwienie rak i nog, na ktore nie pomagala nawet gigantyczna ilosc masci rozgrzewajacej (nadzieja, ze to kontuzja...). Wchodzilam na forum z przerazeniem i z jeszcze wiekszym przerazeniem zdawalam sobie sprawe, ze wiele objawow w ''Poczatkach choroby'' to kalka moich. (Moja wiedzia o SM byla niemal zadna, uwazalam, ze to straszna choroba i kiedy widzialam w telewizji reportaze na ten temat/slyszalam slowa 'stwardnienie rozsiane' doslownie modlilam sie, zeby cos takiego mnie nigdy nie spotkalo. Naprawde.) Pamietam jak ktoregos dnia przeczytalam post z gatunku ''SM to nie wyrok'' i pomyslalam tylko, ze to niemozliwe. Potem jednak doszlam do wniosku, ze moze faktycznie z tym da sie zyc?

To bylo jeszcze przed rezonansem. Krotkie ustapienie objawow, MRI i moje nastepne wejscie na forum bylo juz ze szpitala. Czytalam cale dnie, ale odwage zeby sie zarejestrowac mialam dopiero tydzien po odebraniu wynikow na prazki. Na poczatku za kazdym razem wchodzac tutaj czulam sie jak w jakims matrixie. Po wiadrach wylanych lez to dziwne uczucie minelo, choc wciaz gdy slysze pelna nazwe naszej choroby (po polsku) dostaje dreszczy. Skrot czy inny jezyk mniej bola.
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-03-03, 17:40

Wpisałam stwardnienie rozsiane i wyszukiwarka znalazła, a szukałam jakie objawy mają inne osoby z SM.
Forum czytałam jeszcze przed diagnozą, chociaż wszyscy mówili abym tego nie robiła, gdyż u każdego może być inaczej.
Dołączyłam dopiero gdy sama ze sobą doszłam do zgody co mi jest (aż 2 lata mi to zajęło) :-) . Przestałam wypierać chorobę i pogodziłam się z tym faktem.
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Jak trafiłeś na forum??

Postautor: zuzu10 » 2020-04-17, 12:19

Trafiłam tu przez przypadek jak szukałam wiadomości o SM tu można dowiedzieć się bardzo dużo od ludzi którzy też chorują


Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości