Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-03-31, 11:54

Wszystkim Kochaniutcy ,spokojnego , miłego dzionka (mimo białego OPADU :-| :mrgreen: )

Pozdrówka :588:
Blanka

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-03-31, 13:25

Dzisiaj nigdzie nie wyjdę na spacer. Młode muszą w końcu przeziębienia doleczyć, a jak wyjdę sama to się (całkiem słusznie) obrażą. Za to jutro wybieramy się w odwiedziny do chrzestnej Młodszej.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-03-31, 17:16

ja nie mam odwagi na spacer w tę pogodę bleee wiatr, śnieg, deszcz bleee co za pogoda, a na dodatek od kiedy wstałam boli mnie głowa ;/ chyba trzeba zrobić jej dawkę wstrząsową i wybrać się na jakieś disco wieczorem... Może wtedy ten mój głupi łeb się ogarnie bo coś ostatnio non stop boli i nawet tabletki za bardzo nie pomagają, a nawet jak to pomagają tylko na chwilę...

Blaniu oddaję :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

zofija
Posty: 803
Rejestracja: 2009-03-31, 14:05
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: zofija » 2013-03-31, 19:13

Beata-dziękuję.
To AAA-było tak przy okazji wypełniania ankiety.
Miłego dnia [you]!

"Lepiej iść i upadać niż całe życie klęczeć"

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-03-31, 19:48

Zosiu, wiem przecież ;-) To jeszcze raz tutaj - gratuluję i naprawdę bardzo się cieszę :-)
Obrazek

zofija
Posty: 803
Rejestracja: 2009-03-31, 14:05
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: zofija » 2013-03-31, 20:40

Beata:), jestem w trakcie rzutu.Napiszę więcej jak mi się polepszy :oops:
Miłego dnia [you]!

"Lepiej iść i upadać niż całe życie klęczeć"

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-03-31, 20:49

Upsss, nie wiedziałam :oops: Zosiu, czekam na wieści i trzymaj się :588:
Obrazek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-03-31, 21:49

Zosiu zdrowiej szybciutko ,serdecznie Cię pozdrawiam :-) :-) :-)



Zima w tym roku znowu zaskoczyła drogowców :-P :-D
Blanka

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-03-31, 22:40

Zosiu wracaj szybko do zdrowia :588:

Ale ta zima tej wiosny daje czadu. Podbeskidzie zasypane i nie ma widoku aby skończyło sypać. Masakra :22: :-/
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-03-31, 22:43

Zosiu - trzymaj się i obyś jak najszybciej wróciła do zdrowia.

ściskam i ślę wspomagające uzdrowicielskie fluidy :588:
***********

W W-wie w ciągu 6 godzin [pobyt u mamy] nasypało nam kilkanaście cm śniegu na samochód - brrrrr osobiście nie pamiętam takiej białej Wielkanocy... czyżbym za krótko żyła? ;)))

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-03-31, 23:05

Właśnie godzinę temu odstawiłam męża na izbę przyjęć miejscowego szpitala ze złamaniem nogi. Po prześwietleniu okazało się,że to jest złamanie w 3 miejscach, nie wiem czy nie otwarte(tak sugerował mi mąż) a w szpitalu tylko unieruchomili nogę razem ze spodniami i wywieźli go karetką na ortopedię do Torunia. Tak więc mam bardzo ciekawe święta.
Mój student też zjechał ciut wcześniej na świeta bo skręcił sobie nogę i ma ją tylko w bandażu elastycznym.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-03-31, 23:08

O rane Aisza - współczuje serdecznie

o ile sie orientuję, to takie złamanie z reguły wymaga operacji - moja przyjaciółka w styczniu tak złamała noge - no i najpierw operacja, potem gips, potem rehabilitacja - jeszcze końca nie widac, a mineło prawie 3 miesiące :(

Trzymajcie się ciepło!!!

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-03-31, 23:21

joanna_nick pisze:o ile sie orientuję, to takie złamanie z reguły wymaga operacji

Dlatego też został zawieziony karetką na ortopedię bo w naszym szpitalu jej nie ma. Operację zrobią mężowi najprawdopodobniej jeszcze dziś bo noga złamana jest w 3 miejscach i kości gdzieś tam są pogruchotane. Nogę ma mieć zespoloną na płytki czy coś w tym stylu a wszystkiego dowiem się jutro jak dojadę do szpitala.
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-03-31, 23:30

Wiecie co... to naprawdę jakiś koszmar. Ja, która nigdy nie wkurza się na rzeczy/sprawy na które nie mam wpływu- teraz wysiadam. Święta w nastroju iście dziwnym. Śniadanie świąteczne w półmroku, stukanie się jajkami wyglądało dziwniej niż brzmi, zieleń na stole wcale nie taka zielona, wesołych Świąt też jakieś takie wcale nie wesołe...
Całą sytuację ratuje chęć spędzenia czasu z Rodziną i uśmiech, na który- na szczęście- to co za oknem nie ma żadnego wpływu. :-) Czytam forum i u Was też różnie :-? Nie będę imiennie wymieniać, ale za Wszystkich trzymam kciuki, jak zawsze. Niektórym te Święta po prostu nie wyszły.
Musimy to jednak jakoś przetrwać i nie dać się stereotypom, że brak słońca i ciepła obniża nastrój, co przy prawdziwych kłopotach może jeszcze dołożyć na minus.

Pomaluję kwiaty- dla Wszystkich :lol: Wiem, to mało, ale spróbować warto :-D
Obrazek
Ech, jeszcze wiosnę dołożę. Kocham internet :lol:
Obrazek

Trzymajcie się :-) . Jutro też jest dzień, też Święta, a że nie też wiosna, to trudno. Najważniejsze, żeby jutro było lepsze dla Was, ooo <mikolaj>

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-03-31, 23:47

Beata:) pisze:
Trzymajcie się :-) . Jutro też jest dzień, też Święta, a że nie też wiosna, to trudno. Najważniejsze, żeby jutro było lepsze dla Was, ooo <mikolaj>


Dziękuję w imieniu wszystkich forumowiczów i własnym oczywiście także - i o sobie nie zapomnij - czyli Dla Ciebie tego samego :)

a na jutro życzcie mi przypływu sił, bo nie wiem czy to ta pogoda czy inna cholerka... noz czuję sie jakby walec po mła przejechał, wrzucił wsteczny i poprawił :(, a jutro mam dziewięc osób na obiedzie... tia i nikt za mnie ich nie nakarmi [tak to bywa jak ma sie w domu dwóch męzczyzn z obiema lewymi ręcami [do pichcenia of course, hmmm... czy aby na pewno tylko do tego? <taka refleksja jej się znienacka pojawiła> ;)]

hehe dlatego zamiast piec na jutro miesiwo, ciasta itp. [no przed swiętami tez sie kiepsko czułam - dałam rade tylko część zrobić;/], to siedze na forum i ... ehhh... podczytuje, tu cos skrobnę, tam coś...

Oby do wiosny!!!


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości