Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-08-09, 08:30

Wodą ...dla ochłody (animowaną póki co ) -służę ...
_________________

Zapraszam do mnie-leje jak z cebra;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-08-09, 11:49

Dziś kochani ,to zapowiada mi się nie tylko fajny dzionek ,ale i cały weekend :10:
Rodzice przyjeżdzają ,ojciec jednak zdecydował się (mimo wszystko) ,więc od bladego świtu przygotowuję się kulinarnie :-D i tak dobrego samopoczucia nie miałam chyba miliony lat :mrgreen: .Będzie ok. ,będzie udany weekend i nawet pogoda nie bedzie w stanie go zepsuć :23:

Wam Wszystkim miłego dzionka również :588:
Blanka

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2013-08-09, 13:25

blanka pisze:Będzie ok. ,będzie udany weekend i nawet pogoda nie bedzie w stanie go zepsuć

Super. I to się nazywa pozytywne nastawienie. :mrgreen:

Moje dzisiaj - jeszcze nie wiem jakie. Trochę raczej parno, no i po zastrzyku nie bardzo. :13: Mimo wszystko zupka ugotowana, rowerek zaliczony i biorę przykład z Blanki - weekend będzie udany i nic nie będzie w sanie go zepsuć :lol:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez mika36, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2013-08-09, 13:42

" Głupiego się robota trzyma " ( kupiłam maliny na sok malinowy ) :13:

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-08-09, 13:55

Blaneczko :588: Super wiadomość. Napewno będzie super udany weekend :588:

mika udanego weekendu życze :588:

Ochłodziło się trochę, Wszystkim życze udanego, miłego weekendu :9:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-08-09, 15:25

blanka pisze:,będzie udany weekend
super ;) bawcie się dobrze :)
anula;) pisze:Wodą ...dla ochłody (animowaną póki co)
ehh u mnie tak dziś od samego rana ;( deszcz z nieba, słońce coś przebić się nie może przez chmury ;/ ehh
roma1134 pisze: kupiłam maliny na sok malinowy
pyszności :) nie ma nic lepszego niż domowy sok malinowy ;) idealny na przeziębienia, świetnie rozgrzewa :D Roma, a jak wnusia :)
mika36 pisze:weekend będzie udany i nic nie będzie w sanie go zepsuć
i to się nazywa zdrowe podejście :D

ja swój weekend spędzę w pracy bo od jutra zaczynam nocki i niestety wyjazd nad morze odpadł bo w długi weekend też pracuje ;/ ale nie ma tego złego bo już szykuje się super ognisko w sobotę "długo-weekendową" :23: więc do pracy rodacy, a po pracy do zabawy :D buziaki i miłego weekendu dla tych niepracujących, a jeszcze milszego dla tych pracujących :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-08-09, 17:04

hm...moja teoria jest taka: wszyscy chcieli ochlodzenia tylko malinka i aiszka nie...i teraz u nich leje, to moze jakby sie chcialo zeby slonce troche odpuscilo to nalezy powiedziec glosno (albo raczej napisac) jak to jest cudownie w upale :?: :1: :13:
Roma ale potem taki soczek to dobry :-)
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-08-09, 17:21

rybka pisze:jakby sie chcialo zeby slonce troche odpuscilo to nalezy powiedziec glosno (albo raczej napisac) jak to jest cudownie w upale :?: :1: :13:


Dobra! Pogrubiłam i cytnęłam ...a jak mi teraz nie pierdyknie w końcu z nieba jakim deszczem toooo... Ojjjj Rybeńko :-D ...bedziemy ...się ...smażyć :lol: ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2013-08-09, 19:05

Reniu, słonko. Trzymaj się dzielnie i przegoń wszystkie chmury- zwłaszcza te znad czoła. :588:

Bynik- no wiesz. Tak kusić! Mam nadzieję, że i dla mnie kawałek miejsca się znajdzie. Nie zajmę wiele. Mała jestem. :-P

Joasiu- masz rację: słonce- woda- wiatr- to podstawa szczęśliwego życia. Ja bym tylko dodałam trochę deszczu i burzy od czasu do czasu. :mrgreen: A zdjęcie z wakacji piękne.

Anula- heloooooł. Wieki Cię nie widziałam! no dobra. Przesadziłam. Aż taka stara nie jestem. ;-) No to co? razem czekamy aż nam co pierdyknie z nieba?

Aisza- że co? Padało? A u mnie tylko nad ranem cosik tam pokropiło. Hmm... Nie zasłużyłam? :shock:

Blanka- przyjemności życzę! :-)

Mika36- weekend musi być udany. Innego założenia nie przyjmujemy. ;-)

Roma- tylko nie wpuść się w maliny. :-)

konwalia- ha, a u mnie przed południem było chłodniej, a popołudniu jak przygrzało, to w "tri miga" uciekłam z balkonu.

malina- tylko się nie przepracuj. W taką pogodę spokojna praca, to dobra praca. Uważaj na siebie. ;-)

Rybka- znaczy się stosujemy teorię przewrotności? :-P

A moje dzisiaj? W sumie leniwe. Dużo chciałam, niewiele zrobiłam. Ot, zwaliłam na pogodę. W końcu coś musi być winne. Zastanawiam się czy jakoś po sezonie nie wybrać się na kilka dni do Ciechocinka- odpocząć od wszystkiego i "zresetować umysł". Tam mnie jeszcze nie było. :-P

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-08-09, 19:14

Annegret pisze:Aisza- że co? Padało? A u mnie tylko nad ranem cosik tam pokropiło. Hmm... Nie zasłużyłam?

W nocy to i burza była.....taka nieduża;)
A krople deszczu słałąm w Twoją stronę Aniu;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2013-08-09, 19:19

Aisza- to ja tu od tygodni czekam na burzę, a Ty ją do siebie przygarniasz? A do mnie tylko krople deszczu podsyłasz? No wiesz? Jak dopadnę, to normalnie wytarmoszę. :-P

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-08-09, 19:38

Blaniu - cieszę się z Tobą słoneczko :588:

Reniu - 3 maj się :588:

Asia ? jak udało się?

Rybko :shock: a w moim radiu donosili, że w krakowie burza straszliwa i ciemność ogarnęła miasto :?:

Iwonko - jak maluszek?

Roma - soku malinowego , podobno jak ogórków, nigdy nie za dużo :-D

Malinko - nie szalej w pracy :1:

Byniu - nie mocz sie dlużej bo nam się rozpuścisz :-D

Zibi - jak rybki? ( skoro Cię nie ma? :) )

moje dzisiaj - byłam u mojej rodzinnej odebrać wyniki i przyszła dziewczyna w ciąży przedluzyć zwolnienie, pyta osób w kolejce czy ją przepuszczą , a oni o mało jej nie pogryźli. co w tych ludziach siedzi :shock: ? byłam dopiero czwarta, ale tak się wsciekłam , że z kolejnym pacjentem weszłam do lekarza i mówię o sytuacji. Pani doktor wyprosiła pana z gabinetu i poprosiła dziewczynę z brzuchem pod nosem, a ja wróciłam grzecznie do kolejki. Miny tych przede mną nie do opisania :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2013-08-09, 20:13

Anula pogrubiła, cytneła i pierdykło... :-D (jak to Zosiako słusznie zauważyła - w Krakowie... :roll: ) ja nieopodal, ale też ciut ciut skorzystałam; taka bryza (bo deszczem, deszczykiem nijak nie można tego nazwać) poleciała z nieba, trochę przyjemniej się zrobiło. Zmieniam teorię :-D – sprawdza się tylko pomysłodawcy albo hm...Anula trafiaj celniej :lol: . A smażona ryba dobrą jest :-D
Annegret, teoria przewrotności - zawsze, przecież to nasza druga natura :-D
Tak miałam przedtem napisać że ja też chętna do Bynikowego bajorka, ale to już chyba trochę na perwersję zakrawa...najlepszej z żon nie ma a tam tyle bab :3:
Pozdrowienia wsjem :-D
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

kuczuś
Posty: 344
Rejestracja: 2013-06-09, 19:24
Lokalizacja: Łódzkie

Postautor: kuczuś » 2013-08-09, 21:22

:23: :23:
burza burza burza :23:
co prawda boję się burzy jak nie wiem co, ale w końcu jest czym oddychać :23:

i jeszcze się pochwalę - zrobiłam dziś tartę z brzoskwiniami. W końcu mi wyszło jakieś ciasto :mrgreen:

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2013-08-09, 21:33

zosiako pisze:Asia ? jak udało się?

niestety nie, ale nie byłam zbyt pilna w dążeniu do celu, bo cały dzionek obdzwaniałam wszystkie mozliwe szpitale, celem znalezienia takiego, w którym będzie najkrótszy termin na operację woreczka [sorki, ale nie pomne czy pisałam Wam, że powinna najpierw sie zoperowac, a dopiero potem leczyć boreliozę... noz całkiem mi ta łepetyna wysiada :-/ ]

zosiako pisze:moje dzisiaj - byłam u mojej rodzinnej odebrać wyniki i przyszła dziewczyna w ciąży przedluzyć zwolnienie, pyta osób w kolejce czy ją przepuszczą , a oni o mało jej nie pogryźli. co w tych ludziach siedzi :shock: ? byłam dopiero czwarta, ale tak się wsciekłam , że z kolejnym pacjentem weszłam do lekarza i mówię o sytuacji. Pani doktor wyprosiła pana z gabinetu i poprosiła dziewczynę z brzuchem pod nosem, a ja wróciłam grzecznie do kolejki. Miny tych przede mną nie do opisania :mrgreen:

Jesteś WIELKA!!!

swoją drogą to przerażające... znieczulica? to nawet nie tak chyba należy nazwać... słów brak :evil:

Beata:) pisze:
joanna_nick pisze:słońce - woda - wiatr - i czegóż mozna chciec wiecej od życia? :)

A może po prostu życia?


zaś Beatko - życia to ja nikomu nie oddam - mam i będę egoistycznie trzymać przy piersi! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez joanna_nick, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 509 gości