Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-07, 12:20

anula;) pisze:
"Marley i ja"... Ty Blaniu widzę lubisz sie dołować :-P
Ale jak chcesz się w spokojności wyryczec (tak do spodu ) ,to ogladnij sobie "Hachiko" -prawdziwą historię o wiernym psie..Nawet Richard Gere mnie w tym filmie nie irytuje :-) - http://www.cda.pl/video/693524c/Moj-Prz ... -Lektor-PL


Ales mnie Anula -rozgryzła :shock: :mrgreen: :mrgreen: (ale ,ze nie wiedziałas że "Haicho'to mój ulubiony wyciskacz łez :?: :?: -oj ,oj IQ-na zniżce- :5: ,nieee-weżmy to za przypadek)

Zosiu-słoneczko moje :588: -tak jakoś :roll: ,zawsze wygrywam ,bo bez "walki" program taki nijaki ..

Zosiek-pod malowanie gotowe ;-) ?

Pozdrówka dla Wszystkich :-) :588:
Blanka

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2013-09-07, 19:40

blanka pisze:Lucja -a jak twoje samopoczucie ?


No cóż... ciąg dalszy osłabienia nóg a Neurovit narazie nie daje efektów na "+" :13: :-(

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-07, 20:15

Lucja-pisałaś ,ze się przeforsowałaś -oj daje to swoje .Pobierz jeszcze neurovit ,poodpoczywaj porządnie i zobaczysz . Ale trzymamy się ,że przejdzie .Prawda? :-) :-)

Mój -wczesny wieczór-muszę się z wami tym podzielić.Znajomy ,ba-nawet bardzo dobry znajomy miał uroczystą msze -80 LAT . Ale nie o mszy chcę pisać ,tylko o tym Panu .W tym wieku-taka pogoda ducha ,taka swoboda w rozmowie-na tematy bardzo różne-nawet niekiedy troszkę ciężkie dla nas "młodych"-pozazdrościć ,naprawdę .Widujemy sie kilka razy do roku (nalezy do rodziny naszych przyjaciół)-czasem zadzwoni ,ot tak zapytać sie jak tam .Byłam ,jestem ,będę zawsze pod wrażeniem tego człowieka .On po prostu tryska wewnętrzną radością życia :-)

I mówi do mnie moja dziewczynko :579:

Ps.w powyższym poście "zmasakrowałam "imie' Hachiko :22: :506: -a ten psiak na to nie zasługuje :-|

Miłego wieczoru.
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-09-07, 20:46

Co ja tu dzisiaj... czytam :?:. Hmm... buraczkowy problem do spółki z walką o pilota :lol:. Ja mam przynajmniej spokój z tym drugim, bo z racji remontu odcięli mi TV :-P, znaczy kabelki ;-) ( ale będą nowe ;-) )
blanka pisze:Zosiek-pod malowanie gotowe ?
A wiesz, że... NIE :22:, niby jeszcze drobiazgi, ale nie udało się dzisiaj tego zamknąć :roll:
W przyszłym tygodniu z kolei szykują się gdzieś tu wspomniane wykopki :-P i choć może nie jestem taką rolniczką jak Ty Blanko ;-) to jednak kawałek ziemi mam :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-07, 21:31

Zosiek- oj te buraki :14: :-D ,ale w końcu M wynajął ogródek :-D ,cóż-tu jednak trzeba: umiesz liczyc -licz na siebie :-D
A Ty połecie polskiej żyznej gleby posiadasz i :lol: :584: siać ,sadzić ,zalesiać.... :-D :-D
Tak .Się zacznie ,a koniec.. , ale czekaj na efekt ,teraz jak sobie patrze na nasze "efekty" ,oj wow-normalnie hotel ***** (prawie :mrgreen: )

Dziś to masz z M (jak nie w pracy)-romantika ,0 TV , noo ew lapki (niekoniecznie) ,świeczki..,winko.. <mikolaj>

Wojtek był ,prysnął :-|

Jolcia była ,to samo :-|

Macie po :588: :588: :-|
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-09-07, 22:00

blanka pisze:A Ty połecie polskiej żyznej gleby posiadasz i :lol: :584: siać ,sadzić ,zalesiać.... :-D :-D
O nie, nie, ja się w ziemi paprać nie lubię :oops: ;-) , co innego w piasku :lol:
blanka pisze:Dziś to masz z M (jak nie w pracy)-romantika , 0 TV , noo ew lapki (niekoniecznie) ,świeczki..,winko.. <mikolaj>
No to po kolei... M jednak w pracy :roll:, TV niet, ewentualnego lapka nie mam ino stacjonarny :-P, a więc chce coś skrobnąć to muszę ja do niego przyjść, a nie on do mnie :-P, jakbym miała lapka to bym go sobie chociaż do łóżka zabrała - i tak jedno miejsce wolne :lol:. Świeczki w tym bałaganie to raczej nie znajdę, a wino... może by się znalazło, ale z kim :13: - chyba, że z Wami :-D. Ot i cała romantika :lol:
blanka pisze:Wojtek był ,prysnął :-|
Fakt, Wojtka jak na lekarstwo ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2013-09-08, 08:47

blanka pisze:Lucja-pisałaś ,ze się przeforsowałaś -oj daje to swoje .Pobierz jeszcze neurovit ,poodpoczywaj porządnie i zobaczysz . Ale trzymamy się ,że przejdzie .Prawda?


No fakt... przepracowałam się... ale to było 2 tyg. temu i dopiero teraz osłabienie ? :roll: no ale nie dam sie i bedzie dobrze... musi być dobrze ( mam nadzieję ) :-)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-09-08, 09:13

blanka pisze: (ale ,ze nie wiedziałas że "Haicho'to mój ulubiony wyciskacz łez :?: :?: -oj ,oj IQ-na zniżce- :5: ,nieee-weżmy to za przypadek)


Obrazek ...fakt .. Obrazek -juz dawno nie szczytowałam Obrazek :lol:

:588:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-09-08, 10:12

BLANIU :588: :588:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-09-08, 10:43

Zosiek pisze:Fakt, Wojtka jak na lekarstwo

Z lekami nie ma co przesadzać..jak będą odpowiednio dobrane, zapewne pomogą.. :-)
Ostatnio mam deficyt czasu takiego tylko dla siebie..
Wojtek

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2013-09-08, 11:48

rybka pisze:u mnie z tym pilotem to... 4:1 na moją niekorzyść, ale...M w pracy na drugiej zmianie biedaczek , 3:1, najmłodszy kiedyś oglądał ten film i chętnie obejrzy znów 2:2, najstarszy grzecznie powiedział że w takim razie to pójdzie do miasta na pizze i przy okazji mecz, proszę bardzo 1:3


Super podejście :lol: U mnie też często jest sytuacja podobna 3:1. Wygrywam w ciągu dnia, kiedy to jeden w szkole, drugi w przedszkolu, a najstarszy w pracy. :10: Wieczorkiem to już większy problem. Dużo negocjacji oj dużo. Czasem i walka o pilocik :lol:


Moje dziś trochę ciężkie. Wczorajszy dzionek mi odchodzi. Najpierw szkoła od 8.00 do 16.00. Byłabym do 19.00 ale poszłam na wagary :lol: Jednak tyle godzin siedzieć przy kompie to ciężko mi i koniec. Potem zakupki, sprzątanie i dość. Dziś leżaki. Dziś też się zapowiada pracowicie. Na 14.00 urodziny małego Hubcia. Mój Juniorek zaproszony. Mus być :-), a przed chwilą zadzwoniła koleżanka, która mieszka w Belgii. Niespodzianka - jest w Polsce i wieczorkiem przybędzie :23: . Oj długo się nie widziałyśmy.
Mam tylko nadzieję, że dam rade i mój sm-ek się nie obudzi

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-08, 19:52

lucja8112 pisze:nie dam sie i bedzie dobrze... musi być dobrze ( mam nadzieję ) :-)
-no Lucja :-) ,takie podejście do sprawy to jest to :-) ,i wreszcie sie :-) .
mika36 pisze:Mam tylko nadzieję, że dam rade i mój sm-ek się nie obudzi

Mika-przyjemne perspektywy :-) , a "jego" nawet nie wspominaj głośno :14: .
Teraz pewnie plotkujecie z koleżanką :-) -
anula;) pisze:juz dawno nie szczytowałam
-Anula ,ty dziewczyno "za nisko" mieszkasz po prostu :-D :lol: (coś mi się tam kiedys "o oczy obiło" ) :mrgreen: :588:

A moje "dziś"-pogoda piękna ,ale mnie zimno :shock: i na podwórku , i w domu :shock: .Chodzę poubierana jak miś :-D .Czas sezon grzewczy zacząć .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-09-08, 20:06

blanka pisze:A moje "dziś"-pogoda piękna ,ale mnie zimno :shock:
A u nas pogoda wymarzona, niebo czyste i naprawdę ciepło, tak jesiennie, ale cudnie zarazem :-) i w związku z tym dzisiaj ... nie robiłam NIC :-P
homag pisze:
Zosiek pisze:Fakt, Wojtka jak na lekarstwo

Z lekami nie ma co przesadzać..jak będą odpowiednio dobrane, zapewne pomogą..
Masz rację Wojtku, ale jak coś dobrze działa to chciałoby się jeszcze i jeszcze... :-P
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-08, 20:17

Zosiek pisze: w związku z tym dzisiaj ... nie robiłam NIC

Zosiek-a Ty myślisz ,ze ja oprócz tego ,ze marzłam robiłam jeszcze coś (popołudniu?) :shock: :mrgreen:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-09-08, 20:41

blanka pisze:Zosiek-a Ty myślisz ,ze ja oprócz tego ,ze marzłam robiłam jeszcze coś (po południu?) :shock: :-D
Nie, no ani przez myśl mi nie przeszło, że dziś po południu robiłaś... cokolwiek :-D ( poza marznięciem oczywiście :lol: )
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości