Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-09-16, 19:28

Malinko gratulacje :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-09-16, 19:42

blanka pisze:Pogoda szrobura i ponura ,także i nastrój .Nie wiem czy się nie uruchomić i nie zajrzeć do kącika ? Ale tam dziś fajnie wiec daję sobie spokój . Ale -choć odrobinkę
Blanulka Ty nigdzie nie zerkaj po bokach !!! Ja też miałam wczoraj wieczorem spadek nastroju ale trzeba szukać pozytywów i wtedy jakoś idzie :D Kochana przesyłam mnóstwo mocy dla Ciebie :D

rybka pisze:Malina gratulacje , dasz radę, kto jak nie Ty

blanka pisze:Maliniu -nooo-cieszę się razem z Tobą

konwalia pisze:Malinko gratulacje

dziekuję :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2013-09-16, 20:12

malina :/, gratulacje :23:

lucja8112
Posty: 1953
Rejestracja: 2010-04-14, 19:58
Lokalizacja: podkarpackie
Kontaktowanie:

Postautor: lucja8112 » 2013-09-16, 20:41

malinko kochana moje gratulacje :-)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-16, 21:05

Malinko, gratulacje :21: :21:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-09-16, 22:06

Właśnie przerobiłam 10kg papryki i nawet wiem co mi się dziś przyśni;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-09-17, 05:39

A my przerabiamy uszabrowane ooooogromne wiadro brzoskwiń (z ogródka sąsiada pijaczyny, który nawet nie wie, że je ma). Zrobiłem 3 podejścia, żeby go spytać o te brzoskwinie, ale non stop leży pijany. W tamtym roku nie zebrałem, to cały owoc zgnił pod drzewem :-/ Ryby już pomarynowałem w słoiki, jeszcze tylko reszta orzechów do obłupania, znaczy że idzie zima :shock:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-17, 16:37

Od rana prawie do teraz siedziałam w kuchni . Nagotowałam ogromne ilości fasolki po bretońsku ,garnek ogórkowej i kapuśniak . Ilość wszystkiego-porażająca ,ale fasolka poporcjowana i zamrożona , zupy zakręcone w słoikach - w "wyjazdowe" dni- obiady gotowe . Ale nic absolutnie już nie robię.
U nas pogoda fatalna ,leje i zimno .
Co robicie z aronii ? Co roku robię kompot jabłko/aronia , ew gruszka /aronia .Ale jakoś nie schodzą ,a aronia to niby sama witamina i szkoda mi jej zostawić na krzaku .
aisza pisze: nawet wiem co mi się dziś przyśni;)
-co Tobie Aisza sie przyśniło nietrudno się domyślić :-) ,mnie dziś gary będą ścigać w nocy .Dobrze ,że sz zmywa i nawet to lubi :8: .
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-09-17, 16:39

Blanka pisze: Ilość wszystkiego-porażająca ,ale fasolka poporcjowana i zamrożona , zupy zakręcone w słoikach - w "wyjazdowe" dni- obiady gotowe
nio to teraz możesz podróżować :D
Zibi pisze: Ryby już pomarynowałem w słoiki
ooo jak ja bym taką rybkę... mniam
aisza pisze:Właśnie przerobiłam 10kg papryki
hehe ale jak będzie miło za jakiś czas otworzyć taki słoiczek :)

Zosiako, Łucja i Iwona :11:

aaaaaaa moje dzisiaj super ekstra nadzwyczajnie bombowo zarąbiście fantastyczne :D trudy i znoje siedzienia w papierach nadzwyczajnie zrekompensował fakt, że mój zakład pracy dorzuci mi się do czesnego za studia hehe podejrzewałam mniejszą kwotę ale zostałam milusio zaskoczona :) w piątek biorę urlop i pędzę do Krakowa załatwić ostateczne formalności i od pażdziernika regularnie już co 2 tygodnie będę pokonywać trasę relacji Jelenia Góra - Kraków :10: :10: :10:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-09-17, 18:09

blanka pisze:Nagotowałam ogromne ilości fasolki po bretońsku

Ja też;)....no może nie ogromne ilości bo tylko 1 garnek, tak w sam raz na kolację i jutro na śniadanie:)(dla 2 0sób bo synowie jacyś tacy niefasolowi są;))
blanka pisze:garnek ogórkowej

jutro będzie u mnie na obiad;)
blanka pisze:U nas pogoda fatalna ,leje i zimno .

Na kujawach tak samo jest;)
malina :/ pisze:aisza napisał/a:
Właśnie przerobiłam 10kg papryki
hehe ale jak będzie miło za jakiś czas otworzyć taki słoiczek

Oj tak malinko, zwłaszcza, że papryka dobra mi wyszła;) nie to żebym się chwaliła.....;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-17, 19:17

Malinka - super :-D no i gratulacje dla zakładu pracy za właściwe podejscie.

dziewczyny podziwiam :588: , ja paprykę i śliwki to miałam w planach , ale chyba odpuszczę , chociaż marzą mi się powidełka śliwkowe z orzechami. :mrgreen: No a dzisiaj odnalazły się wyniki 3 z 8 badań w szpitalu. jest nadzieja że jak znaleźli te 3 to i pozostałe odszukają.

Blaniu - u mnie bardzo lubią sok z aronii tylko ja ją mrożę min 2 dni przed zrobieniem żeby ubić goryczkę i dodaję przed zagotowaniem kilka liści wiśni. i jest naprawdę super.

pozdrowienia dla wszytskich
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-17, 21:03

Aisza-nie dość ,że pogoda nas "łączy" to jeszcze jadłospis :-D ,może telepatia :-D

Zosia-dobrych kilka lat "pakuję" w moich witaminy pt.aronia-w kompocie (sama omijam ,bo jakieś niedobre) no i dziś dowiedziałam się ,że trzeba przemrozić i ta goryczka się zgubi :-) .No to w tym roku będą soki aroniowe :-) Aronio pozdrawiam :-)

No na ten rok chyba zamknę przetwórstwo :10: .

A dziś to jedynie jeszcze :17: i :555: (pora dla przedszkola :-P )

Pozdrówka dla Wszystkich i miłego wieczoru :-)
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-09-17, 22:09

Szczęśliwie przebrnęliśmy przez lekturę ze Ślonska :-P i wpadliśmy w przetwórstwo :-P. No dziewczyny, widzę że u Was groch z kapustą :shock: :lol: , czytając miałam wrażenie, że Wigilia się zbliża ;-). No, więc skoro zrobiło się tak tematycznie to dorzucam swoje gołąbki :-D. Do tego - jak dalej czytam - brzoskwinie, ryby w słoikach, orzechy, papryka, aronia... no pięknie :-) , ale to faktycznie może oznaczać tylko jedno...
Zibi pisze:że idzie zima :shock:

Zimno... i leje okrutnie cały dzień, ale u mnie... pali się w piecu :23:. No nie ma innej rady :-P
Malina, nasza forumowa studentko :-) , życzę Ci, aby wszystkie lata nauki przebiegały:
malina:/ pisze:nadzwyczajnie, bombowo, zarąbiście, fantastyczne

A Wszystkim Forumowym Ludkom życzę dobrego samopoczucia :-) :-) :-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2013-09-18, 09:35

zosiako pisze:ja ją mrożę min 2 dni przed zrobieniem żeby ubić goryczkę i dodaję przed zagotowaniem kilka liści wiśni. i jest naprawdę super.

Ja robię tak samo, ostatnio dorzuciłam kilka jabłek i fajny sok mam :-)
Malinko gratulacje i :588:
Jestem z Wami wszystkimi , czytam i wspieram duchowo oczywiście :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-09-18, 17:57

Kochani dziękuję bardzo :588: :588: :588:

jak tu soczyście, mhhhm soczki bez goryczki na patencie :22: :22: :22: a z tego co kiedyś czytałam sok z aronii jest idealny dla osób z SM więc róbcie i pijcie - bo to samo zdrowie :D

Moje dzisiaj pracowite i mam już dosyć na dodatek wysunął mi się kręg i boli chociaż teraz juz trochę lepiej... Oczywiscie w pracy wszystko szybko i tak się spieszyłam, że kręg się wysunął... A mojej masażystki nie ma i bedzie dopiero na początku października nio ale może wskoczy na miejsce sam bo już trochę zelżało... W nocy okaże się czy jutro na szybko bedę musiała szukać rehebilitanta ;/ Na dodatek jutro grafik napięty od 6 do 18 ehh a w piątek jadę do Krakowa pozałatwiać ostateczne formalności a prowadzenie auta z wysuniętym kręgiem to jest walka o przetrwanie ehh nio ale nikt nie mówił, że będzie łatwo więc dam radę :D
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez malina :/, łącznie zmieniany 1 raz.
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości