Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2013-09-27, 16:53

byłem w Kato i dostałem zaświadczenie takie jakie chciałem :-)
dostałem propozycje przystąpienia do programu, zastrzyki Avonex raz w tygodniu plus kroplówka raz na 4tygodnie. Mam się zastanowić i dać znać za miesiąc :-| i cio tu robić... :13: boję się brać wszystkiego co jest na interferonie.

Jestem już dwa lata bez leku, raz jest lepiej a raz gorzej. Jest dobrze bo więcej czasu siedzę w domu, na dworze przy chodzeniu trochę gorzej lub fatalnie.

Jak nic nie przyjdzie mi do głowy to może lepiej zadzwonić do lekarza i popytać o jakiś inny program/leki...


Jeszcze jedno, scan zaświadczenia wysłałem do Pani u której wczoraj byłem na rozmowie, a dzisiejszą rozmowę przełożyłem na poniedziałek.
Zobaczymy jak to wszystko się ułoży i będzie.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-27, 19:26

Zosia-żółw ,w środku nocy :22: jak ja bym dotknęła gada stopą -w trybie natychmiastowym zeszłabym z tego ziemskiego padołu (pomijajac to ,iż w ogóle dotknięcie żółwia czymś innym niż kijkiem-jak dla mnie jest rzeczą niewykonalna).
Myszy-pocieszam Cię .W szopie ,gdzie ziarno dla pierzastych trzymamy chyba sobie nocami w nogę grają ,każdy dzień M nastawia 2 łapki i rano 2 ścierwa leżą .Koty szt 2. Kocur-chyba juz do zimy sie przygotowuje ,bo tłusty i leniwy ,a Fela-zołza-zdradza nas z sąsiadka . Ona jej okno uchyli ,a pupilka se wio i minuta osiem i się byczy u Niej na ławie :22: .Na noc wraca najedzona ,"napita" szczęśliwa :-D
Grzyby w tym roku mnie odstręczają wręcz :-| .Jutro mężu idzie ,ale mu zapowiedziałam że ma sprzedać na parkingu . Amen.
David pisze:Mam się zastanowić i dać znać za miesiąc :-| i cio tu robić...
-cóż Dawid-zastanowic się
.Bilans + i - i cos trzeba przedsięwziać . A w poniedz. znowu kciuki będą :588:
Sterre- :-) :588: .
Moje dziś ? Nie wiem. Coś tam zrobiłam ,czegoś nie :13: ,ale takie dni tez mimo wszystko są potrzebne :-) . Kolejny dzień bolą mnie nogi :-/ -nigdy nie jest zbyt różowo.
Ma ktoś może jeszcze jakieś "dziś" ?
Dorota- nurt cię porwał,czy co ?
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-27, 19:45

dzisiaj - uuuu w koncu zrobiłam remanent w torebce , naprawdę sama nie mogę uwierzyć ile się w niej zmieściło, generalnie zasada istnienia czarnej dziury w mojej torbie została naukowo udowodniona
byłam z młodszą u ortodonty i mamy skierowanie do logopedy
jutro jadę do lasu - nie piszę na grzyby bo ich nie zbieram , no chyba ze wlezę bezpośrednio na jakiś to przytargam ale muszę się odstresować i to mój główny cel. obawiam sie tylko dzikich tłumów w lesie :13:

Blaniu :588: - żółw (Flaflik), chomik (Mati) i królik synia (od roku przeniesiony do stodoły bo miała być miniaturka a okazał sie pełno-ponad-wymiarową pasztetówką o wdzięcznym imieniu Chrupka) w planie pies, chociaż jeszcze czas nie nadszedł ,no chyba wyjścia nie będzie i trzeba kota poszukać. Pelnowymiarowe zoo :13: Dzisiaj odpukać z myszami cisza. trutki porozkładane, pułapki też - dobrze, że dzieci duże i wiedzą co można jeść co nie, to chociaż to mnie nie stresuje.

David - daj znać jak podejmiesz decyzję.
miłego wieczoru
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

kuczuś
Posty: 344
Rejestracja: 2013-06-09, 19:24
Lokalizacja: Łódzkie

Postautor: kuczuś » 2013-09-28, 10:21

A ja dzisiaj umieram z przeziebienia. Katar niemilosierny, gardlo i bol glowy. Ale co, leki, czosnek, imbir, cytryna i miod w ruch to moze do wtorku sie wykuruje :D
No i zdalam egzamin z matematyki, jestem oficjalnie studentka drugiego roku chemii kosmetycznej :D

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2013-09-28, 11:18

kuczuś pisze:zdalam egzamin z matematyki, jestem oficjalnie studentka drugiego roku chemii kosmetycznej :D

Moje Gratulacje :-)
kuczuś pisze:dzisiaj umieram z przeziebienia

szybkiego powrotu do zdrowia, trzymaj się :-)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-28, 11:22

Gratulacje Aniu :21: zdanych egzaminów oczywiście

na katar nalezy pokroić drobno dużą cebulę wrzucic do słoiczka zamknąć i wąchać. Bardzo dobrze oczyszcza nosek. Babcia mnie nauczyła i działa. Dużo zdrówka

a moje dzisiaj tradycyjne - czekam podobnie jak Ty Reniu :588: na dostawe grzybów :shock: w międzyczasie P.S.G. i P. :lol: a wieczorkiem małż zabiera mnie do teatru - mam nadzieję że na komedię. powiększyłam kolekcję siniaków tym razem elegancki fiolecik na łydce, więc zamiast sukienki wieczorem musze spodnie wyciągnąć. :13: słonecznej soboty życzę wszytskim
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-28, 15:03

kuczuś pisze:jestem oficjalnie studentka drugiego roku chemii kosmetycznej
czyli następna forumowa studentka .Gratulacje Aniu :-)
zosiako pisze:wieczorkiem małż zabiera mnie do teatru
- czyli na prawdę udany wieczór Ci się Zosiu zapowiada :-) .
Mnie jednak dziś grzyby minęły .M co prawda nazbierał cały koszyk (trochę borowików posuszę ) , ale daliśmy sąsiadom .
I plany na wieczór ? TV.

Pozdrówki Wszystkim .
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-09-28, 17:26

Moje dzisiejsze plany takie jak zwykle. Ciągle latam po kuchni i coś gotuję(dla syna studenta) i pakuję to w słoiki bo w poniedziałek wywozimy syna do Olsztyna;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-09-28, 19:00

kuczuś pisze:umieram z przeziebienia
zdrowiej szybciutko :)
kuczuś pisze:zdalam egzamin z matematyki, jestem oficjalnie studentka drugiego roku chemii kosmetycznej
gratuluję :D
zosiako pisze:wieczorkiem małż zabiera mnie do teatru
baw się dobrze ;)
aisza pisze:Ciągle latam po kuchni i coś gotuję(dla syna studenta) i pakuję to w słoiki bo w poniedziałek wywozimy syna
pamiętam swoje wałówki hehe ratują życie takie "przekąski" :D
David pisze:dostałem zaświadczenie takie jakie chciałem
no to super :D

a u mnie tydzień nocek zleciał ale cosik nie za dobrze się czuję... najgorzej jest od wczoraj całą noc i cały dzisiejszy dzień boli mnie głowa tylko, że tak dziwnie boli bo nad lewym okiem tylko ;/ więc odpuszczam sobie wizyty towarzyskie i zostaję w domu...
Buziaki dla Wszystkich bez wyjątku :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-09-29, 10:22

David, obyś pozałatwiał sobie wszystko, tak jak planujesz..
kuczuś, podnosisz średnią forum..gratulacje. :-)
Co do choróbska, które Cię męczy, ja stosuję w takich przypadkach kwas askorbinowy ( wit. C ) w dużych dawkach - 5- 10 g. Na ogół na drugi lub trzeci dzień wszelkie dolegliwości mijają.
Sympatycznej niedzieli dla wszystkich. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-09-29, 12:53

Moje dzisiaj mija na pakowaniu syna....raczej Jego rzeczy, które zabiera ze sobą do Olsztyna;) Zastanawiam się tylko czy samochód da radę to wszystko zabrać, a przyczepki nie mam(przyczepa to nie problem tylko jak ją przyczepić skoro nie mam haka;))
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-29, 13:10

Zakładając ,że w przyczepie będzie samo przetwórstwo mamy -synuś nie będzie miał czasu na naukę :-D ,ale to chyba nie tylko jedzonko ;-)

Moje "dziś" zapowiada się spokojnie ,leniwie i..spokojnie :mrgreen: . Nawet na spacer nie pójdę ,wyjdę na ganek -tez pooddycham .M zapowiedział ,że po pracy odpoczywa i śpi ,śpi ,śpi-chyba go tse-tse nie ugryzła myślę ;-) .
Blanka

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-09-29, 13:15

blanka pisze:i śpi ,śpi ,śpi-chyba go tse-tse nie ugryzła myślę ;-) .

Mój małżonek też śpi, śpi, śpi, a jak bum cyk - nic go nie ugryzło :mrgreen:
Oni tak mają Blaniu ;-) :lol:
Aisza, tylko syna nie zapomnijcie wsadzić do tego auta, bo się na inaugurację spóźni :lol:
Moja córa też zaczyna kolejny rok na studiach. Oj, będzie się działo :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-09-29, 13:31

Beata:) pisze:Mój małżonek też śpi


Cóż -rozmowy o Nich też bywaja całkiem dobre :-P ,a już w do kawy czy herbaty :?: ambrozja .
A że my kobietki spokojne ,wyrozumiałe , troskliwie ,kochające , itd ,itp..niech więc sobie śpią spokojnie odpoczywając .Tym samym i my odpoczniemy :-D
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-09-29, 15:17

wieczór wczorajszy w teatrze udany. Komedia "Dobry wieczór kawalerski" obsada Antoni Pawlicki , Kuba Przebindowski, Michał Piela, Andrzej Andrzejewski i Piotr Nowak.
parę niezłych dowcipów i dostałam piekną róże od Antoniego Pawlickiego :10: wieczór zaliczam do udanych. potem spacerek i było fajnie. dzisiaj prasowanko, obiadek, prasowanko, cd prania i szykowanie do szkoły pracy. małż na 2gą zmianę dzisiaj więc będę buszować po necie, a co :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 472 gości