Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-10-11, 20:44

David - piszę szkodniku - bo to takie wew. określenie u mnie w domu dzieciaków, jak narozrabiają to nie umiałabym powiedzieć do nich np bachory bleeeee, więc czasami są szkodnikami a że Ty nic wczoraj nie napisałeś to podejrzewałam Cie, niesłusznie, że coś narozrabiałeś, albo w jakąś szkodę poszedłeś :lol:

Roma - oby okazało się, że ten czas będzie naprawdę krótki :588:

Zibi - jak kapliczka?

moje dzisiaj - cieszę się, że się skończyło od 8ej do 18tej :13: nogi mi odmówiły posłuszeństwa i dzwoniłam po męża bo bałam się do domu jechać samochodem. :13: zaległam jak z diabła skóra z kompem i nie ma siły, która mnie dzisiaj podniesie :7:

a i jednym okiem oglądam mecz , na razie chłopaki się starają,

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-10-11, 20:57

zosiako pisze:a i jednym okiem oglądam mecz , na razie chłopaki się starają,

Ja też jednym okiem zerkam, bo drugie oko "luka" w piekarnik czy ciasto już się upiekło;), szkoda, że nie mam więcej oczu bo jeszcze przydałoby się zerknąć do łazienki i posprzątać, zejść do piwnicy i zobaczyć czy pralka wyprała.....ech szkoda gadać;)
No to biorę się do roboty......
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-10-11, 21:02

aisza pisze:
zosiako pisze:a i jednym okiem oglądam mecz , na razie chłopaki się starają,

Ja też jednym okiem zerkam, bo drugie oko "luka" w piekarnik czy ciasto już się upiekło;), szkoda, że nie mam więcej oczu bo jeszcze przydałoby się zerknąć do łazienki i posprzątać, zejść do piwnicy i zobaczyć czy pralka wyprała.....ech szkoda gadać;)
No to biorę się do roboty......


nieaktualne - już nie zerkam - dzieciaki włączyły schreka :-D


Aiszko - do Twoich planów nawet wiele oczu nie pomoże :lol: to trzeba kilku pary rąk do pomocy ;-)

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-10-12, 08:34

zosiako pisze:Aiszko - do Twoich planów nawet wiele oczu nie pomoże to trzeba kilku pary rąk do pomocy

A ja mam tylko 2 lewe ręce;) ale dobrze nimi kręcę;) hahaha
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-10-12, 22:00

Zosiako, a nie dziękuję jakoś się mój organizm ogarnął i daję radę hmm no nie miał wyjścia bo zagroziłam mu, że się nie dam i będę walczyć więc z góry się poddał :D
Roma oby czekanie się opłaciło i aby służył długo i dobrze :)
zosiako pisze:która mnie dzisiaj podniesie
ja ja już Ciebie niosę :D :588:

a ja jestem w Krakowie już po 1 zajęciach ;) wczoraj była masakra bo zamiast 4h jechałam 7 nie ma to jak boska autostrada jej korki i przewężenia, a zapłacić 34,20 za przejazd trzeba - porażka ... ale zajęcia fajne, świetna kadra, zafascynowana tematem, a to lubię ;0 jak ludzie są dobrzy ze swojej dziedziny i potrafią to wyłożyć ot jest ekstra :) zapowiada się dobrze :D UJ jak najbardziej na dobrym poziomie aczkolwiek trochę "komunistycznie" hehe patrząc na budynki :)
buziaki :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2013-10-12, 22:50

Collegium Maius komunistyczne :13:
Studiowałam w Krakowie w latach 1973 - 1978

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-10-13, 00:06

roma1134 pisze:Collegium Maius komunistyczne
hehe dlatego napisałam w "" śmiejemy się z dziewczynami że "daje komuną" hehe linoleum na podłogach, stare budynki, akademik to chyba jak go wybudowali tak od tamtej pory nic się nie zmieniło itp pod kątem zaplecza intelektualnego bomba ale pod kątem wyglądu hmm bynajmniej wydział farmaceutyczny zatrzymał się w miejscu od czasów jego wybudowania... :20:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-10-13, 11:04

malina :/ pisze:wydział farmaceutyczny

malinka-farmację będziesz studiować?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-10-13, 20:09

joanka pisze:malinka-farmację będziesz studiować?
nie do końca :) aktualnie robię studia podyplomowe na kierunku farmacja przemysłowa :) postanowiłam poszerzyć horyzonty, a UJ jestem zafascynowana pod kątem kadry :) wykładowcy to świetne inteligentne osobowości :) i mam zamiar dowiedzieć się czegoś więcej o naszym psującym się OUN i kilku innych frapujących mnie pytaniach :) dlatego też zdecydowałam się na zobaczenie wystawy HUMAN BODY... i tam obejrzę mózg i inne połączenia z nim związane :) bo "wroga" poznać trzeba :) muszę rozgryźć tego eSMesa bo mnie ostatnio trochę zdenerwował drań :20:, a UJ może mi w tym pomóc :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-10-13, 20:15

malina :/ pisze: i tam obejrzę mózg i

ja parę razy widziałam na żywo i zbytnio nie różni się od tego w atlasach anatomicznych :mrgreen:
ale poszerzać horyzonty jak najbardziej trzeba,UJ to kolebka polskiego szkolnictwa wyższego-świetny wybór
a czym cie tak ostatnio twój sm zdenerwował?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

sterre
Posty: 62
Rejestracja: 2013-06-09, 23:42
Lokalizacja: z piekła
Kontaktowanie:

Postautor: sterre » 2013-10-13, 22:37

Dzisiaj wyszłam z domu, aby zagłosować za wyrzuceniem HGW ze stołka. :)

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-10-14, 07:03

sterre pisze:zagłosować za wyrzuceniem HGW ze stołka

Ja byłem całą rodziną. Niestety Gronkowiec zostaje :evil:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Marika
Posty: 137
Rejestracja: 2013-03-24, 19:34
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Marika » 2013-10-14, 08:19

roma - wierzę, że już wkrotce otrzymasz wózek i że będzie Ci długo służył
zosiako - mam nadzieję, że czujesz się lepiej i że nic i nikt nie odmawia Ci posłuszeństwa :-)
zibi - ja nie miałam prawa głosować ale szkoda, że nie wszyscy Warszawiacy poszli na referendum - z tych co głosowali ponad 95% była przeciwko HGW , tylko frekwencja była niewystarczająca , szkoda - mam wrażenie , że tumiwisizm to nasza przywara :-(

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-10-14, 09:02

Uwaga ;-) , robię bilans forumowego weekendu... ;-)
aisza pisze:A ja mam tylko 2 lewe ręce;) ale dobrze nimi kręcę;) hahaha
Dziewczyny nie kręcić mi tu :lol: ... za robotę się brać ;-)
aisza pisze:szkoda, że nie mam więcej oczu bo jeszcze przydałoby się zerknąć do łazienki i posprzątać, zejść do piwnicy i zobaczyć czy pralka wyprała.....ech szkoda gadać;)
Aiszko chodzi Ci o takie z przodu i z tyłu :?: :lol:. Faktycznie bardzo często miewam potrzebę posiadania takowej funkcji :lol:, choć przyznaję że nie zaszkodziłoby również być posiadaczką...
zosiako pisze:kilku pary rąk do pomocy
roma1134 pisze:Studiowałam w Krakowie w latach 1973 - 1978
Ooo, a mnie na świecie jeszcze nie było :mrgreen:
malina :/ pisze:pod kątem zaplecza intelektualnego bomba ale pod kątem wyglądu hmm
Malina najważniejsze, że spotkałaś fajnych ludzi, a obejście ;-)... cóż choć faktycznie nie rysuje się różowo :-P to jednak kadra najważniejsza :-), a więc ucz się ucz... ;-)
sterre pisze:Dzisiaj wyszłam z domu, aby zagłosować za wyrzuceniem HGW ze stołka :-)
Ileż ja się namyślałam co to HGW :13: :-P, dopiero jak zajrzałam do prasy to mnie oświeciło :20:
Co innego gdyby ktoś wspomniał o KGW ;-) , a tak :13: ;-)
Zibi pisze:Ja byłem całą rodziną. Niestety Gronkowiec zostaje :evil:
A mówią, że w kupie siła :roll: ;-), ale niewątpliwie będąc użytkownikiem forum poszerzam swoje horyzonty myślowe i zasób wyrazów bliskoznacznych :lol:

Dzisiaj... na początek przydałoby się obudzić i nie dać się szarości dnia ;-), Wojtek jaką przyszłość wróżysz dzisiejszej pogodzie :?: ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-10-14, 10:13

Zamierzam dziś wreszcie udać się do fryzjera ,już jestem zadowolona ,bo "to " co w tej chwili posiadam na głowie :5: . Przydałoby się także wyregulować brwi :14: .
I Biedronia w planie..
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości