Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-01-17, 22:11

blanka pisze:Zosiek-wrzuć przepis
Dziewczyny przepis wrzucę jutro, bo dziś to szczerze mówiąc mam już dość :591: - zrobiłam jeszcze WZ -kę :-P. Jak jutro odpalę mój fotopstryk to Wam jeszcze zdjęcie wrzucę gratis :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-01-18, 10:51

joanna_nick pisze:
Zibi pisze:A ja biorąc pod uwagę arogancję Pana Owsiaka i niechęć do ujawnienia na co idą także pieniądze ze zbiórki od tego roku nie dam już nawet złamanego grosza na WOŚP (nie muszę dofinansowywać "Wódkostok" i Bóg wie czego jeszcze :shock: Kto ma wątpliwości niech poszuka w necie tabeli przychodów, wydatków i zysków "człowieka orkiestry" :568:
że nie potrafię zmilczeć, jeśli cos jest według mnie nie halo :)


Nikt z nas chyba nie lubi milczeć. Zapoznałem się z czymś takim. Warto choć przeczytać.

http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr ... sekty_wo_p

Życzę wszystkim uśmiechniętego weekendu. :-)

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2014-01-18, 11:13

homag pisze:
joanna_nick pisze:
Nikt z nas chyba nie lubi milczeć. Zapoznałem się z czymś takim. Warto choć przeczytać.

http://kontrowersje.net/jerzy_owsiak_kr ... sekty_wo_p

Życzę wszystkim uśmiechniętego weekendu. :-)


Pewnie to mało polityczne, ale powiem tak: tego nie warto czytać pod żadnym pozorem - niestety, ale znam az za dobrze autora tego portalu - to szuja, jakich mało na tym padole i nic, co on napisze warte czytania nie jest. Nie będę uzasadniac, bo mogłoby to zając mi wiecznośc całą - zacytuję tylko jego własne słowa, którymi tłumaczy dlaczego pisze to, za co mu zapłacono [w tym przypadku dlaczego szkaluje PO].

http://kontrowersje.net/tresc/dostaje_1 ... _potrafili

Fragment dla leniwych - Matka Kurka [Piotr Wielgucki - portal Kontrowersje.net] o sobie:

"Czytam sobie, że mnie czytano, że ode mnie się oczekuje, że ja ponoszę odpowiedzialność. Czego się oczekuje, za co ponoszę, po co się mnie czyta? Jestem sobie fałszem, prawdą i zagadką też. Żeby było wszystko jasne, niczego od nikogo nie wymagam, nikomu i nic nie jestem winien. Ale… Wszystkich ideowych z PO mogę zebrać do kupy, a potem ich wpłaty by pisać tak jak im odpowiada. Jeśli pieniądze to są brudne sprawy i nikomu na nich nie zależy ponieważ każdy się z daleka opędza, to ja mam nową ofertę. Zbierzcie się w kupę i przebijcie ofertę PiS, pozbierajcie te brudne pieniądze w imię idei i zapłaćcie mi więcej, was kasa brzydzi, mnie urządza, wam chodzi o idee i nie zależy na pieniądzach, mnie chodzi o kasę i w dupie mam idee. Możemy się dogadać na zasadzie kilku prostych ruchów. Niewidzialna ręka wolnego rynku, kto da więcej? Liberalnie, znaczy wolno wszystko i kto da więcej? Mylę się? Mam firmę, która przygotowuje polityków do zwycięstwa i co? Mam być socjalistą, albo endekiem z Honorem Bogiem i Ojczyzną, czy profesjonalistą? Profesjonalistą europejskim, na najwyższym poziomie nie polskim romantykiem z łatą na dupie. Rozumiecie klimat? Czaicie bazę? Biznes, nie symbole i wartości życia nienarodzonego. Od PiS dostałem ofertę, a od was co? Idee? Wartości? Czy ja wam muszę mówić gdzie sobie to możecie wetknąć i ile to nic nie kosztuje? Jestem usługodawcą, mam ofertę i świadczę za pieniądze to na czym się znam..."

Również uśmiechniętego weekendu życzę :)
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-01-18, 11:20

A ja ,może nie dzisiaj i nie jutro,ale czekam na wynik procesu który Owsiak wytoczył autorowi tego tekstu ...I po ogłoszeniu tego wyroku być może kogoś przeproszę..w myślach...albo i nie :-)

A dzisiaj ,to jak ktoś mieszka na południu Polski,to warto iść na spacer... I zostawić politykę gdzieś po drodze.. W przydrożnym rowie najlepiej :lol:

Miłego miłego dnia sobotniego! :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
joanna_nick
Posty: 912
Rejestracja: 2013-03-19, 22:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: joanna_nick » 2014-01-18, 11:33

anula;) pisze:A ja ,może nie dzisiaj i nie jutro,ale czekam na wynik procesu który Owsiak wytoczył autorowi tego tekstu ...I po ogłoszeniu tego wyroku być może kogoś przeproszę..w myślach...albo i nie :-)


Nie sądze, żebys sie doczekała - w przypadku procesów cywilnych autor udaje sie pod opiekuńcze skrzydła zółtych papierów - nikt nic mu jeszcze nie zasadził, a procesów miał kilka wytoczonych...

Ja znam sprawe z pierwszej reki, bo ów osobnik szkaluje mojego przyjaciela i ów przyjaciel zlecił sprawe prawnikom, ale po zbadaniu sprawy prawnicy powiedzieli mu tak: ani złamanego grosza od niego sie nie uzyska, bo aktualnie wszystko przepisał na zonę, sam jest bezrobotny i nie ma zadnego majątku. Jeśli więc mamy prowadzić sprawę, to musi pan liczyć sie z tym, że całe koszty postepowania pan ponosi, bo od pozwanego nie wyciągnie sie ani złotówki.

Przyjaciel na razie odpuścił, bo uznał, ze niszowy portal i jego nie do końca normalny właściciel nie jest wart sporych pieniedzy wyrzuconych w błoto.
Ale to, co wyprawia ten gośc naprawdę woła o pomste do nieba. Nikt mi nie musi wierzyć... ja nawet moge zgodzić się, że wśród zalewu g*** jakie funduje MK znajdzie sie jakies ziarenko prawdy, ale... to mnie kompletnie nie interesuje, bo znam jego konkretne pomówienia dot. konkretnej osoby i wiem, że w nich nie było nawet ziarenka prawdy, a 1/3 Polski to podchwyciła jako prawdę objawioną.

Dlatego jeżeli ów osobnik napada na Owsiaka, to mam podejrzenia graniczące z pewnością, że dostał na niego "kontrakt". I tyle. To sie zreszta zbiega z ogólna nagonka pewnych mediów na WOSP.
W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie ... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. Vivian Greene

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-01-18, 13:13

Nie popieram ani lewej, ani prawej strony i również poczekam do procesu, bo interesują mnie głównie cyferki i te kwoty sześciozerowe, które gdzieś się upłynniły. Każdy z nas może sobie interpretować przeczytane wyżej treści w sposób jaki mu odpowiada.

joanna_nick pisze: to mam podejrzenia graniczące z pewnością


To jednak nie to samo co dowody, ale zgodnie z tym co piszesz
Uśmiechnij się homag!
, właśnie to robię i dużo spokoju nie tylko w czasie weekendu Ci życzę. :-)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-18, 21:16

Wróciliśmy z urodzin od szwagrostwa . Sympatycznie nawet ,ale jestem przejedzona aż wstyd .Ale jaki tort -pycha .Jutro chyba głodówka celem oczyszczenia organizmu :-P
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-01-18, 22:02

Właśnie wróciłam z "babskiego" spotkania w sprawie naszego balu karnawałowego. Śmiechu było co nie miara a przy okazji pękły 2 flaszki wina i 1 0,7 wódki;) a ile się najadłyśmy:) W końcu w świetlicy mamy w pełni wyposażoną kuchnię a tam w zamrażarce jedzenia pełno no to rozgrzałyśmy sobie gołąbki(pozostałość po andrzejkach) i kaszankę(została z dożynek). Jestem pełna.....od jutra się odchudzam.......jak zawsze;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-01-19, 10:54

blanka pisze:.Jutro chyba głodówka celem oczyszczenia organizmu

aisza pisze:od jutra się odchudzam.......

no i jak dziewczyny Wasze głodówki po sytym wczoraj :1: :1: :1:

ja wczoraj wyłączyłam telefon i zasnęłam o 21 iiiiiiiii spałam, spałam - obudziłam się dziś o 9 :8: czuję się nieziemsko :23: ale relax sobie zrobiłam :D ponieważ w tym tygodniu 21,22 jest dzień babci i dzień dziadka, a ja w tygodniu niestety czasu nie będę miała to dzisiaj z okazji ich święta zabieram moich dziadków na obiad :) pobędziemy razem, porozmawiamy i pojemy - czegóż chcieć więcej :lol:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

sk
Posty: 167
Rejestracja: 2013-04-05, 15:20
Lokalizacja: Rybnik

Postautor: sk » 2014-01-19, 14:07

Witam serdecznie wszystkich :-) Nie chciałam zakładać osobnego tematu, a nie mogę wyszukać nigdzie odpowiedzi: czy koniecznym jest, aby z podejrzeniem rzutu udać się na oddział neurologii do szpitala, gdzie było się diagnozowanym? Pytam, ponieważ niestety zdrętwiały mi nogi (okropne uczucie :-P), a nie chciałabym trafić do szpitala, w którym mnie diagnozowano (schudłam ostatnio jakieś 14 kg i pewnie Pani Doktor, która tam pracuje, zacznie mnie demotywować jak pół roku temu, mówiąc, że jestem zbyt "puszysta" na kroplówki). Z góry bardzo przepraszam, jeśli niepotrzebnie zaśmiecam temat. :oops:

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2014-01-19, 14:19

Odnośnie tematu WOŚP,uważam,że jeśli ulamek kwoty ma trafić dla potrzebujacych,warto wspierać!!Podziwiam ludzi,ktozy robią coś dla innych :19: Nie cierpię mieszania się polityki do akcji tego typu,ale sądzę,że każdy ma rozum po to,aby olać i nie sugerować się "czarnym pijarem"co poniektorych frakcji :-P

sk pisze:i: czy koniecznym jest, aby z podejrzeniem rzutu udać się na oddział neurologii do szpitala, gdzie było się diagnozowanym?


Sk moim zdaniem konieczne jest udanie się w tym przypadku do szpitala i najleoiej ,tam,gdzie Cię znają.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Myszona, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2014-01-19, 16:02

Akcje charytatywne różne nie są mi obce ale od jakiegoś czasu nie daję na WOŚP i to nie przez „medialne doniesienia z wyssanymi z palca zarzutami i... brak weryfikacji przez... odbiorców owych "nowin"... A media niestety potrafią zniszczyć każdego :-|
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-19, 18:18

malina :/ pisze: dziewczyny Wasze głodówki po sytym wczoraj
- ano Maliniu-od szwagrostwa przywlekliśmy coś na podobieństwo grypy ,więc dziś specjalnie starać się nie muszę .I tak wszystko jest bez smaku :-| .Najgorsze ,że SZ też coś smarkata ,oby znowu nie było -bo do niej leki..
Dobra . Aby do wiosny . ;-) .
Blanka

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-01-20, 10:58

blanka pisze: Aby do wiosny . ;-) .


... Tak sobie myślę,że w moim grajdołku mamy taki mikroklimat,że zimy jeszcze nie widziałam,to do wiosny jeszcze ho ho ho...albo i dłużej :13: :14:

A dzisiejszy cytat dnia z "Kartki z kalendarza " :...
„Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują.” - Albert Einstein
:lol: mocno..prawdziwy ;-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-01-20, 11:40

blanka pisze: przywlekliśmy coś na podobieństwo grypy
uuuu, ach ten paskudny qirus ;/ szybko się kurujcie i wracajcie do zdrowia !!!
anula;) pisze:zimy jeszcze nie widziałam
u mnie niestety też zimy nie widać, a Śnieżka blisko :) ale nie ubolewam nad tym specjalnie :D

a ja dzisiaj wstałam zbyt wcześnie i będę umierała na nocce, ehh ale obiadek zrobiony, zaraz pędzę do lekarza i mam nadzieję, że popołudniu uda mi się zdrzemnąć :D
buziaki, pa :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 433 gości