Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-01-28, 09:48

Taaa, francuski, angielski gdzie popadnie :1: , a po polsku - to jak Wam mija dzień? Mój szybko :lol:
Pozdrawiam przeziębionych i Wszystkich pozostałych :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-01-28, 09:50

Flaper pisze:Studniówka była fantastyczna :D
to teraz czas na fantastyczną maturę :D
Aisza tacy ludzie jak Ty ze swoją "ekipą" są strasznie potrzebni bo można wiele zdziałać i świetnie się bawić :) u mnie na wsi jest podobnie i nie zamieniłabym nigdy się z osobą mieszkającą w mieście !!! :mrgreen:
Majus ja też mogę tylko napisz z jakiego zakresu materiału ten egzamin bo w ciemno nie wchodzę ;)

Blaniu zdrowiej szybko :588:
Reniu jak u Ciebie :588:
Iwonka Nadusia wyzdrowiała ??? :588:
Zosia Samosia jak tam ferie zimowe dalej intensywnie i dieta od jutra przewidziana :1: :22:
Zosiako odśnieżają już :lol:
Jadziu co u Ciebie ? Jak mama ? Zdrowe Wy Dziewczyny jesteście ??? Buziaki dla Was gorące :588:

ja wczoraj spędziłam intensywny dzień :) praca, szkolenie, wizyta u lekarza i babskie spotkanie :) aż rodzice zadzwonili i zapytali czy nie pomyliłam drogi z pracy do domu bo jak wyszłam o 5.30 rano tak wróciłam o 20 do domu :22: ale dzień uważam za cudowny - na szkoleniu trzeba było wytężyć ten dziurawy mózg, w pracy też się działo, lekarz okulista tylko dobre wiadomości miał, a dziewczyny mnie psychicznie podbudowały, nakarmiły i dały pyszny koktajl do picia więc jakoś tak trochę lżej na duszy mi dziś :22: i kilka pomysłów odnośnie refundacji już jest :) jeszcze tylko kilka ustaw trzeba ogarnąć, kilka spotkań i może coś z tego wypali :) ja nie z tych co się poddają bez walki :)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-01-28, 10:32

malina :/ pisze:Zosia Samosia jak tam ferie zimowe dalej intensywnie i dieta od jutra przewidziana :1: :22:
To już drugi tydzień ferii, ku uciesze dzieci po kolana śniegu, a więc białe szaleństwo ;-), a dieta... cóż ciągle mi wychodzi, że od jutra :oops: :lol:
malina :/ pisze:dzień uważam za cudowny
Lubię dni, o których można tak właśnie powiedzieć :-)
malina :/ pisze:kilka pomysłów odnośnie refundacji już jest
No to działaj, może i niektórym z nas :oops: na pożytek :roll:
malina :/ pisze:u mnie na wsi jest podobnie i nie zamieniłabym nigdy się z osobą mieszkającą w mieście !!! :mrgreen:
Jakby co to i ja za wsią stoję :-D
Majus_22 pisze:może ma ktoś ochote się pouczyć za Mnie
Jeśli chodzi o języki ;-) to faktycznie warto pozostawić tę kwestię będącemu jak zawsze w pełnej gotowości Zibiemu :1:, niech się wykaże co ma do powiedzenia :lol:

Flaper, koniec żartów ;-) , zabawa się skończyła ;-) , teraz zasilasz grono uczących się ( chyba nie będziesz prosił o pomoc Zibiego - sam sobie poradzisz :lol: ) i nie ma zmiłuj się... ;-)

No, to w kwestii nauki byłoby tyle... na dzisiaj... :-D
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-28, 13:43

Beata:) pisze: jak Wam mija dzień? Mój szybko :lol:
- mój również.
Maliniu :588: - u mnie już na prostej ;-)

Pozdrówka Wszystkim na cały dzień :11:
Blanka

Flaper
Posty: 88
Rejestracja: 2010-04-19, 19:18
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: Flaper » 2014-01-28, 15:17

No niestety, trzeba się uczyć... A chęci nie ma za grosz :P
Witaj [you] :D

Rebif 05.2010-03.2012 | Copaxone 08.2012-12.2012 | Gilenya 08.2014 - ?
Może następny będzie już ostatnim? :)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-01-28, 20:23

Malinia - odśnieżyli, posypali nawet drogę :shock: tylko co z tego, jak dzisiaj wiejka taka, że świata przez okna nie widać :13:

Flaper - pomyśl 4 m-ce nauki, a potem najdłuższe wakacje w życiu :-P

dzisiaj oprócz ćwiczenia jazdy ekstremalnej po lodzie i uniknięcia staranowania przez cysternę z mlekiem, udało mi się dodzwonić do lekarza, usłyszałam : sprawdzę co z pani zapisem, proszę się nie stresować :shock: jak sekretarka z terminem badan nie zadzwoni w ciągu tygodnia proszę ponownie do mnie zadzwonić, hehe łatwo powiedzieć... no nic, podobno złego diabli nie biorą, więc będę się trzymać tej wersji :evil: .
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-29, 16:06

Dziś wreszcie wyszłam na świat :-P ,tzn .zakupy ,apteka i takie tam..Jezscze sprzątanko z rodzaju tych gruntowniejszych ale tylko kuchnia :mrgreen: .Tym samym zaliczam dzień do udanych :-) .
Zosiu zakupiłam sobie herbatkę o składzie takim jak Twoja :-) .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-01-30, 12:52

blanka pisze:Dziś wreszcie wyszłam na świat :-P
I ja dzisiaj... wyruszam :lol:, niby nic nadzwyczajnego czyli jak u Blanki - zakupy, apteka ( obowiązkowo :roll:) , rachunki i oczywiście... takie tam :lol: - plus odchudzanie portfela gratis - temu to nie trzeba dwa razy... :lol:
blanka pisze:Tym samym zaliczam dzień do udanych
Ja nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca, pożyjemy - zobaczymy ;-)
Flaper pisze:No niestety, trzeba się uczyć... A chęci nie ma za grosz :-P
Brak chęci ( na tym etapie :610: :lol: ), przerabiał chyba każdy z nas, ale to minie ;-), a póki co nima rady, 100 dni minie ino mig ;-)
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2014-01-30, 19:17

Heh ja jutro będę musiała wyjść do ludzi ;-)
Flaper, to miłej nauki:-)
malina :/, niestety... jesteśmy na etapie inhalacji
Zibi, Beata:), zosiasamosia, blanka, zosiako, :588:
Z ciekawostek mieszkam w mieście- nie daleko las i wczoraj mój mąż wracając z pracy na parkingu spotkał lochę z czterema średnimi dziczkami :5: Wiem, że to my się do nich wprowadziliśmy...Ale teraz aż strach wieczorem z psem wyjść :-/

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-01-31, 06:59

Kurcze blade, kiedy to ja Wam napiszę że idę do ludzi :14:
Wyszłam w piątek na badanie i komputer z wrażenia padł. ;-)
Kaska poooszła a ja siedzę cichutko, żeby nic więcej nie padło, chociaż.....drukarka też nie działa jak powinna. :evil:
Dzisiaj nic nie planuję, córka ma ferie można by chociaż firanki poprać ale....zostawię na poniedzieli :-D
Majus, jak bym swoje dziewczyny słyszała ale... najdzie Ci chęć :-D
Miłego dzionka wszystkim. :588:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-01-31, 11:20

renia1286 pisze:Wyszłam w piątek na badanie i komputer z wrażenia padł.

Reniu-pewnie z tęsknoty, a nie z wrażenia .W każdym bądz razie dobrze ,ze juz jesteś :588:
Iwonka :588: U mojego Brata dziki sobie żyja na osiedlu ,co mnie nawet nie dziwi ,bo ludzie sami je dokarmiają :shock: ,aż dojdzie do tragedii :evil: .Zgłaszali w urzędzie miasta ,a dziki dalej sobie koczują .
To wychodzenie na świat nie wiem jak u kogo ,ale u mnie łączy sie ZAWSZE z upływem gotówki . A tak w ogóle to ten dzień zaczął się jakoś średnio :14: . Może się rozkręci (byle nie Ta przyczyna owegośrednio :7:

Miłego dzionka :-)
Blanka

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2014-01-31, 18:26

W Bielsku dziś wieje halny i jest ciepło plus 7. Nie wiem czy to już wiosna ?Dzieci konczą ferie zimowe a tu śegu jak na lekarstwo :18:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2014-01-31, 18:47

renia1286 pisze: kiedy to ja Wam napiszę że idę do ludzi


Renia wyjdziesz,wyjdziesz :lol:


Moje dzisiaj,to tydzień rehabilitacji za mną.Trochę zmęczona,ale co tam,dowożą mnie taxi,na koszt PTSR.Korzystam więc,ile się da.Zaraz po tej(3 tyg.),będę miała kolejną!Oj wyćwiczę się w tej Łodzi za wszystkie czasy,super :21:

Mam nadzieję,że trochę wzmocnię "kopytka" :-D
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

AniaPawel
Posty: 42
Rejestracja: 2013-05-17, 18:03
Lokalizacja: Płońsk

Postautor: AniaPawel » 2014-02-01, 16:32

Witam Kochani:) pisałam coś niby ostatnio ale chyba coś źle zrobiłam i nie dodałam...zresztą mało istotne:) ważniejsze jest to że będę mamą:):):) wiadomość bezcenna:) oczywiście boję się masakrycznie....ale wieżę w to że będzie dobrze....musi być dobrze!!!!więc trzymajcie kochani wszystkie kciuki:)musi być ok:)pozdrawiam:*
Ania:)

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2014-02-01, 20:25

AniaPawel, serdecznie gratuluję :23:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 186 gości