Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-02-21, 13:32

Dopiero co skończyłam walkę z piecem, a raczej jego częścią najwyższą-kominem.
Wczoraj nijak nie szło napalić w piecu a to tylko komin się znowu zapchał:( Wieczorem mąż wlazł na komin ale mógł se ino tylko popatrzeć w ciemność;) Wczoraj razem z moim ojcem rozpruli kawałek komina w piwnicy ale to nic nie dało i dziś od rana walczyliśmy dalej. Udało się powyciągać resztki wkładu kominowego z kwasówki!!! i komin działa-chyba. Jeszcze nie paliłam bo klej na cegłach musi przyschnąć:)
Ech samo życie....
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-02-21, 14:01

moje dzisiaj to wędrowka po lekarzach, najpierw ze średnim dermatolog a potem ze sobą okulista i tak jak myślałam okularki do zrobienia :5:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-21, 14:17

Dla mnie dzisiaj = 'pity party day'. Najpierw nie zadzwonil mi budzik, poniewaz bateria w moim telefonie kompletnie odmawia posluszenstwa (cudowny wydatek sie szykuje :-/ ). poza tym czuje kazdy element ubioru powyzej pasa jaki mam na sobie, wszystko mi przeszkadza. Noga, ktora boli mnie od kilku dni dzis boli jeszcze bardziej przy chodzeniu - jakbym przebiegla maraton, choc na silowni nie bylam od dwoch tygodni. Na deser: od tych wlasnie dwoch tygodni walcze z przeziebieniem, ktore nie chce mnie opuscic :566: Czuje sie tak zmeczona, a mam do zrobienia tyle rzeczy :-?
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2014-02-21, 17:03

U nas od tygodnia remontowo:-) Robimy małej pokoik. Gdybym przepadła to znaczy, że piekielna kitty nas wciągnęła :lol: Miłego dnia wszystkim

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-02-21, 21:22

pSeMek pisze:No ja myślę, rano pewno piękne wpadające przez okno słońce ugrzeje mi stopy i to będzie znak że może być tylko lepiej ;)
musi być tylko lepiej i udanej przejażdżki :mrgreen:
zosiasamosia pisze:wiedziałam że z Wami to się tak właśnie kończy, że potem zdążyć nie można :lol:.
o tak forum wciąga :22:
aisza pisze:Dopiero co skończyłam walkę z piecem, a raczej jego częścią najwyższą-kominem.
nie zazdroszczę ale jak mus to mus i teraz będzie ciągnął, że ho :1:
AlexL4 pisze:od tych wlasnie dwoch tygodni walcze z przeziebieniem, ktore nie chce mnie opuscic Czuje sie tak zmeczona, a mam do zrobienia tyle rzeczy
myśle, że to piekielne przeziębienie powoduje taki spadek nastroju i energii, a nie myślałaś aby pójść do lekarza? bo jak preziębienie trwa 2 tygodnie to może potrzebujesz coś mocniejszego ??? Trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia :588:
Iwona333 pisze:U nas od tygodnia remontowo:-)
witaj w klubie :) u mnie to już 3 tydzień :lol:
Iwona333 pisze:piekielna kitty nas wciągnęła
ulala będzie różowo i kittkowo :D

moje dzisiaj to rezonans i pozostaje czekać na wynik ale po tylu kciukasach to będzie dobrze na 100% :) ręka jak zawsze po welflonie jak zawsze dziwna hehe moje żyły ciał obcych nie lubią no nie lubią :P oko też robi się lepsze nio ale i tak krople przez 2 tyg używać trzeba :/
buziaki :mrgreen:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

AlexL4
Posty: 249
Rejestracja: 2013-03-13, 21:40
Lokalizacja: Liverpool

Postautor: AlexL4 » 2014-02-21, 21:30

malina :/ pisze:
AlexL4 pisze:od tych wlasnie dwoch tygodni walcze z przeziebieniem, ktore nie chce mnie opuscic Czuje sie tak zmeczona, a mam do zrobienia tyle rzeczy
myśle, że to piekielne przeziębienie powoduje taki spadek nastroju i energii, a nie myślałaś aby pójść do lekarza? bo jak preziębienie trwa 2 tygodnie to może potrzebujesz coś mocniejszego ??? Trzymaj się i szybko wracaj do zdrowia :588:


dziekuje :-)

u lekarza bylam w srode (kontrolna wizyta po dwoch tygodniach na fluoxetine) i pani doktor sprawdzila mi gardlo, wezly chlonne etc. faktycznie, jakas drobna infekcja jest, ale nie taka zeby brac antybiotyk. Niestety, jak ja juz zlapie jakies przeziebienie to ciagnie sie to za mna przez kilka tygodni. W najgorszym wypadku za dwa tyg. mam kolejna wizyte :-)
But I won't cry for yesterday
There's an ordinary world
Somehow I have to find
And as I try to make my way
To the ordinary world
I will learn to survive

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-02-22, 09:04

Dzisiaj przytulam Was od przytulii :11: :588:
Wpadnie do Nas...niebawem, tyle wiem.
Wszystko z Nią w porządku. :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2014-02-22, 09:17

malina :/ pisze:musi być tylko lepiej i udanej przejażdżki :mrgreen:


dziękuję :) była udana bo nie wywaliłem się ;) syf na drogach taki że musiałem mocno się pilnować.

malina :/ pisze:Iwona333 napisał/a:
piekielna kitty nas wciągnęła
ulala będzie różowo i kittkowo :D


a to nie monsterhaj jest na topie teraz? żeby za pół roku nie trzeba było przerabiać

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-02-22, 10:52

Urodziny u rodziny -w tym roku już 4 .Czyli moje dziś-standarcik + imprezka :3:

Aiszko-piec się sprawuje ?


Pozdrówka wszystkim i miłej soboty życzę :-)
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-02-22, 16:39

renia1286 pisze:Dzisiaj przytulam Was od przytulii. Wpadnie do Nas...niebawem, tyle wiem. Wszystko z Nią w porządku.
super, że w porządku i super, że wpadnie :588:
pSeMek pisze:monsterhaj jest na topie teraz?
Przemek monster jest na topie ale dla starszych dziewczynek, a Nadusia to jeszcze na etapie hello kitty :D mam nadzieję Iwonko, że dobrze wyjaśniłam :588:
blanka pisze:Czyli moje dziś-standarcik + imprezka
ojj zazdroszczę i baw się dobrze :3: mi coś ostatnio nie wychodzi wyjście na imprezę...

moje dzisiaj jak to sobota - pranie, sprzątanie, gotowanie plus rozmowy z elektrykiem: co, gdzie, jak i z czym :7: ręka wysmarowana butapirazolem bo dziś już bolało i gula się zrobiła - więc chodzę z wysychającym okładem i zakrapiam oko- grunt, że oko z każdą chwilą lepsze :D

Buziaki :588: :588: :588: :588: :588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2014-02-22, 18:43

blanka pisze:Aiszko-piec się sprawuje ?

Jak na razie nie narzekam, działa jak.....piec:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-02-23, 09:32

moje dzisiaj zaczęło się od dobrej wiadomości i niech takie zostanie :23:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-02-23, 10:48

Tego Ci Jaszmurko życzę :-) .
U nas słoneczko pięknie świeci ,pogoda wymarzona na spacer .Wychodzą juz tulipany ,krokusy, pierwiosnki kwitną .U mojej bratowej zakwitł zawilec :5: ,czyli miejmy nadzieję ,ze już wiosna jest ,a nie dopiero nadchodzi . :-)

Pozdrówka na cały dzień i niech niedziela upływa wam spokojnie i przyjemnie ;-)
Blanka

teska
Posty: 125
Rejestracja: 2009-06-26, 22:17
Lokalizacja: łodz

Postautor: teska » 2014-02-23, 18:48

W Łodzi dziś też była piękna pogoda..ale nigdzie nie wyszłam..za to zrobiłam sobie pracę bo szykowałam obiad dla mojego Syna i jego panny...no trochę mi mąż pomógł
Były frytki, pieczona pierś kurczaka,i kopiec surówki z salaty lodowej i pekińskiej.
Dzieciaki przyjechały na rowerach(100 lat nie jechałam na rowerze)hehe boje się mam jakiś lęk jak wsiadam na rower..
Po obiedzie troszkę posiedzieli i pojechali sobie jeszcze do Łagiewnik...ach Młodość!!
Siła!!..aż milo popatrzeć :-)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez teska, łącznie zmieniany 1 raz.
lubie deszcz ,bo w deszczu nie widac łez

Iwona333
Posty: 981
Rejestracja: 2010-05-04, 19:17
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: Iwona333 » 2014-02-24, 08:28

teska, też mam uraz do roweru...Pierwsze objawy sm miałam właśnie po dłuższej przejażdżce rowerowej :-/
Malina świetnie to wyjaśniłaś ;-) Myślę, że Monster high jest zbyt upiorne jak dla 13 miesięcznej dziewczynki ;-)
Aisza Blania Renia PSemek Jaszmurka alexL4 Zosiasamosia] :588: Miłego dnia wszystkim :-)


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości