Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-02, 11:26

kalarepa :4:

Zosiek-pewnie ,ze zamrażalka na pierzaste :mrgreen:

Zosiako-to"zdrowe odchorowywanie" ;-) -cieszę się ,ze wyniki Ci się poprawiły :588:

Pozdrówka Wsjem i spokojnej niedzieli :11:
Blanka

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-02, 12:41

Dzisiaj obudziłem się ze strasznym bólem gardła :-/ Czytam ze to może być e-papieros.W styczniu dokładnie pierwszego postanowiłem rzucić palenie , 7 w szpitalu wypaliłem jeszcze kilka. Po wyjsciu zaopatrzyłem się w e- papierosa, i tak sobie czasem popykam ,słyszałem ze to niezdrowe, ale przynajmniej nie śmiedzi :-) Mam zamiar odstawić nawet e -papierosa, ale gdy czytam o tych specyfikach w aptekach sam nie wiem co kupić . Teraz jest moda na desmoxan, może ktoś z was poradził sobie jakoś inaczej z tym brzydkim nałogiem i napisze czym się wspomagał :?: :?: :?:
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Postautor: nemezja » 2014-03-02, 17:31

Paweł - unikaj towarzystwa palaczy, jeśli palisz w domu to ustal sobie zakaz - wychodź, pod ręką miej migdały lub pestki jeśli lubisz aby zająć ręce. Ja swego czasu popalałam :oops: aby w pracy mieć przerwę. SM oduczyło palenia, gdy samopoczucie pod psem to o paleniu się nie myśli i jakoś oduczyłam się. W domu się nie paliło, a wychodzić było trudno. Powodzenia trzeba tylko zacząć, a sukces przyjdzie sam. :-)
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-02, 19:07

Moje dziś było całkiem ,całkiem :-)
Byliśmy w Ośrodku jeżdzieckim . Konie są przepiękne ,absolutnie. Mimo zakazu nagłaskałam sią do woli :-P ,przemyciłam chleb -lubią :-) .Pięknie było , na koniec dosiadłam Korka :lol: :lol: .Był jazz :23: .Konno jeżdzić nie umię ,ale prowadził owego czempiona fajny facet :-D . Samo wejście było ciekawe :lol: -na murek ,koń koło murka ,M na murku za mną i jakos nie urwali mi nogi przy przerzucie jej przez konia :10: . Podobne było też zejście-raczej zjechanie z Korka (przerzutu mojej nogi dokonał M :10: ) :3: .Cała jazda -średnio przyjemna (koń nie ma uchwytu :8: ,siodło-twardeee ,i obraca się on głośno rżąc (moje serducho miało szybkość ok 200) .
Ale chodzenie po zejściu z konia "bajka" :22: .Matuchno ,moje nogi dalej chca jeżdzić ,koniec pleców :22: ,nawet ramiona-bo co tu na koniu zrobić z rękoma :14: :22:
Ale było fajnie :-) - mężu mi powiedział, że jestem szalona :5: i że "najlepsze" nastapi jutro (zakwasy czy co) :lol:
Miłego wieczorku życze ;-) :3:
Blanka

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-02, 19:55

21 emokitonów w jednym poście!!! Blanka Ty naprawdę musisz być szczęśliwa ;-) Proponuję ,wręcz zmuszam jak za tydzień znajdziesz czas :569: to na konia :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-02, 20:25

pawel_wlkp pisze: Ty naprawdę musisz być szczęśliwa
- Wiesz Paweł- czasami muszę .Ale ogólnie życie jest chwilą :-) . Jak potrafimy-tak korzystajmy z tejchwili ;-) . Nie szczęśliwa nie jestem i mam nadzieje ,ze nigdy nie bedę :-)
Po prostu wyłapujmy z dnia to co jest fajne -a z emotami jest kolorowo :3:
Ps. Koń - póki co :7:

Pozdro. :-)
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2014-03-02, 21:33

Blania ja po pierwszych kilku jazdach chodziłam jakbym miała beczkę między nogami :14:

życzę Ci jutro dnia bez zakwasów :588:

moje szkodniki już w domku - gwar, hałas, bałagan, zamieszanie, dwie sterty prania, czyli wszystko jest tak jak powinno być :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2014-03-03, 10:25

Blana, nooo to pojechałaś..., na koniu... :shock:
Najważniejsze - wykorzystać chwilę ;-)
pawel_wlkp pisze:21 emokitonów w jednym poście!!!
No ja też jeszcze nigdy nie widziałam takiego emotikonowego postu Blanki :lol:. Najważniejsze, że prawie każda buźka szczerzy zęby :mrgreen:
zosiako pisze:gwar, hałas, bałagan, zamieszanie, dwie sterty prania
O tak, wszystko przemawia za tym, że jest tak jak być powinno :lol:. U mnie dziś Najstarsze pojechało ze szkolną wycieczką na łyżwy :-)
Poza tym u mnie dzisiaj... jest poniedziałek :lol:, u Was zapewne też, znowu przede mną widmo zakupów, załatwień, spraw urzędowych...( te są zawsze najlepsze :roll: ) - itd. itp. czyli w koło macieju... :lol:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-03, 10:30

To był post prawie piktogramowy :18: :-D
Po fajnie spędzonej niedzieli-poniedziałek (już ładnych parę godzin trwa) ,marcowy już-więc Na koń moi mili :lol: .
Blanka

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-03-03, 11:42

Byłam dziś w urzędzie pracy. I tak się zastanawiam bo maja pieniądze unijne na staże ale nie dość, że każą sobie samemu szukać stazy to jeszcze strwierdzili, ze skoro w zeszłym roku byłam na stażu to w tym nie mogę :roll:
Jak by mało było to zrobili wejście do pokoju za tzw, bilecikami z numerkami no i niby wszystko fajnie cacy szkoda że nie wyremontowali chodnika przed urzędem. I tak się zastanawiam nad logiką wydawanych pieniędzy czy to przez urząd na saże czy to na remonty :13:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

pSeMek
Posty: 180
Rejestracja: 2012-10-09, 22:01
Lokalizacja: brwinow

Postautor: pSeMek » 2014-03-03, 16:43

jaszmurka pisze: I tak się zastanawiam nad logiką wydawanych pieniędzy czy to przez urząd na saże czy to na remonty :13:


nie ma co się zastanawiać nad czymś co nie istnieje :20:


dzisiaj oddałem rowerek stacjonarny do serwisu, ciekawe czy zrobią czy stwierdzą że to ja użytkując popsułem. 3 tygodnie i wyjdzie.

Na koniu ostatnio pierwszy i jedyny raz jechałem ze 4 lata temu. Głównie pamiętam instruktorkę :D chyba w tym roku znów pojadę w to samo miejsce na wakacje. może chociaż oczy naciesze

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2014-03-03, 16:53

zosiako pisze: po pierwszych kilku jazdach chodziłam jakbym miała beczkę między nogami :14:
- Zosiako- ja już spasowałam . Dzisiaj-"miodzio" :14:
Blanka

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: jaszmurka » 2014-03-03, 17:04

pSeMek pisze:nie ma co się zastanawiać nad czymś co nie istnieje


masz racje :mrgreen:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2014-03-03, 18:23

pSeMek pisze:Jak widać lodówka dla singla to jest problem
ojj, a ja mam ogromny problem z wyborem lodówki :14:
pawel_wlkp pisze:Teraz jest moda na desmoxan, może ktoś z was poradził sobie jakoś inaczej z tym brzydkim nałogiem i napisze czym się wspomagał
rzucenie palenia jest jak z odchudzaniem :) jak w przypadku odchudzania najlepsza dieta to MŻ czyli mniej żreć tak w przypadku rzucania palenia najlepszy wybór to silna wola i odcięcie się od tego całkowicie :7:
pawel_wlkp pisze:21 emokitonów w jednym poście!!! Blanka Ty naprawdę musisz być szczęśliwa
o tam :) dawno Blania nie była tak rozemocjonowana i zadowolona :) Blaniu oby tak dalej i teraz już znasz lekarstwo więc na gorsze dni i spadki nastroju - myk na konika :10:

moje dzisiaj 3h snu po nocce, załatwianie spraw w banku, zakupy, gotowanie obiadku i chyba powinnam się na chwilkę położyć przed kolejną nocą spędzoną w pracy :1:
:588: :588: :588:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Postautor: rybka » 2014-03-03, 19:21

faktycznie tyle emocji blanka umieściła w tym poście :lol:

widzę tu pSeMka, pSeMek powiedz mi Ty albo i inni posiadacze storczyków co robić jak takowy przekwitnie? Jestem od niedawna +- 2msce posiadaczką dwóch i właśnie przekwitły. Mam obciąć, przestać podlewać, przestawić gdzieś w cień? No mogłabym napisać na forum storczyków ale po co :lol:

i z innej beczki: mam zamiar kupić sobie firankę panelową, okno nieduże powiedzmy 1,80 na 2, ma z Was ktoś? może macie jakieś fajne zdjęcia? albo stronkę :-P Renia Ty ostatnio kupowałaś zdaje mi się firanki?

po co mi firanki? rusek pieprznie tylko raz :5: sorki
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości