Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2015-04-29, 09:54

Dorotko cieszę się, że wreszcie ktoś mnie gdzieś zabiera. Spokojnej podróży :588:
Jolu trzymaj się dzielnie, Blanko co u Ciebie?
Pozdrawiam Naszą dzielną symulantkę i wszystkich innych o których nie wspomniałam :588:
Moje dzisiaj nijakie, rano bez prądu a teraz myślę co by tu zrobić, żeby przytemperować ten cholerny ból kręgosłupa. Tabletki nie wchodzą w grę, bo żołądek się zbuntował i nawet jeść nie chce :roll:
Miłego dnia, mimo bólu dla Was jest :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-04-29, 11:12

renia1286 pisze:Blanko co u Ciebie?
- u mnie zdrowotnie lepiej :-) ,tylko wzroku się nie da podreperować i to mnie ciągnie w dół .Z czasem się przyzwyczaje ,może i okularów przestane ciągle szukać :-) .A ogólnie to ok. Majówka sie zbliża dużymi krokami więc przyjezdza Mama i braterstwo :-D (mama na parę dni ,braterstwo na chwile :lol: ) .Więc trochę planów mam (trzeba skorzystać :-P ).
Renia ratuj żołądek (oprócz osłonówek-serwuj sobie co dzień na czczo siemię -naprawdę dobrze robi). Próbuj w kierunku odciążenia mm kręgosłupa poleżeć sobie (równiez co dzień) w pozycji katów prostych tzn płasko na podłodze , nogi na pufe ,krzesło -tak zeby biodra i kolana zachowały przy zgięciu kąt prosty .Nie zaszkodzi ;-)

Kolekcjonerko-gdzież Ty zwiałaś?

Zibi- co Ci jest skoro :-/

Zosiek-zakończyliście czape na dom?

I zaczęło padać :14:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2015-04-29, 14:38

No i wszyscy pojechali na pielgrzymkę... ;-)
---------------------

blanka pisze:Majówka sie zbliża dużymi krokami
Ja gości nie przewiduję, bo i zazwyczaj rzadko Ich miewam :lol:, jedynie najstarsza córka wybywa z domu na te kilka dni :-)
blanka pisze:Zosiek-zakończyliście czape na dom?
Czapa leży, pasuje jak ulał, pogoda dopisała, ale żeby nie było tak lajtowo, to wykończeniówki zostało jeszcze na czas bliżej nieokreślony :-x, pytanie tylko kto kogo szybciej wykończy :599:
Między innymi postanowiłam sobie powiększyć... balkon :lol: - no mam swoje potrzeby :-D - tyle że to naprawdę może potrwać, bo to już domowi fachowcy będą robić, niestety z racji ogromnego deficytu czasowego i mocno okrojonych finansów, prawdopodobnie zastanie nas zima :14:, dodam że balkon to tylko jedna ze składowych...
Oczywiście czeka jeszcze na mnie pięknie upieprzony strych :7:, ale musi czekać, bo mi jakoś nie po drodze :lol:
Doprawdy nie wiem po co człowiek funduje sobie taką rozrywkę :lol: ... i to za własne, ciężko zarobione pieniądze :1:

Pogoda kiepska i ciężko za nią nadążyć, a samopoczucie oczywiście adekwatne do powyższych :599:
W ogóle ostatnio śpię żywcem, zasypiam w ciągu dnia jak kura na grzędzie :13: :-P - oczywiście snem równie płytkim i krótkim :-P , a wieczorem to już nie ma co ze mną gadać, bo rano i tak nie pamiętam :oops: :lol:
A dziś jeszcze zakupownia - zdecydowanie za dużo jemy..., chyba :-D, bo bynajmniej na mobilność człowieczą się to nie przekłada :-P
----------------
Blana :-) - za Twoje oczęta i Renia :-) - za Twój kręgosłup - po jednym przytulasku :588: :588:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2015-05-01, 22:26

Rybko dziękuję i szerokiej drogi
Reniu, a może jakieś masaże by Ci pomogły ? I dołączam się do Blani - siemię lniane serwuj sobie na czczo i zobaczysz pomoże :)
Zosia nie zazdraszczam remontów aczkolwiek koniec cieszy oko więc warto :D

a ja wyprosiłam urlop więc mam wolne do 11 maja - chciałam dłużej ale się nie udało :13:
i kurde cosik przystopowałam - czyli, że od wczoraj zwolniłam obroty i czuję się fatalnie, jakaś słaba jestem, dopadło mnie mega uczulenie (na złość oczywiście bo dużo imprez się szykuje więc muszę mieć uczulenie na twarzy bo jakby to mogło być inaczej :evil: )
no i jutro robię wieczór panieński - wszystko mam dopięte na ostatni guzik i myślę, że spodoba się Pannie Młodej - będzie się działo. W tygodniu kosmetyczka, fryzjer, pieczenie ciast, zjazd sporej ilości osób i 9 maja wesele, a ja jeszcze sukienki na poprawiny nie mam hehe dobrze, że na wesele już jest :) aczkolwiek cosik kiepsko strasznie się czuję chyba wychodzi ostatni czas kiedy to przeginałam z ilością pracy :evil: no ale trzeba jakoś dać radę innej opcji nie ma.

Buziaki dla wszystkich
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2015-05-02, 19:40

Dzisiaj zakończyliśmy dwudniowe porządkowanie mieszkania po zmarłej we wtorek cioci. Sprawa nie bardzo przyjemna, ale konieczna. W zasadzie wszystko należało do mojego zięcia, więc przewiozłem mu 6 pełnych osobówek różnych rzeczy. Rzeczy zbędnych zarzuciliśmy cały kontener. Jeszcze dużo ładnych rzeczy, wiele nie używanych mamy do oddania. Prawdopodobnie wszystko zawieziemy do Caritasu. Jeszcze tylko rozliczyć się z leków i wózka z hospicjum i mieszkanie czyste.
Tak, że weekend majowy można rzec miałem wyjątkowy.
W poniedziałek jeszcze czuwanie, potem spopielenie zwłok i we wtorek pogrzeb. Ech, życie ...
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
roma1134
Posty: 4829
Rejestracja: 2011-01-30, 22:15
Lokalizacja: polska

Postautor: roma1134 » 2015-05-03, 13:29

Wiwat Maj 3 Maj :3: :3:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-05-04, 17:27

Był grill :14: ,pieczony na powietrzu -konsumowany w domu ,ale..rzuciła się Blana taka na kiełbaskę jak szczerbaty na suchar (wygłodzona osóbka licha :7: ) no i uszczerbiłam sobie kawalątek szkliwa na zębie .I cóż -ukoronowaniem weekendu był dzisiejszy dentysta . Taaa.. Pół godziny na fotelu madejowym .Ale żyję :lol:

Rybeńka :588:

Zosiek :588: -za oczęta moje bystre :-)

Zibi -to właśnie ten drugi biegun życia .Przebrneliście ,przeżyjecie finał i cóż..dalej życie będzie się toczyć górami i dolinami ;-)

Dla wszystkich Moi mili :11:
Blanka

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2015-05-04, 17:32

byłem dziś u doktora pokazać wynik MR. mam nowe ogniska :-/
Lekarz chce włączyć mnie do programu gdzie są leki: AUBAGGIO i Arerlog GILENYA. sam nie mogę sobie wybrać, losowo będzie przydzielony.

słyszeliście coś o tych tabletkach?
jakie są wady i zalety?

dzięki za odpowiedz :-)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2015-05-04, 22:27

A dzisiaj ,to ja maturę zdawałam ...telewizyjną :lol: ...
I się cholibka wyłożyłam na ...Sardynce...czyli mieszkance Sardynii ( to na początek :-P ).Potem jeszcze Jagiełło mnie pokarał i niejaki Leidenfrost ( ale to Niemiec był,to się w sumie nie dziwię :1: ) ...No i jakaś tam Rotunda Świętego Prokopa w Strzelnie ,i jej romański kształt ..
Ale ogólnie-Małopolska wygrała test i ...bdb! - czyli na szósteczkę :lol: ( patriotyzm lokalny rulez! :-D )
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2015-05-07, 15:47

Dziś Anula z angielskiego ,potem chyba jakie ustne i będziesz dorosła :mrgreen:

Przebyliśmy pół świata .Zakupy ,rachunki,weterynarz ,zakupy pt. Castorama ..Skończyły mi się nogi :evil: .Ale zakupiłam na nie ( na te moje nogi :lol: ) adidasy :-D -piękna sprawa-jak na mnie szyte :lol: .Teraz trzeba by coś tam ogarnąć ,albo i nie... (opcja druga bardziej prawdopodobna :-P ) .I tyle tego dobrego na dziś :7:

Zosia ,Malinia - macie już kreacje ?
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-05-07, 17:14

Blaniu - Maliny kiecka kilka stron wcześniej ;-) moja jeszcze w sklepie, tylko nie wiem w którym :shock: jakoś nie mam głowy do zakupów :-| Jak oczka :588:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2015-05-07, 19:09

blanka pisze:Malinia - macie już kreacje ?

zosiako pisze:Blaniu - Maliny kiecka kilka stron wcześniej
hehe nie do końca kilka stron wcześniej bo kupiłam inną :D oooo mam właśnie taką niebieską sukienkę na wesele - styl lat 50 pin-up ale idealnie pasuje do mojego charakteru :)
Obrazek
i do tego klasycznie czarne buty i torebka kopertówka czarna plus srebrne dodatki może jakiś kwiat we włosy :P Fryzjerka mnie zna więc powiedziałam jej tylko chcę pełne upięcie ale pasujące do mojego charakteru czyli zero klasyki hehe
Obrazek

a jutro mam jechać po małą czarną na poprawiny bo kupiłam cudne buty czerwone (tak jestem butoholiczką :13: )
Obrazek
i sobie wymyśliłam że czerwone kolczyki i mała czarna to będzie to :) niby w szafie mam jakieś małe czarne nio ale przecież tego nigdy za wiele :D

no a dzisiaj już padam- coś od kilku dni się gorzej czuję - no jak na złość no ale posprzątałam, 3 blachy ciasta upiekłam i oczekujemy już powoli na gości bo zaczynają się zjeżdżać :D a w sobotę fryzjer, kosmetyczka, a potem już do Panny Młodej pędem i nagrywania, ubierania, kościół, zabawa i szał jakich mało :20:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2015-05-07, 21:17

Kurka, popisałabym z Wami o tych cudnych butach, sukienkach itp, ale póki co - zajrzyjcie proszę do >> tego << tematu.
Pozdrawiam Ludziska :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2015-05-07, 21:44

korzystając z okazji, że jeszcze działa ;-)

Malina - szalonej imprezy, oby nocy było znowu mało :3: 3mam kciuki aby zdrówko Ci dopisywało no i oczywiście moc życzeń dla Młodej Pary :-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Re: Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-08-05, 21:48

Dzisiaj odpaliło nam forum.. :yahoo: Tak se tylko fiknęłam koziołka :lol:
Kto anuli zabroni popaść w głupaweczkę :dash1:

Uszanowanko Wsjem :hi:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości