Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2015-09-02, 11:09

Stąd ten ukłon, jako wyraz szacunku dla osób, które w okresie wakacyjnych upałów porywają się na remont łazienki.
W sumie z brudu jeszcze nikt nie umarł.

blanka pisze:Source of the post nie zauważyłam spadku kondycji psyche

Powiedzmy taka letka huśtaweczka. :crazy:
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-02, 11:17

homag pisze:Source of the post Powiedzmy taka letka huśtaweczka.
- :yahoo: , :crazy: , :angel: , :dash1: , :drinks: , :beee: .... :)

Ok. :acute:
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-02, 13:53

Kociak ma na razie 2 imiona(nie możemy się zdecydować jak go nazwać;)). Może Wy pomożecie. Pirat albo Ptyś. Kociak jest fantastyczny-ciągle śpi ;). Wczoraj wieczorem zastanawialiśmy się jak to będzie ze spaniem...mąż zrobił mu prowizoryczne legowisko z kartonu a on cwaniak jeden spał i tak na moim fotelu.....wspiął się po pufce, wskoczył na fotel i słodko spał....i tak jest cały czas;) Jak go dorwę to zrobię mu fotkę:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-09-02, 15:17

Co ja tu dzisiaj czytam...

Mamy nowego kociaka forumowego :yes: - Aisza oczekujemy WAS w kotach, jednocześnie stawiam na Ptysia, bo jednego Pirata już mamy :wink:
Wojtek zdiagnozował Blanie huśtaweczkę, do czego ta prawie :biggrin: się przyznała informując nas, że owa jednostka chorobowa miała kilka etapów:
blanka pisze:Source of the post :yahoo: :crazy: :angel: :dash1: :drinks: :beee: :)
Okazuje się, że na początku remontu miała ubaw po pachy, przy czym chwilę później zdążyła już zjeść sobie zęby, jednocześnie przyglądając się wszystkiemu i z prawa i z lewa, kiedy w końcu dostała skrzydeł, miała twarde lądowanie, wówczas strzeliła se baniaka, następnie focha i tak remont dobiegł końca :biggrin:
No, ale najważniejsze, że dobiegł, to może i huśtać tak nie będzie, chyba że w wannie pełnej wody :biggrin:

U nas remont ciągle trwa, ale to zewnętrzny, więc nieco inaczej wygląda... :crazy:
Zaczęła się szkoła, a więc doszły stare/nowe obowiązki :mail:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2015-09-02, 16:26

aisza pisze:Source of the post .mąż zrobił mu prowizoryczne legowisko z kartonu a on cwaniak jeden spał i tak na moim fotelu.....wspiął się po pufce, wskoczył na fotel i słodko spał....i tak jest cały czas;

Beata, jeżeli masz nadzieję lub pewność, że będzie tak jak Ty chcesz, Twój kotecek szybko wyprowadzi Cię z błędu. :)
Pirata już mamy, więc może faktycznie Ptyś.

Zosiu, Twój wywód jak kształtowała się psychika remontowa Blani powala. Ważne, że stan początkowy psychiki remontowej mniej więcej odpowiadał stanowi końcowemu...bo woda w wannie przed snem koi głupawki i inne stany napięcia. :wink

Chyba jeszcze Ty bidulo zastałaś na forum z remontem.
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-02, 17:26

Samosia- :rolf:
Materiał na wspaniały team medyczny obserwacyjno- diagnostyczny , jeszcze kiedyś Anula podsumowywała mój *oopościsk ,który oczywiście podejrzewał dr Wojciech Homag :lol: (poszerzcie może spectrum działania o innych pacjentów :crazy: ,medycy Wy wspaniali :biggrin: )

Aiszka- Ptyś :)
Blanka

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 51
Lokalizacja: Warszawa

Dzisiaj

Postautor: a_g_n_e_s » 2015-09-02, 19:48

Moje dzisiaj to powrót z urlopu w Augustowie. Przywiozłam wam mnóstwo pozytywnej energii, zapas wit.D oraz zdjęcia, które mam nadzieję wrzucić na Forum jeszcze w tej 5-latce :biggrin:
Pozdrawiam serdecznie
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-09-02, 20:49

Zosia - sesja diagnostyczna nadaje się do pracy doktorskiej :yahoo: a 3mam kciuki za szczęśliwe zakończenie remontu :yes:

Aiszka - Ptyś :)

Blania - najważniejsze że remont zakończony :drinks:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-09-02, 22:13

No tak fajnie tu dziś, Agnes czekamy na zdjęcia, kot zdecydowanie Ptyś, Anula - no też się miałam czym chwalić - jeden malutki konik - też coś :biggrin: (nie śmiałam wcześniej mówić, ale szarańcza to przysmak gdzieś tam...) a patelnię mam z biedroni za 15 zeta - bardzo dobra do naleśników. Mój umysł na dziś zakończył pracę, spadam
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
M_x_c
Posty: 106
Rejestracja: 2011-11-05, 12:05
Wiek: 33
Lokalizacja: Tarnów

Dzisiaj

Postautor: M_x_c » 2015-09-02, 22:13

U mnie dzisiaj w miarę dobry dzień słabego tygodnia, ale mógłby już być piątek...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-03, 10:06

Agnes-poczęstowałam sie witaminką i energią ,a teraz czekam na zdjęcia :)
rybka pisze:
mam z biedroni
- Dorotka -widzę ,że buszujemy w tych samych galeriach handlowych :biggrin:

zosiako pisze:Source of the post najważniejsze że remont zakończony
- :yes: :)

M-x-c- piątek już jutro :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-04, 13:49

Dziś zapowiada się ciężki dzień i noc-Spotkanie z twórczością Edwarda Stachury. To co teraz tworzą Ci artyści to normalnie na trzeźwo nie idzie słuchać, trzeba się ciut znieczulić;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-09-04, 17:16

blanka pisze:Source of the post Dorotka -widzę ,że buszujemy w tych samych galeriach handlowych :biggrin:

noo, w tej galerii czuję się jak panisko :boast:
Aisza udanej impry :music:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-09-04, 22:36

homag pisze:Source of the post Zosiu, Twój wywód jak kształtowała się psychika remontowa Blani powala
blanka pisze:Source of the post Samosia- Materiał na wspaniały team medyczny
zosiako pisze:Source of the post Zosia - sesja diagnostyczna nadaje się do pracy doktorskiej
:hi: :biggrin:
------------------------------------------
No dobra, dzisiaj też byłam w galerii... :blum:, po smar, mydło i powidło :biggrin:, no i jeszcze kilka innych drobiazgów...
A w ogóle to dzisiaj... gdzieś mi uciekło, nawiało, niczym mój kot ( znowu :diablo: )
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-05, 13:14

Ot dzień pierwszy imprezy zaliczony, wróciłam do domu 0 2.30 a już przed godz.9 byłam z powrotem w świetlicy bo trzeba było przygotować żarełko na dzień dzisiejszy;) Ale bez obaw-gar żurku ugotowany, smalec swojski posmażony, kanapki się zrobi o godz.14 i imprezy ciąg dalszy:)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości