Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-05, 14:25

Aiszka- miłego dnia następnego :bye:
Blanka

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-05, 20:34

Dzięki Blanko:) Już wróciłam do domku-niech ktoś inny też się wykaże siedząc do nocy z artystami;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-06, 12:35

Dziś Ja nikogo nie goszczę :biggrin: ale to my wybywamy na balety :drinks:

Miłego dzionka :)
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-09-07, 18:51

Dziś odebrałam nowy dowód, z nowym zdjęciem, z 2 uszami, na wprost - jak kryminalista...pani w USC powiedziała mi że korzystniej wyszłam jak na ostatnim :crazy: .Nie wiem jak mam to rozumieć :lol:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-09-07, 23:34

:biggrin: Moja Mamuśka też w tym roku dowód wyrabiała - Będąc istotą wielce próżną,zobaczywszy zdjęcie powiedziała: Wiedziałam,ze się posunęłam,ale że aż tak! ...A jak pani z Urzędu już jej ten nowy dowód przyniosła,to tam są takie prążki idące przez zdjęcie - to Mamuśka myślała,ze to tylko jej zdjecie tak specjalnie ukrzywdzili, i powiedziała: Jeszcze mnie skreślili!-po co ja dożyłam takich czasów ! :crazy:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-09-08, 10:24

:biggrin:

Dobrze ,że w dawnych czasach nie potrzebowano dowodu ,bo co by tak np. zrobił klasyk co to se jak go wena opuściła ucho chlasnął ...

Aaaa...chciałam sobie pomarudzić... poczekam ,bo może mi przejdzie :dash1:
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-09-08, 10:48

Ojjj widzę dużo się dzieje :) począwszy od ogromniej ilości wszelkiego robactwa - fujjjjjjjjj :diablo:
ooo i urlopy z przewagą witamin były i ciąg dalszy zakupów, remontów :) i nawet diagnozy lekarskie stawiane :) ot człowiek na chwilkę nie ogarnia czasowo, a tu takie zaległości się porobiły :) no ale grunt, że pozytywnie to aż miło się czyta :wink: :wink: :wink:
u mnie jak pisałam nie ogarniam czasowo :) ale ja tak lubię wiecznie coś i wiecznie gdzieś widzę podobnie jak Aisza :bye: praca, imprezy, znajomi, wycieczki i tak się kręci w kółeczko to życie :biggrin: jak na razie trochę chłodno i przelotnie deszczowo ale w weekend zapowiadają bez deszczu i z przewagą słoneczka więc jeszcze Śnieżne Kotły odwiedzę :)
buziaki dla Was może i mnie tu mało ale często o Was myślę :)
Reniu :serce: i kurcze cosik za Jadzią się stęskniłam? jest tu Ona gdzieś, ktoś coś wie co u Naszej Konwalii ??? :serce:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2015-09-08, 21:39

Witam wszystkich
Powróciłam po dłuższej przerwie do was (dzięki Beacie odzyskałam swój nick). Od raz mi lepiej :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Dzisiaj

Postautor: Zibi » 2015-09-09, 19:53

Dzisiaj się poddałem i w końcu zawezwałem fachowca do pralki. Wziął za diagnozę 80 zł. i zaproponował mi wymianę programatora za 700zł. :crazy: Właśnie kupiłem nową pralkę za 999zł.. - mam taki upatrzony sklep-wzorcownię Euro-AGD, gdzie mają sprzęt nowy, na gwarancji, tylko np. porysowany w transporcie. Moja pralka miała pierwszą cenę 1350zł. Czysty zysk. Szkoda tylko że poprzednia zdechła po 3 latach normalnego użytkowania. :agresywny:
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Antonio
Posty: 14
Rejestracja: 2015-08-31, 20:57

Dzisiaj

Postautor: Antonio » 2015-09-09, 21:04

Oby ta pralka służyła Ci dłużej niż ostatnia, Zibi :)
Chociaż to współczesne AGD ma żywotność niewiele przekraczającą okres gwarancji.
Moja obecna pralka zakupiona w roku 2002 r. zepsuła się po 8 latach pracy. Serwisant, którego wezwałem stwierdził, że spaliła się pompa i naprawa będzie kosztować chyba 300 PLN. Byłem skłonny zakupić nową pralkę, bo 8 lat to solidny wiek i wydawało mi się, że nie ma sensu pakować kasy na naprawę, ale gość przekonywał mnie, że sprzęt starej daty jest bardziej solidny, więc zdecydowałem się na wymianę tej pompy.
I pralka działa do tej pory :)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-09-09, 21:10

Zibi pisze:Szkoda tylko że poprzednia zdechła po 3 latach normalnego użytkowania. :agresywny:

... i dlatego,bojąc się podobnych perturbacji z jakąś tam...nową lodówką,bardzo dbam o swoją - bezawaryjną od...38 lat chłodziarko-zamrażarkę produkcji Predom-Polar :) Tooo jest sprzęcicho! Światło tylko w niej wysiadło ...kilka tat temu :wink: Zastanawiam się nawet czy fakt,że moja lodówka wciąż jeszcze chodzi ,to w ich przypadku norma?czy ewenement? ..Pewnie trudno byłoby dzisiaj znaleźć drugą taką,ale to raczej ze względu na to,że ludzie wymieniają sprzęty na nowe modele,a nie z konieczności.. Ja czekam,az moja się zepsuje...Czeeekam,i czekam,ale nie wypatruję tego momentu z utęsknieniem :angel:
Myślałam ,żeby napisać do konstruktora tego modelu list ...może by się ucieszył,że przynajmniej jedna sztuka bezawaryjnie chodzi non-stop od tylu lat?.. :)

...a koledze Zibiemu współczuję :boast: Taki ten nasz dzisiejszy świat ...byle jaki troszkę ...Bez wartości...bezwartościowy? konsumpcjonistyczny.. no jakoś tak... :bye:

Antonio pisze:....ale gość przekonywał mnie, że sprzęt starej daty jest bardziej solidny,

O! Właśnie właśnie ! Trafił Ci się bardzo mądry/uczciwy serwisant :wink:
__________________________________
Jeszcze taka statystykę znalazłam...

Średnia żywotność sprzętu do czasu pierwszej naprawy

Pralki - 12 miesięcy
Odkurzacze - 8 miesięcy
Czajniki - 2 miesiące
Suszarki do włosów - 6 miesięcy
Żelazka - 18 miesięcy
Miksery - 10 miesięcy
Krajalnice do chleba - 24 miesiące
Lodówki - 7 miesięcy
Mikrofalówki - 24 miesiące
Młynki do kawy - 5 miesięcy
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-09-10, 03:53

anula;) pisze:Myślałam ,żeby napisać do konstruktora tego modelu list ...może by się ucieszył,że przynajmniej jedna sztuka bezawaryjnie chodzi non-stop od tylu lat?.. :)


Imbiróweczka mnie rozgrzała,więc zasnęłam sobie,lapek chodził...też sobie,a wewnętrzny głos rzekł był do mnie we śnie : Gdzie Ty chcesz pisać ? Przecież konstruktor pewnie dawno zmarł! :dash1: Dobrymi chęciami...
ps.Kocham swój wewnętrzny głos rozsądku...tylko czemu odzywa się do mnie tylko jak śpię... :sorry:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-09-10, 08:13

Żeby nie odbiegać od tematu... :wink:, ostatnio zepsuł mi się odkurzacz, tylko 180 zł :diablo:, ale naprawiłam, bo nowy droższy...
No a dzisiaj... wykopki :crazy: ... o wsi spokojna, wsi wesoła... :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2015-09-10, 10:53

anula;) pisze:Source of the post tylko czemu odzywa się do mnie tylko jak śpię..

Anulka , albo więcej spać, albo szybka wizyta u laryngologa. :wink:
Albo też coś z tym sosem pokombinuj, może więcej słodkiego. :kiss:

zosiasamosia pisze:Source of the post No a dzisiaj... wykopki ... o wsi spokojna, wsi wesoła...

Ale za to po wykopkach gwarantowane wykopne...i wieś tańczy i śpiewa. :drinks:
Wojtek

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: aisza » 2015-09-10, 16:34

Ja też chcę na wykopki....buuu
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 184 gości