Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-03-30, 16:42

Bynik pisze:Source of the post Wie Pan. Nowa żona - Nowy image.

Zawsze jakichś niusów można się na wizycie dowiedzieć. Tak zmieniają te dochtory te żony, że aż miło.
Z tego co wiem, ciśnienie dobre, ale to chyba trochę zasługi w tym, że się Bynik zmniejszyłeś.
Czyli wakacje za niedługo i tego się trzymajmy. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2016-03-30, 16:50

Bynik pisze:Później już normalka, czyli opowieść o wujku

Nie ma to jak właściwe podejście do pacjenta :crazy:
homag pisze:ciśnienie dobre, ale to chyba trochę zasługi w tym, że się Bynik zmniejszyłeś.

albo w tym że mierzone na łokciu :biggrin:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-03-30, 17:58

renia1286 pisze:Source of the post posłuchasz i kolejne 6 lat masz z bańki

:girlhaha:
Bynik pisze:Source of the post drzwi pokoju lekarskiego otworzyły się błyskawicznie i otoczony powitalnymi okrzykami radości, zostałem wciągnięty do środka.
Byniu czytałam jak początek dobrego dowcipu :girlhaha: pomyśl - dobry uczynek zrobiłeś skoro pan doktor tak się ucieszył :)
homag pisze:Source of the post Zawsze jakichś niusów można się na wizycie dowiedzieć.
nawet jak się bardzo nie chce, jeżeli nie u lekarza to na pewno pod gabinetem :biggrin:
homag pisze:Source of the post Czyli wakacje za niedługo i tego się trzymajmy.
do upadłego Wojtku :girlwestchnienie:
blanka pisze:Source of the post dzisiaj to chyba 1szy dzień do pracy po l4
to nie był dobry pomysł z tym powrotem, jest gorzej ale może to tylko zmęczenie :girlwestchnienie:
Samosia - jak zdrówko? :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-03-31, 12:12

Wakacje.. może w tym roku uda się wyjechać choć na kilka dni (taki mamy plan) .Jak ja bym chciała .. :girlwestchnienie: . Jakieś 6 lat temu (może i więcej) byliśmy na weekendzie w górach .W tym roku mama i jej brat z żoną zgodzili się zostać na włościach - psy ,koty i reszta pierzastych :śmiaćsię: będą miały opieke więc oby się wszystko zgodnie z planem odbyło .. nawet 4-5 dni mi wystarczy :rece2:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-03-31, 12:30

blanka pisze:Source of the post Wakacje..
homag pisze:Source of the post Czyli wakacje za niedługo i tego się trzymajmy
Czyli wszyscy czekają jak widzę :girlwestchnienie:
blanka pisze:Source of the post nawet 4-5 dni mi wystarczy
Góry czy morze?, bo ja może nad morze :beach: :śmiaćsię:
zosiako pisze:Source of the post Samosia - jak zdrówko? :kiss:
Będę żyć, antybiotyk spisał się na medal :yes:
:firends:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2016-04-01, 00:09

zosiasamosia pisze:Czyli wszyscy czekają jak widzę Góry czy morze?, bo ja może nad morze
ojj tak też już bym chciała ;-) ale już blisko:-) mój pierwszy urlop to końcówka maja i morze a końcówka lipca jeszcze nie zaplanowana :-P oby pogoda dopisała ;-)

Jejku ale Dziewczyny się pochorowaly :-/ Zośki zdrowia dla Was ogrom przesyłam :-*
Ja też posiedziałam 1,5 tyg przed świętami na L4 ale jakoś przeszło i obyło się bez skutków ubocznych :-D
Pod koniec kwietnia odbieram porównujący z zeszłym rokiem wynik rezonansu i wszelakie badania i tu także mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze i bez zbędnych zmian!!!! Bo przecież może i mam SM ale SM nie ma mnie :-P walczę z tym gnojem robiąc mu na przekór okropnie i mam nadzieję, że wygrana będzie po mojej stronie :-P
Pozdrowienia dla Wszystkich :-*

P.S. Beatko czy mogłabym mieć prośbę aby zmienić mi nick... Chciałabym usunąć tą wykrzywioną buźkę :/ tak aby zostało w nicku tylko: malina
Z góry dziękuję :-*
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
eda77
Posty: 21
Rejestracja: 2016-03-23, 11:02
Wiek: 46
Lokalizacja: Kutno

Dzisiaj

Postautor: eda77 » 2016-04-01, 09:22

jak mowa o wakacjach to nie mogę tego przegapić! Uwielbiam morze. Z rodzinką mamy stałą miejscówkę od kilkunastu lat w Sztutowie. Lajtowi gospodarze - artyści ludowi :)
Mam nadzieję tylko, że w tym roku wypoczynek nad morzem będzie długi i jak dla mnie nie musi być bardzo gorąco ;)
Z upadku, cierpienia i chaosu często bierze się nowy, lepszy początek.

Awatar użytkownika
eda77
Posty: 21
Rejestracja: 2016-03-23, 11:02
Wiek: 46
Lokalizacja: Kutno

Dzisiaj

Postautor: eda77 » 2016-04-01, 09:29

Dużo zdrówka kobitki, a u Ciebie malina :) na pewno będzie oki, w każdym razie trzymam kciuki. :good:
Z upadku, cierpienia i chaosu często bierze się nowy, lepszy początek.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-01, 11:22

zosiasamosia pisze:Source of the post Będę żyć,
ufff.. kamień z serca i spadł :ciepło: .
zosiasamosia pisze:Source of the post antybiotyk spisał się na medal
-no i jest drugą dobrą wiadomościa z Krosna :) :firends:

Fajnie Maliniu ,że się i Ciebie dobrze układa :yes:
malina :/ pisze:Source of the post Pod koniec kwietnia odbieram porównujący z zeszłym rokiem wynik rezonansu i wszelakie badania i tu także mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze i bez zbędnych zmian
- tak wiec czekamy na dobre wiadomości :kiss:

eda77 pisze:Source of the post mamy stałą miejscówkę od kilkunastu lat w Sztutowie. Lajtowi gospodarze - artyści ludowi
- fajnie masz.. ,uwielbiam morze , plażowanie absolutnie nie dla mnie ale klimat cudowny ..spacery wieczorami .. :girlwestchnienie:

zosiasamosia pisze:Source of the post Góry czy morze?, bo ja może nad morze
- tak czy siak się Samosia nie spotkamy ,bo ja ani morze ,ani góry :) . Nie zdradzam póki co gdzie planuje ,bo może nie wypalić i byłabym niepocieszona :obrażony: .

Obecnie jestem na etapie - co na obiad :crazy: ,na razie gotuje jedzonko dla psów (podłączać się nie będziemy :girloczko: ) .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2016-04-01, 12:23

eda77 pisze:Source of the post jak dla mnie nie musi być bardzo gorąco ;)
blanka pisze:Source of the post plażowanie absolutnie nie dla mnie ale klimat cudowny ..spacery wieczorami ..
Widzę, że kryteria mamy podobne :śmiaćsię:
blanka pisze:Source of the post ja ani morze ,ani góry
Czyli jakiś półśrodek :biggrin:
blanka pisze:Source of the post może nie wypalić i byłabym niepocieszona
Każdy plan może nie wypalić, ale mieć go trzeba, bo jak go nie będzie, to nie będzie czego realizować :crazy:
malina :/ pisze:Source of the post Chciałabym usunąć tą wykrzywioną buźkę :/
No... czas najwyższy :acute: , czyli jest dobrze i tak ma być :yes:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-02, 17:52

zosiasamosia pisze:Source of the post Każdy plan może nie wypalić, ale mieć go trzeba, bo jak go nie będzie, to nie będzie czego realizować
- Samosia - ja mam zawsze jakiś plan ,tak ma być . ile zrealizuje - cieszy ,na reszte trzeba oko przymknąć i tyle :wink:

Bratki ,bratki - dostałam 2 palety .W poniedziałek będę sadzić :yes:
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-04-03, 07:53

blanka pisze:Source of the post - ja mam zawsze jakiś plan ,tak ma być . ile zrealizuje - cieszy ,na reszte trzeba oko przymknąć i tyle
Ja mam na dzisiaj też. Przytemperować córkę a ile mi się uda - nie wiem, na resztę przymknę oko.
Zaniedbała nieco szkołę, oceny ma dobre ale jakim cudem?
Miłego wszystkim :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-03, 12:13

pakuję się i jadę do warszawy - jutro mam się stawić przed 8 na MRI no i nie będę miała jak dojechać więc przenocuję u kuzynki i ona mnie rano dostarczy :girlwestchnienie:

Kochani powiedzcie - czy jeżeli po zakończeniu milgammy ponownie się pogarsza to czekać cierpliwie aż samo przejdzie czy jutro spróbować uderzyć do lekarza po sterydy? Nie wiem czy mi się uda ale może chociaż zapytać? Już było lepiej a od wczoraj praktycznie posuwam się a nie chodzę no i doszły problemy z kierunkami - chcę iść w lewo skręcam w prawo no i ogólnie nieciekawie. muszę powiększyć futryny w domu, bo jak ktoś zobaczy siniaki w takiej ilości to zdefiniuje przemoc domową :girlwestchnienie:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2016-04-03, 12:37

...Milgamma to nie jest remedium na sm ... Jednak sterydy by się przydały..wiem wiem...wątroba... :boast: :firends:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-03, 14:45

Zosia - rezonans masz na cito ,więc opis też powinien być szybko .Po rezonansie ,radziłabym Ci pójść do neuro (nawet jeżeli nie ten opis będzie na 2-3 dzień -nie wiem ile to u nas może trwać ) , nie czekaj "grzecznie aż milgamma Ci tu pomoże ,bo nie pomoże (zwł. zaburzenie kierunku) . Milgamma ma wspomóc proces leczniczy ,poprawę stanu w którym zaczyna się ją brać ,a Ty Dziewczyno lecisz .No i jeszcze ..jeżeli będą sugerować szpital przemyśl sprawę i nie rezygnuj pochopnie .Trzymam za Ciebie kciuki i całym serduchem jestem z Tobą :serce: .No i...taki banał (ale sensowny :wink: )- żeby było lepiej ,musi być gorzej .Więc przed Tobą tylko lepiej :kiss: :firends:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości