Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2016-04-07, 08:17

Bynik pisze:Source of the post nie żyjemy tu "za karę" Chociaż w tym temacie zdania są podzielone

Ja to żyję tu nie za karę, tylko dla poprawy komfortu życia innym.
Kiedy popatrzą na mnie , docenią co mają i lepiej się czują. :śmiaćsię:
Miłego dnia.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-07, 17:27

renia1286 pisze:Source of the post Kiedy popatrzą na mnie , docenią co mają i lepiej się czują.

Reniu każdego jednego dnia :kiss:

dzięki Panowie za odpowiedź :yes: chyba to niestety kuna :szalony2: wypryskałam samochód i odpukać dzisiaj spokój, oby tak dalej :crazy:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2016-04-07, 18:45

Bynik pisze:Source of the post P.S.: Sorki Wojtku, nie zauważyłem Twojej odpowiedzi.

Bo to ja wcisnąłem się Bynik przed Ciebie. :)
To prawda, też wolałbym niejednego szczura pod dachem, niż przebiegłą rodzinkę kun, choć to piękne futerka. One się wyniosą, tylko muszą same tak zadecydować, no i ich maluchy muszą być samodzielne.
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-07, 19:05

Zjadło mi post ,wrrr.

Tak się w temat włączę ,bo jak u nas gościła ta franca ,to M długo ja tępił .Cwana .Popsikaj Zosia ,miejsca ,gdzie ona może się chowac lub buszować .

A ja miałam ciężki ,amortyzujący dzień .Tak wczoraj się rozpisałam w sumie o pierdołach :blush: ..dziś mi się oczy otwarły po raz kolejny w zyciu . Po sąsiedzku się dzieje nie najlepiej (oczywiście choroby ) i tak jak mogę to dochodzę , czasem samo bycie z kimś choć na chwile to bardzo dużo . Tak przez kilka dni będzie /: ,cóż ..
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-07, 19:43

blanka pisze:Source of the post Popsikaj
tym sprayem co zakupiłam do samochodu czy czymś innym???
homag pisze:Source of the post One się wyniosą
chyba latem dopiero :girlwestchnienie:
blanka pisze:Source of the post czasem samo bycie z kimś choć na chwile to bardzo dużo
nasze serduszko jesteś Blaniu :kiss: :kiss: :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-08, 10:27

Zosia :kiss:

Pozdrowienia i miłego dnia Wszystkim życzę :)
Blanka

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2016-04-10, 19:59

Blaniu Aniołem jesteś :-*
Zosiako mieliśmy to paskudztwo w pracy na parkingu - wiecznie ktoś nieodpalał auta po 8 h tyrki :-P no i było zbiorowe pryskanie wszystkich aut i poszły bo to była cała rodzina szkodników :-P tak więc oby i u Ciebie poszły dalej te szkodniki ;-)
Pogoda kiepska w ten weekend więc niestety mój plan pójścia w góry nie wypalił więc tylko spacer na wodospad Szklarki w deszczu z moim Ukochanym się odbył ;-) ale moje ukochane góry na szczęście nigdzie nie wyjadą więc może w któryś z kolejnych weekendów je odwiedzę ;-)
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-11, 18:06

odpukać psikanie samochodu pomaga i na razie cisza :rece2: oby tak dalej bo kieszeń nie wytrzyma napraw :girlwestchnienie:
Blaniu jak u Ciebie :kiss:
malina :/ pisze:Source of the post spacer na wodospad Szklarki w deszczu z moim Ukochanym się odbył ;-)
czyżby, czyżby nastało Słonko Malinko? :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-11, 20:03

To ja - Blana ,nie anioł :taniecgirl: . Istota żywa sypiąca łacina niekiedy jak szewc ,tfu.. i często wredna jak osa - Na tym proszę zostańmy :yes:
zosiako pisze:Source of the post Blaniu jak u Ciebie
- Mama przyjechała do dzieci :) - cieszę się ,bo jeszcze trochę zostanie i jest fajnie :girloczko: No i mimo odchudzania się waga stoi w miejscu :crazy: wrrr... ,ale wizja czerwcowej imprezy motywuje :angel:
Kiedy Zosia masz wynik MRI ?

No i nie ma Romy ,Samosi :sorry:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-11, 20:52

blanka pisze:Source of the post cieszę się ,bo jeszcze trochę zostanie i jest fajnie
oo to super :yes:
blanka pisze:Source of the post No i nie ma Romy ,Samosi

Mam nadzieję, że Roma ma już swój pojazd i korzysta z pięknej pogody :yes: a Samosię widziałam w kotowatym kąciku, ale tylko na chwilkę :girlwestchnienie:
blanka pisze:Source of the post Kiedy Zosia masz wynik MRI
mam od piątku wynik :cry:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-11, 21:08

zosiako pisze:Source of the post mam od piątku wynik
- w takim razie przeoczyłam jakiś Twój wpis ,czy.. nie chcesz o tym rozmawiać ? Cokolwiek to pamiętaj Zosia ,że jestem /jesteśmy z Tobą .
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-11, 21:20

blanka pisze:Source of the post że jestem /jesteśmy z Tobą .

wiem Blaniu. Nie ma czym się chwalić - są nowe, liczne zmiany, stare się powiększyły,bardzo aktywny proces SM czyli generalnie do d..y.
jestem po trudnej rozmowie z dziećmi :cry:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2016-04-11, 21:30

Czyli co ,solumedrol Ci dali ? No i masz rzut ,wredny i agresywny .Ale on się skończy Zosia .Byłas niezdiagnozowana ,teraz już wiesz .. Myśle ,ze to lepiej i często to pisze : jak się już coś ma ,lepiej wiedzieć co ! A to ,ze rozmawiałaś z Dziecmi ..Kiedys Zosiu i tak musiałoby to nastąpić . Lepiej ,ze wiedzą i nie musza snuć domysłów ,to dużo gorsze . Pamietaj - jesteś silna babka ,masz wspaniała rodzine i przyjaciół (nas tez !) .Czas.. teraz musisz to przetrawić i przede wszystkim musi się zakończyć rzut . :serce:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2016-04-11, 22:07

blanka pisze:Source of the post Czyli co ,solumedrol Ci dali ?

dostałam wynik w piątek wieczorem wizytę u neuro mam w czwartek. nie wiem co zdecyduje.
blanka pisze:Source of the post masz wspaniała rodzine i przyjaciół (nas tez !)
wiem Blaneczko, wiem że masz rację i naprawdę doceniam, że tu jesteście :kiss: :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Dzisiaj

Postautor: Jukka » 2016-04-12, 00:21

Zośka - 3 maj się :kiss: i 3maj dietę... oczywiście już po tym, jak wygasisz rzut.
I szukaj jakiego dobrego neuro, bo to w sumie też ważne.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości