Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-06-29, 19:47

blanka pisze:Source of the post O Ty Wojciechu Homagu z Podkarpacia - normalnie kosmate myśli ci po głowie chodzą.

Noo... :biggrin:
Wojtek

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-07-06, 16:14

Co tam u Was ? Podzielcie się jakimiś nowinkami mniej lub bardziej świeżymi .
U mnie 2 dzień bez wiatru :yahoo: ,głowa wróciła na swoje miejsce lecz żeby równowaga była zachowana (nie ,d*** tkwi tam gdzie jej miejsce) zaczyna się pełnia księżyca ,więc dzienny horror przeniósł się na noc :biggrin:
No i zakupiłam kieckę :dash1: ,życie mnie zmusiło .W niedzielę będę paradować jak własna ciotka :crazy: .Straszne :histeryczka:
Blanka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-07-07, 12:37

blanka pisze:Source of the post No i zakupiłam kieckę ,życie mnie zmusiło .W niedzielę będę paradować jak własna ciotka .Straszne

To zdecydowanie lepiej niż jak własna babka.. :biggrin:
Za mało tych kiecek dzisiaj, a za wiele dżinsów. Tak, że Blaniu piąteczka. :firends:
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2017-07-07, 22:25

blanka pisze:Source of the post Podzielcie się jakimiś nowinkami mniej lub bardziej świeżymi
Z ostatniej chwili..., dyskopatia mi się postanowiła przypomnieć, ból nie do opisania, ledwo się przemieszczam... :diablo:
homag pisze:Source of the post To zdecydowanie lepiej niż jak własna babka.. :biggrin:
Zdecydowanie 1:0 dla Ciebie Wojciechu :good: :biggrin:
homag pisze:Source of the post Za mało tych kiecek dzisiaj
Nie Ty jeden tak myślisz :girlniesamowite: :wink: :grilblum:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2017-07-08, 14:06

Ja wczoraj, dzisiaj i pewnie jeszcze długo na widok kiecki, będę się hahać z tego...
blanka pisze:Source of the post No i zakupiłam kieckę ,życie mnie zmusiło .W niedzielę będę paradować jak własna ciotka .
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2017-07-08, 18:24

blanka pisze:Source of the post Podzielcie się jakimiś nowinkami mniej lub bardziej świeżymi
od 1 lipca męża mam :girlniesamowite:
zosiasamosia pisze:Source of the post dyskopatia mi się postanowiła przypomnieć, ból nie do opisania, ledwo się przemieszczam...
oby szybko dała o sobie zapomnieć !!!!
homag pisze:Source of the post Za mało tych kiecek dzisiaj, a za wiele dżinsów.
po 4mc przymiarek, zmian, przeszyć itp zdecydowanie dżinsy są nr 1 :biggrin: :girlhaha:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-07-08, 20:55

malina :/ pisze:Source of the post od 1 lipca męża mam

Gratuluję Malinko :yahoo: zdrowia radości i uśmiechu na kazdy Wasz dzień :party:mogłabyś w wolnej chwili wrzucić jakieś zdjęcie :yes:
zosiasamosia pisze:Source of the post dyskopatia mi się postanowiła przypomnieć, ból nie do opisania, ledwo się przemieszczam

o matko zawsze coś :szalony2: Zosiu na pewno masz leki ale mąż w uzgodnieniu z lekarzem dodatkowo bierze koci pazur (przeciwzapalny) i wyciąg z kory białej wierzby (przeciwbólowy) i mówi że ten ból wtedy przechodzi szybciej :yes: Zdrowiej szybciutko :firends:
renia1286 pisze:Source of the post Ja wczoraj, dzisiaj i pewnie jeszcze długo na widok kiecki, będę się hahać z tego

ja dzisiaj to robiłam u krawcowej :girlhaha: , bo zdecydowałam że potrzebuję jednak sukienki :girlwestchnienie: a te w sklepie albo mi nie pasują albo cena z nóg ścina. decyzja o uszyciu zapadło po tym jak nie miałam kiecki na ślub syna znajomych a mąż powiedział że w portkach mam nie iść :beee: . Żeby nie kupować czegoś co mi się nie podobało pożyczyłam kieckę od koleżanki a teraz mam nadzieję, że krawcowa uszyje mi taką samą :girlhaha:
malina :/ pisze:Source of the post zdecydowanie dżinsy są nr 1

:biggrin: :girllove:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-07-08, 21:21

Oo i okazało się że jest dzisiaj Malina gratulacje :) Zosia oby dyskopatia zapomniała o Tobie tak szybko jak sobie przypomniała :) dziewczyny, spodnie są ok, ale jednak co sukienka to sukienka... A moje dziś to kontrolny rezonans, a teraz głowa dymi. Wiążę to z kontrastem...
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2017-07-09, 12:16

malina :/ pisze:Source of the post od 1 lipca męża mam

Moje gratulacje raz jeszcze i dodam tylko, że mieliśmy rację i wszystko się poukładało.
Trzeba Nam wierzyć, Twoja sytuacja jest tego dowodem :yes: :rece2: :serce:
Jestem zmęczona ale szczęśliwa i smutna zarazem, bo moje pociechy tym razem tylko niecałe 2 tyg. u mnie będą. Tydzień tylko został :cry:
Jestem całym :serce: z Wami wszystkimi :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-07-18, 18:44

Malinia- moje gratulecje i życzenia miłości ,miłości, miłości na dobre i na złe :serce:

OKO ,OKO - boli ,swędzi , nawet trochę puchnie ! Przeczekałam trochę i dziś :dash1: Czuję się jakbym miała 10 oczu ,z czego 9 mi na***r*****o równo :crazy: .A ! i krosty mam , w okolicach i przy samum oku .Jutro bladym switem wyruszam do lekarza :histeryczka: .To tak po krótce :girlzła:
Pozdrówka Moi Drodzy :firends:
ps . boli mnie tez brew i nasada nosa , NAWET TROCHĘ szczęki z tej strony :cry:
Blanka

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-07-18, 21:01

Gratki malina :good: no i zarąbiscie że oddałaś... :giveheart: :angel:

Blania... bym Cię utuliła nio :firends:

Samosia...no weź! ...I rzuć tym dyskiem w cholerę :wink: :girlwestchnienie:

A ja dzisiaj przeżuwam pewną kwestię...szczęki mnie bolą a ja dalej siedzę w decyzyjnej ...upie . No nic.Miłego! :bye: :clapping:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-07-19, 10:45

Blaniu, współczuję :firends:
Wojtek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-07-19, 12:15

Gratulacje Malina :kiss:
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Małżonka na wspólnej drodze życia :daćróże:
Blania współczuję i przytulam :firends:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-07-19, 15:49

Anula , Aniesia ,Wojtek- Dziękuję :rece2:

Anula- "przeżułas " ? O cokolwiek chodzi dobrze gryz tylko czasem trudno ostatetnie przełknąć jak się za długo żuje . :serce:

Samosia? Gdzie jesteś jak cie nie ma :bye:

*****
a u mnie.. półpasiec ! Wysypka jak ta lala ,swędzi ,boli ,wrrrrrr..... Dostałam leki i jeżeli krostki obejmą powiekę lub kącik oka to na cito do okulisty . To "się lokalizuje" obok lepszego oka . Kolejny bonus w tym roku :obrażony: .
Blanka

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-07-19, 20:20

Niefajny ten bonus Blaniu :blush: :zaszokować: bardzo współczuję bólu, który jest nieodłącznym atrybutem tej choroby... znam to z autopsji :firends:
Życzę by leki zadziałały jak najszybciej :serce: :kiss:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości