Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-10-07, 19:33

blanka pisze:Source of the post to by była spółka .Jak Zosia robisz cukinię ?


leczo, leczo i jeszcze raz leczo :crazy:

a Blaniu dobrze, że z oczkami jest przyzwoicie :kiss: a dodatkowo wspomagając naturalnie - buraczki, pomidorki i jagódki :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-10-07, 19:49

blanka pisze:Source of the post ale możecie pomyśleć
chcemy, a nie tylko możemy !!! trzymaj się Blaniu :serce: jestem z Tobą :serce:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-10-07, 21:58

Malinko, czy to moje omamy, czy jednak zniknęłaś nam na wizji? Gdzie zapodział się Twój awatar? Tak jakoś pusto... :sorry:

zosiako pisze:Source of the post leczo, leczo i jeszcze raz leczo :crazy:

To nie wystarczy moja zwykła pomidorowa, prawie codziennie? :biggrin: Widać czas na zmiany; od jutra zaczynam robić to, co Wam się pewnie już znudziło, leczo i inne takie :yahoo:
Pozdrawiam idealne Panie i nie mniej zapewne, hi hi, idealnych Panów :serce: :)
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-10-08, 05:38

Akurat mi się napatoczyło poniższe,a skoro wszyscy z takim zapałem napełniają te Słoiki na zimę ,to ja się musze przyznać,że :cry: ,nawet z poniższą formą kucharzenia się nie identyfikuję :angel:
12096072_171642316508968_6506887159749895597_n.jpg
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2015-10-08, 06:52

Chętnie sięgnę po kolejne tego typu wypieki :good:
To z radości, bo wczoraj, na wyraźne życzenie pani doktor, która chyba została wyznawczynią "wąskiej żyły" miałem robione DPP. I okazało się, że okablowanie szyjne mam proste i czyste, jak nieprzymierzając nogi po kapusto-deptaniu. Widać, że papusiam prawidłowo. Jeszcze odebrać zaoczną decyzję miejskiej komisji ds. Niepełnosprawnych, wyrobić na nowo kartę parkingową, myknąć badanie krwi i plan na najbliższe dwa lata wykonany. :drinks:
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-10-08, 10:53

Bynik pisze:Source of the post plan na najbliższe dwa lata wykonany. :drinks:

Dobry plan, baaa nawet bardzo dobry :) Nasz Bynik przebadany od stóp do głów, z pełną drożnością - więc jak tu się nie cieszyć :yahoo: :drinks:
Obrazek

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-10-08, 14:48

Beata:) pisze:Source of the post Malinko, czy to moje omamy, czy jednak zniknęłaś nam na wizji? Gdzie zapodział się Twój awatar? Tak jakoś pusto...
ehhh ostatnio cosik wszystko mi ginie, ucieka, wylewa przez palce ;/ i awatar także zaginął... a myślałam, że w końcu nadszedłczas zmiany loginu na taki z uśmiechem, a jednak życie daje kroplę szczęścia, a za sekundę morze łez...

a co do awataru to chyba kojarzę bardzo dawno temu bawiłam się w "moim profilu" i pewnie wówczas cosik skasowałam ;/ naprawię to jak znajdę wenę ... kiedyś może będzie malinowo...
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-10-08, 15:48

Bynik pisze:Source of the post Chętnie sięgnę po kolejne tego typu wypieki :good:
To z radości, bo wczoraj, na wyraźne życzenie pani doktor, która chyba została wyznawczynią "wąskiej żyły" miałem robione DPP. I okazało się, że okablowanie szyjne mam proste i czyste, jak nieprzymierzając nogi po kapusto-deptaniu. Widać, że papusiam prawidłowo. Jeszcze odebrać zaoczną decyzję miejskiej komisji ds. Niepełnosprawnych, wyrobić na nowo kartę parkingową, myknąć badanie krwi i plan na najbliższe dwa lata wykonany. :drinks:

Drożne...okablowanie :biggrin: cieszy niepomiernie! :angel:
Ale z tą komisją,to nie bardzo rozumiem... to nie dali Ci Byniu orzeczenia na stałe tylko ja dwa lata? :shok: Zusowską masz na stałe o ile pamiętam...Ze mną się nie nie certolili- śmietnik histerii i tyle -decyzja na stałe ,karta parkingowa na 5 lat... zakładają,że jak dożyję tych 5 lat,to może juz nie będę w stanie osobiście się pofatygować po nową kartę :crazy:
Ps. Ile pokazuje strzałka na wadze ? Ciekawość mnie zżera bo pamiętam chwalebne założenia i determinację.. :blush:

***********************
Jakby co ,to przypominam,że sami po części kreujemy naszą rzeczywistość....
Zmysłowa, piękna malina,może wyglądać np. tak... :wink:
Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2015-10-08, 18:24

Trzy lata temu dali znaczny na trzy lata. A teraz zobaczymy. Dobre jest to, że nie muszę być na komisji. Będzie decyzja na podstawie papierów.
A wagowo - 100 :dash1:
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-10-08, 22:58

Ołłłki...teraz ogarniam! :good: Ale tym razem raczej na bank dostaniesz orzeczenie ważne na wiek wieków :wink:
Bynik pisze:A wagowo - 100 :dash1:

Nie chce mi się cytować całych postów ,ale znalazłam,że chronologicznie było...
24 .03 - 138 kg ... :acute: ...że tak sobie pozwolę :blush:
...07.08 -107
...18.09 -102
...09.10 -100 :yahoo:
... jeny no- w dwa miesiące 7 kg zrzucić,to jest bardzo dużo ,bo spektakularnie to się chudnie na samym początku,a potem to bardzo ciężko idzie. Kiedyś obserwowałam podobną walkę z kilogramami u bliskiej mi wtedy osoby- minus 42 kg ...ale w półtora roku! Trzymam kciukasy mooocno! Mam nadzieję,że wyniki krwi masz dobre,i z tą anemią,to nas w bambuko robisz.. A! Tylko wiesz.. ten odzwierzęcy,tłuściutki cholesterol nie jest zły ,a te ichnie normy,to niech oni sobie ...ten teges..no! ( tak mi powiedziała moja neurolog,i tak mówi niejaki Zięba na tubie.. ) ...Ogólnie Byniu to... :boast: Wiem,że robisz to dla siebie,ale myślę,że wszyscy są pod wrażeniem :yes:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2015-10-09, 00:25

Z anemią to pomysł mojej neuro. Ja tam nie czuję i nie widzę. Ale z badaniem krwi to na bakier jestem. Ostatnio jak w 2009 w szpitalu leżałem. Różni szatani próbowali mnie wysyłać na krwiobranie, alem się zaparł. Uznawam, że dobrze się czując i wyglądając, mogę sobie odpuścić. Choć gdzieś tam z tyłu, za uszami kołacze się obawa - a nuż coś się sypło... Teraz jednak już nie mam wyjścia, bo sam widzę, że mnie mniej dużo i wypadałoby machnąć kontrolę. A to się mój rodzinny ucieszy.
Trochę mi się spowolniło tempo, ale mam nadzieję, że do BN zejdę na 90-95. :boss:
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-10-09, 09:05

Bynik pisze:Source of the post alem się zaparł.

Dlaczego mnie to wcale nie dziwi? Niepokorna dusza z naszego Bynika.
Bynik pisze:Source of the post Trochę mi się spowolniło tempo, ale mam nadzieję, że do BN zejdę na 90-95. :boss:

W święta to będzie bolało, oj będzie. Tyle dobra na stołach :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2015-10-09, 10:49

Beata:) pisze:Source of the post W święta to będzie bolało, oj będzie. Tyle dobra na stołach :wink:

Mam nadzieję, że udzielę sobie dyspensy :diablo:
Obrazek

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2015-10-09, 12:03

Bynik pisze:Source of the post Mam nadzieję, że udzielę sobie dyspensy

W trosce o swoje zdrowie psychiczne będziesz musiał. :)
A w ogóle gratulacje Bynik, dobrze Ci idzie, setka lada dzień pęknie.
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-09, 12:13

Brawo Bynik za dobry wynik :good: :yes:
Blana, dobrze że nie jest gorzej :good: ( człowiek nauczył się cieszyć z takiego obrotu sprawy )
------------------
Dzisiaj słonecznie, chociaż ciepło - niekoniecznie :crazy:
Wczoraj wreszcie byłam u fryzjera, nie poznał mnie normlnie :blush: :biggrin:, teraz ja nie poznaję siebie :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 326 gości