Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5715
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Dzisiaj

Postautor: Bynik » 2015-10-23, 20:41

No właśnie. Trzepnąć, czy nie Trzepnąć. Ooo! To jest pytanie.
W sumie to dobrze, że nie napisałem, że muszę bzyknąć fotkę. :crazy: :boss:
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-10-24, 00:51

Bzykanie, trzepanie, fotografowanie, oba uszy... te Komisyje co 2 czy 3 lata, to nas do dystymii doprowadzą :drinks:

Oooo, od dzisiaj cisza wyborcza. Ćsiiiiii, :yahoo:
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-10-24, 13:59

Bynik pisze:Source of the post Do mnie dzisiaj dotarło postanowienie szanownej komisji. Znaczny na trzy lata. W Zusie mam na stałe, ale jak widać, nie wszędzie się tak da. Czyżby prawdziwy był zwrot "Kasa, Misiu. Kasa." :blush: :

Ha! Ja nic nie dawałam..w żadną łapę! :beee: ,ani w ryja :flirt: ,a uszczęśliwili mnie na stałe :angel:
...Ale nie jestem też Misiem.. :biggrin:
Musi tarnowskie orzecznictwo łaskawsze dla takich z nibynóżkami :wink:

Beata:) pisze:Source of the post
Oooo, od dzisiaj cisza wyborcza. Ćsiiiiii, :yahoo:


A jakby się tak głebiej nad tym zastanowić,to cisza wyborcza jest klasycznym przykładem cenzury prewencyjnej,konstytucyjnie zakazanej Obrazek
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-10-24, 15:07

ja zastosowałam dzisiaj ciszę wyborczą w domu :blush: głowa mi odpada a odkurzacz ma diabelski dźwięk :diablo: ciekawe kiedy przestanie działać, chyba już niedługo, bo gwarancja mu się kończy za miesiąc :dash1:

demokracji u mnie dziś nie będzie :crazy: no i zakład fryzjerski otwieram zaraz w domu - koleżanka ma wesele i muszę ją uczesać :crazy:
miłej soboty
a gdzie to Malinka fruwa?? Zibi chyba przysięgę niepisania złożył, albo wnusią :boast: zajęty
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Dzisiaj

Postautor: mika36 » 2015-10-24, 21:40

Witam gorąco w słoneczny dzionek. Byłam dziś na cmentarzu. Posprzątałam "mieszkanie" moich rodziców. Jestem z siebie dumna, ponieważ mam dość daleko, aby ich odwiedzić. Jakieś 600 m przez cmentarz. Doszłam, posprzątałam, wróciłam. Zdążyłam jeszcze zrobić zakupy i całkiem nieźle mi się żyje :yahoo: :good:

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-25, 16:30

Ot i takie dzisiaj..., prawdziwa, złota jesień :yes: ( w naszym lesie :yes: )
Załączniki
P1010528.JPG
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-10-26, 17:02

Dziś wyjątkowo wyczerpujące zajecie sobie zadałam :crazy: - dalsza część zbierania orzechów .. Strach się bać .Jako stabilizator - grabie , okulary na nos i jaka radocha jak wypatrzyłam ,a jeszcze kilka koło siebie :yes: .Wytrwałam całe 2 min. - ilością się nie chwalę :crazy: ( myślicie ,że palma kokosowa przyjęłaby się np. pod T. Górami ? ) Taki orzech to przynajmniej odpowiednią wielkość posiada :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-10-26, 17:52

blanka pisze:Source of the post myślicie ,że palma kokosowa przyjęłaby się np. pod T. Górami

myślimy że warto spróbować :biggrin: , a te grabie to do grabienia tych orzechów byłyby lepsze, a nie do podpierania się :biggrin: (tylko jak te orzechy potem w tych liściach odnaleźć... :blush: )
--------------------------------------------------------------------------
Poczytałam o makaronie z serem i nie ma to jak na głodnego iść do spożywczaka :yes: kupiłam: ser biały, bielucha, mascarpone, fetę, ser ziołowy, ser pleśniowy, mozzarellę i drożdże...(tylko po co mi drożdże? :crazy: ) :lol:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-10-26, 18:34

dmuchawa do liści dla Blani - jak widać orzechy zostają :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-10-26, 19:13

O Wy..Rybkozośki ..takie :beee: :biggrin:
blanka pisze:Source of the post Wytrwałam całe 2 min. Taki orzech to
- po pierwsze primo to sobie umniejszyłam ! Harowałam nie 2 a 20 min , może nawet 30 . Po drugie primo -grabie to sprzęt wielofunkcyjny :biggrin: (w opracowanej przeze mnie technice) : 1 - zagrabiasz , 2 ustawiasz grabie w pozycji idealnie pionowej ,3 -schylasz się na prostych nogach( bo na zgiętych jakoś się nie da :crazy: ) podpierając się o grabie ,3 - w pozycji 'scyzoryka' miesza się w liściach wolną dłonią (druga trzyma grabie :biggrin: ) wybierając orzechy -jeśli się tam jakieś znajdą . Zastanawiam się nad opatentowaniem owej procedury ,uwzględniając okulary na które uważamy ,bo lubią spadać . :boss: . No i doooobra :blush: , nie chwąlac się nazbierałam 1/4 wiaderka :dance: .
Zosiako - ten czołg zostawimy na drugi rok .Przyjedziesz nim na Śląsk :biggrin:

------------------------
Dorocia ?
rybka pisze:Source of the post kupiłam: ser biały, bielucha, mascarpone, fetę, ser ziołowy, ser pleśniowy, mozzarellę i drożdże.. )
- rozgryzłam Cię (jak owego orzecha powyższego :yes: ). Powstanie Drożdzowa wariacja na temat sera :lol:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-27, 14:13

rybka pisze:Source of the post Poczytałam o makaronie z serem i nie ma to jak na głodnego iść do spożywczaka kupiłam: ser biały, bielucha, mascarpone, fetę, ser ziołowy, ser pleśniowy, mozzarellę i drożdże...(tylko po co mi drożdże? )
Noo..., twardy orzech do zgryzienia :crazy:, ale coś się wymyśli :yes:
Z drożdży będzie drożdżówka z serem :lol:, albo sernik z orzechami ( od Blanki ), 1/4 wiaderka ( orzechów ) powinna wystarczyć :wink: , a z pozostałych gatunków to nie wiem :crazy:, ale zawsze można się pośmiać :biggrin: ( do sera oczywiście :blush: :biggrin: )
blanka pisze:Source of the post po pierwsze primo to sobie umniejszyłam ! Harowałam nie 2 a 20 min
Zero Ci wcięło, takie zero, a robi różnicę :biggrin:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-10-27, 17:31

Śpieszę donieść że część składników mi już wyszła :yes: będzie lżejszy orzech do zgryzienia :biggrin:
zosiasamosia pisze:Source of the post takie zero, a robi różnicę :biggrin:

prawda? :boast: :biggrin:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-10-30, 12:43

Gdzie Wasze dzisiaj? :clapping:
Aaa... już wiem :wink:

Przy tak ładnej pogodzie, sprzątacie w ogrodzie :boast:
ewentualnie czasami, podpieracie się... grabiami...
:biggrin:

Zgadłam? :boast:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
nemezja
Posty: 1207
Rejestracja: 2014-02-26, 16:07
Lokalizacja: Polska

Dzisiaj

Postautor: nemezja » 2015-10-31, 07:59

Dzisiaj, a raczej wczoraj syn wybył służbowo do Indii na całe 2 tygodnie. Cały przelot do Dubaju śledziłam w kompie, dotarł. Dalej już nie wiem, bo sen mnie zmorzył. Teraz czekam, z Indii ma się odezwać jak zorganizuje internet. Będzie niby na bogatszym południu (Kerala, Kochi), jednak naczytałam się o komarach i jestem przerażona :cry:
Dopóki żyjesz nie ma takiej rzeczy na którą by było za późno.
Obrazek
Uśmiechnij się :)
Będzie dobrze!

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-10-31, 10:27

zosiasamosia pisze:Source of the post Przy tak ładnej pogodzie, sprzątacie w ogrodzie ... zgadłam ?
- częściowo :) .Jednak ze spraw ogrodowo-porządkowych w tym roku najlepiej mi wychodzi .. podpieranie grabiami :blush: . Czwartek (wyjazdowy ) przeleciał mi ekspresem , wczoraj - zaległości z czwartku +codzienne czynności pani domu , cmentarz... i tak to czas biegnie . Obecnie ciasto do pieca wsadziłam i przerwa na kawe :)

Aniu - tylko dlaczego komary maja zaatakować właśnie Twojego Syna ? :wink: Ani się obejrzysz a wróci cały i zdrowy :)
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości