Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-08-09, 21:57

joanna_nick pisze:zaś Beatko - życia to ja nikomu nie oddam - mam i będę egoistycznie trzymać przy piersi! :mrgreen:

Zaś i ja staram się w każde ostatnie dzisiaj robić to samo. Trzymam i nie puszę za żadne skarby :-D Skorpionica ze mnie z krwi i kości, więc walczę z każdym innym skorupiakiem :mrgreen: Bezwzględnie :-P
Walczymy i ... dalej walczymy ;-)

Generalnie to jestem pod wrażeniem Waszych wpisów ;-) Nie będę wymieniać z nicków, ale szacuneczek, wielki szacuneczek z mojej strony- do każdej/go z Was :588:
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-08-09, 22:39

Annegret pisze:
Anula- heloooooł. Wieki Cię nie widziałam! no dobra. Przesadziłam. Aż taka stara nie jestem. ;-) No to co? razem czekamy aż nam co pierdyknie z nieba?


:mrgreen: No prooooszę Cię! Wystarczyło że grzywkę z czółka odgarnęłam i już jestem nie do poznania? :lol: ;-)
Khem... Też się cieszę że Cię od jakiegoś czasu znowu widzę Aniu :one:

A co do tego pierdykania.. pierdycznięcia? ...knięcia? :-D

rybka pisze:Anula pogrubiła, cytneła i pierdykło... :-D .....hm...Anula trafiaj celniej :lol:


Rybeńko ..Uwaaaaga!!! - Ja póki co dopiero ....trenuję!!!! :23:
Jak mi ten oczopląsik minie,i mi się ta muszka ze szczerbinką w końcu zgrają,to... na szczęście skończy się sezon na bób :lol:

( no niech mi ktoś w końcu zabierze to pifko z ręki ...powiedziała głosem Maksa z Sekmisji )
..Czasami taki imperatyw kategoryczny f sobie mam ,że jedno pifko na błogi sen...uśmierza fszelkie niedoskonałości dnia codziennego ;-) ..
Topranoc fszystkim...że tak powiem ...no..raczej! :-)

( a to powyżej to już był klasyczny bełkot :lol: )
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2013-08-10, 15:56

kuczuś pisze:prawda boję się burzy jak nie wiem co, ale w końcu jest czym oddychać

to tak jak ja. U nas w nocy też konkretnie błyskało, ale co popadało to popadało :23:

zosiako pisze:moje dzisiaj - byłam u mojej rodzinnej odebrać wyniki i przyszła dziewczyna w ciąży przedluzyć zwolnienie, pyta osób w kolejce czy ją przepuszczą , a oni o mało jej nie pogryźli. co w tych ludziach siedzi ? byłam dopiero czwarta, ale tak się wsciekłam , że z kolejnym pacjentem weszłam do lekarza i mówię o sytuacji. Pani doktor wyprosiła pana z gabinetu i poprosiła dziewczynę z brzuchem pod nosem, a ja wróciłam grzecznie do kolejki. Miny tych przede mną nie do opisania


Cudownie. :10: Zrobiłabym tak samo. Popieram. Jesteś wielka :588:

Moje dziś trochę pracowite. Pogoda się "poprawiła". Jest czym oddychać :-) :-) :-) Byłam na zakupach, poprasowałam i posprzątałam w domku. Może będę żyć :roll: No i zaczyna grzmieć. Burza?....
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez mika36, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-08-10, 17:08

mika36 pisze:Może będę żyć :roll:

Tego jestem pewna na 100% ;-)
anula;) pisze:a to powyżej to już był klasyczny bełkot :lol: )

Klasyczny nie klasyczny, ale pełno treści w treści. Ja to wieeeem :lol: ;-)
Dzisiaj robię sobie przerwę w różnych sprawach i zaczynam weekend :10: Taki mam przynajmniej zamiar i niech mi tylko co przeszkodzi- wrrrrr :lol:

Annegret
Posty: 1800
Rejestracja: 2010-03-05, 16:47
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: Annegret » 2013-08-10, 17:13

zosiako- powtórzę za Joanną: JESTEŚ WIELKA! :-)

Rybka- eee tam, to nie perwersja, to właśnie przewrotność. ;-)

kuczuś- aż "zazdraszczam". U mnie nawet nie zagrzmiało. O błyskaniu nawet nie wspomnę. Tylko się zimno zrobiło i deszczowo. Skok temperatury z 38 na 18 stopni. :-?

Joanna- uważaj na siebie :588:

anula- no wiesz... Ta grzywka sprawiła, że normalnie jesteś nie do poznania. :mrgreen: A ja? Jestem jak zły szeląg- zawsze wracam. :-P

mika36- dałaś radę, a więc będzie dobrze. pamiętaj MUSI być. :588:

A moje dzisiaj? Obolałe po wczorajszym zaliczaniu futryn i szaf. Najpierw obiłam sobie bark, bo mi szafa stanęła na drodze, a później centralnie wpadłam na futrynę od drzwi. Mało, że zobaczyłam wszystkie gwiazdy, to dzisiaj mam na czole takiego siniaka, że chyba nawet anulowa grzywka mi go nie zasłoni. Żeby nie było. Ja szłam prosto, to futryna się na mnie rzuciła. :roll:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-08-10, 19:29

Zosiako ale z Ciebie porządna babka :) chciałabym zobaczyć miny tych ludzi jak wyszedł lekarz hehe
Annegret nie szalej tak z przestawianiem tych futryn bo będziesz musiała remont robić i pozostaje pytanie czy remont mieszkania czy może "remont siebie" po takim obijaniu :P
Kuczuś nie jesteś sama, ja też panicznie boję się burzy ;/
Renulka :11: :11: :11:

a moje dzisiaj ojj pracowite... od 8 rano ciągle w biegu padam już na ryjek, a na 22 do pracy ;/ ehh pierwsze nocki są najgorsze ale pocieszam się, że jutro będzie lepiej :D oby do 6 wytrzymać :)
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez malina :/, łącznie zmieniany 2 razy.
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-08-10, 20:06

:oops: :oops: o matko nie zawstydzajcie mnie

a że wielka jestem no cóż to jest fakt bezsprzeczny :mrgreen: - te parę kilko w zapasie robi swoje :mrgreen:

malinko - nie szalej

Annegret - te futryny to wredne są i podstępne , a drzwi od szafy to razem z nimi w zmowie, szajka jakaś po prostu...

Reniu :588:

Blaneczko - mam nadzieję , że weekend biegnie jeszcze lepiej niż zaplanowałaś :588:

Anulko - potrenuj również w moim kierunku, bo na razie tylko zapowiedzi deszczu...

Asiu :588:


moje dzisiaj - pranie, sprzątanie, gotowanie, czyli szykowanie domu i rodzinki na wypadek gdyby jednak w poniedziałek zdecydowali się na udostępnienie mi miejscówki w szpitalu (mam nadzieję, że mnie nie przyjmą tylko dadzą leki i kopną w d...)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
aisza
Posty: 7601
Rejestracja: 2008-08-09, 20:04
Wiek: 56
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski
Kontaktowanie:

Postautor: aisza » 2013-08-10, 20:16

Annegret pisze:Aisza- to ja tu od tygodni czekam na burzę, a Ty ją do siebie przygarniasz? A do mnie tylko krople deszczu podsyłasz? No wiesz? Jak dopadnę, to normalnie wytarmoszę. :-P

Najpierw dopadnij a później pogadamy;)
Przestań mieć pretensje do innych. Bierz odpowiedzialność za każdy swój krok...

konwalia
Posty: 3720
Rejestracja: 2011-01-09, 18:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postautor: konwalia » 2013-08-10, 21:35

Zosiako JESTEŚ WIELKA . Ludzie powinni brać przykład, z Ciebie, Niestety jakaś okropna znieczulica panuje :-)
Zosiako trzymam na poniedziałek kciuki :588:

Annegret uważaj na siebie :588:

Blaneczko mam nadzieje że weekend jest super udany :588:
Konwalia
"Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą" - Ks. Jan Twardowski

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-08-10, 22:07

dziewczyny :11: :11: :11:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-08-11, 09:03

A moje dzisiaj jest leniwe..o takie..ja to ten z prawej.. :-)

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... Fz1jK6sGIU
Wojtek

Awatar użytkownika
mika36
Posty: 698
Rejestracja: 2010-08-09, 12:31
Lokalizacja: podlasie

Postautor: mika36 » 2013-08-11, 11:52

Annegret pisze:Żeby nie było. Ja szłam prosto, to futryna się na mnie rzuciła.

Oczywiście, że to ta "niegrzeczna" szafa rzuciła się na ciebie. Oj niedobra, nu, nu.... ;-), a co do guza to - do wesela się zagoi. Może podmucham i pobuźkuję :588:

malina :/ pisze:oby do 6 wytrzymać

Jak to może być? Ty nie wytrzymasz taka pracowita kobietka. :588:

zosiako pisze:mam nadzieję, że mnie nie przyjmą tylko dadzą leki

Trzymam kciuki żeby tak było :588: :588:

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postautor: malina :/ » 2013-08-11, 12:29

zosiako pisze:malinko - nie szalej

mika36 pisze:Jak to może być? Ty nie wytrzymasz

o 4 nad ranem kiedy wszystkie kryzysy minęły było już dobrze :D i po pracy spać nie mogłam hehe jak na złość - pierwsza pobudka o 10 ale stwierdziłam, że trochę przegięcie wstać tak szybko więc zmusiłam się i udało się zasnąć nio i druga pobudka o 12 :) teraz to już będzie dobrze :D
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
Zibi
Posty: 4126
Rejestracja: 2010-03-02, 08:58
Wiek: 58
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zibi » 2013-08-11, 17:01

Dzisiaj zaliczałem z wnuczką warszawskie ZOO (nogi mi w d... weszły :14: , ale dałem radę).
Był już pobyt nad morzem, wizyta w cyrku, seans kinowy i wycieczka do wiejskiego gospodarstwa (z dojeniem krów i karmieniem świnek włącznie :->). Został nam jeszcze Park Dinozaurów w Bałtowie i.... po wakacjach :-/
Chcesz pogadać, gadaj tylko cicho proszę, bo mi ryby płoszysz
ZIBI

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-08-11, 19:19

Mój weekend nadzwyczaj udany :10: ,wszyscy tak odpoczęliśmy fiz ,psych -od wszystkiego :-),że nawet nie wiedziałam jak nam to potrzebne :-) .W sobotę zjechało się 'braterstwo" więc rodzinka w komplecie i co tu dużo pisać po prostu miło,spokojnie ,wesoło :-) .Pogoda dopisała w 100 % :-) .Ostatnio tkwiąc w takiej matni i widząc tylko czarny kolor ,odzyskałam chyba ta dobra stronę życia .Tego potrzebowałam :-) .
Zibi-widzę,że już jesteś pod pantofelkiem wnusi :-D
Wojtek-nie miałabym nic przeciwko ,żeby taki kocur i do mnie się pomiział :-D :-P
Zosiako :588:

Mam nadzieję ,że wasz weekend był równie udany
Wszystkim pozdrówka i :11:
Blanka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości