Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2015-08-21, 07:55

malina :/ pisze:Source of the post w końcu cosik przez okna widać

Przez moje kuchenne dzisiaj też przejrzę jak sąsiadka wpadnie i go umyje oczywiście.
Firanka uszyta czyli norma...kto ma czas i chęć i coś zrobi, to jest zrobione. Jak ja nie cierpię być na łasce ale niestety .
Najgorsze, że mój brat w szpitalu i nie jest dobrze :cry:
Jutro córka wraca ze Szkocji, tyle dobrego u mnie.
Ludziku :drinks:
Trzymajcie się :kiss:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
malina :/
Posty: 2026
Rejestracja: 2009-05-23, 22:49
Wiek: 38
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: malina :/ » 2015-08-21, 13:06

renia1286 pisze:Source of the post Najgorsze, że mój brat w szpitalu i nie jest dobrze
Reniu trzeba zawsze mieć nadzieję i się nie poddawać!!! Ściskam Ciebie mocno :serce: :serce: :serce:
"cieszmy się z małych rzeczy" tak więc każdego dnia znajduj powód do radości, a smutki niestety będą zawsze, ot takie głupie życie :kiss:

a ja dziś zrobiłam sobie labę hehe wzięłam urlop w pracy, o który walczyłam jak lwica i udało się :yahoo: :) popołudniu jadę do Wrocławia na imprezkę cosik ostatnio rozszalałam się we Wrocławiu i kolejny weekend tam spędzam :) :yahoo:
miłego dnia dla wszystkich :kiss: :bye:
...bo trzeba się śmiać, wariata grać, szczęśliwym być i z życia drwić...

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-21, 18:44

Wsysło mi post ,wiec od nowa..

Się obkupiłam -całe 9 zeta 2 pary krótkich spodenek (getrów) :yahoo: .Jedne oczowalace ,trawiasto zielone ,drugie również żarówiaste- koralowe :biggrin: .Do zielonych mam koszulkę kanarkowo zółtą , jutro inauguracja :dance: (ino co się kury nie przestana nieśc )
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-08-21, 19:52

Noszzzz Blaniu szalona Kobieto wymiatać będziesz :yahoo: i tak trzymaj :yahoo:

Reniu - mam nadzieję, że z Bratem będzie lepiej :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2015-08-21, 20:17

Noooo Blanaaa, o kury się nie martw, mają tę swoją "kurzą ślepotę", jeno Buroń i Maniuś mogą czuć się nieswojo i na wieś popędzić :crazy: , a koty wiadomo - chodzą swoimi ścieżkami... ale muszę Ci rękę podać, ja dziś wystąpiłam w oczoje...nym gustownym, różowym dresiku z biedroni :angel: . Jeden plus - na pewno Cię nikt nie zgubi... :lol: :crazy:
Renia :serce:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2015-08-22, 08:31

Jest tak... Okno w kuchni lśni dzięki sąsiadce, firanka nowa wisi :yahoo:
Gołąbki wczoraj naszykowane, tylko ciacho jakieś wymyślę. Szukam zajęcia co by nie zwariować.
Dziewczyny :kiss: , bo chłopaki to wcale o mnie się nie martwią :agresywny: :wink:
Pozdrawiam :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-22, 11:08

rybka pisze:Source of the post ja dziś wystąpiłam w oczoje...nym gustownym, różowym dresiku z biedroni
- Dorotka- już widzę jak tak sobie truchtamy rażąco.. świecąc przykładem :biggrin:

renia1286 pisze:Source of the post Okno w kuchni lśni dzięki sąsiadce, firanka nowa wisi Gołąbki wczoraj naszykowane, tylko ciacho jakieś wymyślę.
Renia :kiss: -normalnie Ci zazdroszczę .Co do ptaków ,to wczoraj grzejąc ucho telefonem zaobserwowałam przykry fakt .Gołąb ! -zafajdał mi okno ,i to jak ! Świńtuch jeden .

Wyskoczyć by trzeba z jakiegoś dziś .. no to jak to w sobotę + bliżej lub dalej :biggrin: (wiadomo o co biega ) .Wieczorem jakiś tam drinczek (może) , luzik i horrora oglądnie (Zośka samośka-pamiętasz ,jak mnie kiedyś podliczyłas z "Pięknego umysłu " ? :lol: )

I to by tak było na te dziś :wink:
Blanka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2015-08-22, 12:42

blanka pisze:Source of the post w sobotę + bliżej lub dalej :biggrin: (wiadomo o co biega )

Nie wiadomo i co teraz? :biggrin:
blanka pisze:Source of the post .Gołąb ! -zafajdał mi okno ,i to jak ! Świńtuch jeden .

O ludzie, kto to słyszał, żeby fajdać na Blanki okno. Czekaj niech no tylko pójdę do kuchni , odkryję garnek i ...
tak mu nawrzucam, że popamięta. :kiss:
Ps Lubię takie "bystre" kolory, zuch dziewczyny :)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2015-08-22, 16:18

Dzisiaj..., byłam na szkolnej zakupowni :crazy:, ale to jeszcze nie wszystko, trza bedzie drugą turą jechać :dash1:
generalnie się spłukałam - nie nowość, to się dopiero zaczyna :dash1:
---------------
W kolejce czekają też okna i wiele, wiele temu podobnych, ale na wszystko przyjdzie czas :crazy: ( jeno nie mam szortów w odpowiednim kolorze coby się wystroić :biggrin: )

blanka pisze:Source of the post luzik i horrora oglądnie (Zośka samośka-pamiętasz ,jak mnie kiedyś podliczyłas z "Pięknego umysłu " ? :lol: )
Ups..., nie pamiętam :blush:, niby cosik mi dzwoni, ale nie wiem, który to kościół?
----------------
Reniu - za zdrowie Brata :kiss: :yes:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Dzisiaj

Postautor: Beata:) » 2015-08-23, 12:11

Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. Albo nie, lepiej się położę :biggrin:
Takie to moje dzisiaj, jakby coś :wink:
zosiasamosia pisze:Source of the post W kolejce czekają też okna i wiele, wiele temu podobnych, ale na wszystko przyjdzie czas

U mnie okna sobie poczekają do... kiedyś tam, a te wiele temu podobnych stoi w kolejce i drepcze. Ja im na to, tym innym podobnym - to sobie stójcie :biggrin:
Pozdrawiam i życzę Wszystkim fajnej niedzieli :)
Obrazek

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2015-08-23, 12:49

blanka pisze:Source of the post
rybka pisze:Source of the post ja dziś wystąpiłam w oczoje...nym gustownym, różowym dresiku z biedroni
- Dorotka- już widzę jak tak sobie truchtamy rażąco.. świecąc przykładem :biggrin:


:yahoo: ... ja tam preferuję kolory sinopapuciate ,tudzież jarzębate,ale potruchtałabym z Wami jak nic! :crazy:

Moje dzisiaj jeszcze się na dobre nie zaczęło... za to wczoraj zostałam nawiedzona :yes: Koleżanka znienacka ( to nienacko to musi być jakaś straszna dziura! :declare: ) postanowiła oświecić mnie w kwestii swoich sercowych rozterek. Historia jest długa ,skomplikowana i trwa od lat,a ona stoi cały czas w psychicznym rozkroku i łapie wilka :dash1:
Ja teraz z przerażeniem szukam jakiegoś stetoskopu ,bo moje serce taaaakie spokojne ,( zeszłam już? Obrazek ) że nie kumam jak można tak przeżywać ... Stygnę znaczy się ...ewidentnie... Echhh.. Znaczy się-poszłam w lata.. :cry:

blanka pisze:...to wczoraj grzejąc ucho telefonem zaobserwowałam przykry fakt .Gołąb ! -zafajdał mi okno ,i to jak ! Świńtuch jeden!


:biggrin: Noooo- to masz na czym oko zawiesić ....firanek już nie trza... :angel:

Beata:) pisze:Source of the post Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. Albo nie, lepiej się położę :biggrin:


Czas obiadowy,to Anonimowo proponuję rozmaryn do np.brokuła - na nerwy idealny :kiss: :wink:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: jaszmurka » 2015-08-23, 16:15

Beata:) pisze:Source of the post U mnie okna sobie poczekają do... kiedyś tam, a te wiele temu podobnych stoi w kolejce i drepcze. Ja im na to, tym innym podobnym - to sobie stójcie

też tak mam skoro mogą stać niech stoją :wink: mnie się nie śpieszy :beach:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2015-08-23, 20:24

Jej , ja jeszcze porządnie niewydreptałam z jednego ,a Wy już o oknach .W sierpniu(zwłaszcza na końcówce) okien się nie myje :biggrin: (stare przysłowie pszczół tak mówi :yes: ) .Się nie pochwaliłam ,bo ja taka skromniutka dziewoja jezdem ,ale ostatnio sobie sama okna pomyłam ,na 2 dni to miałam :) .I piękne były (coś jak górski kryształ :biggrin: ) póki gołąb nie załatwił jednego a resztą już zajęły się muchy :agresywny:

zosiasamosia pisze:Source of the post jeno nie mam szortów w odpowiednim kolorze coby się wystroić )
- Zośka-dobry może być też strój kąpielowy :biggrin: ,zwłaszcza żeś szczuplutka babka (zdjątko było) więc -IDZ NA CAŁOŚĆ ,IDZ NA CAŁOŚĆ :biggrin:

No i powoli kończy się niedziela ,jutro znowu na koń (jak powiedział Naoleon :wink:

Pozdrówka wsjem :)
Blanka

Awatar użytkownika
jaszmurka
Posty: 2747
Rejestracja: 2010-01-19, 22:09
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Dzisiaj

Postautor: jaszmurka » 2015-08-23, 21:31

Uwaga chwalę się :clapping: Mój syn dziś przebiegł pierwszy swój półmaraton z czasem 1,43 :yahoo: Jestem bardzo dumna :blum:
Żyj! - powiedziała nadzieja.. - Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie..

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2015-08-23, 21:42

Brawo Jaszmurko dla syna :yahoo: :yahoo:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości