Dzisiaj

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Dzisiaj

Postautor: anula;) » 2017-08-18, 20:11

blanka pisze:- dobrze ,ze jak już skojarzyłas to nie zachciało ci się spróbować :lol:


:biggrin: ...skąd ta pewność ? :crazy:
****************
Oczko - jak to się mówi...siła złego na jednego? ...Się zagoi... :serce:
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Awatar użytkownika
rybka
Posty: 1974
Rejestracja: 2011-05-20, 18:58
Wiek: 52
Lokalizacja: OMC Kraków

Dzisiaj

Postautor: rybka » 2017-08-19, 10:59

anula;) pisze: :biggrin: ...skąd ta pewność ? :crazy:


:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Uśmiechnij się
Dorota
DK - KWC

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-08-19, 14:00

blanka pisze:Source of the post kuruj się z przekonaniem ,ze wyczerpałaś limit

I tego Blaniu się trzymam :good: :kiss:
homag pisze:Source of the post a wtedy to już tylko sielanka

Wojtku, na myśl o czekającej mnie sielance się rozmarzyłam :girlwestchnienie: :taniecgirl: przyjemnie tak...nie pozostaje nic innego jak cierpliwie, grzecznie czekać :firends:
Anulko pewnie, że się zagoi...ważne, że poparzeniu uległy kończyny nie twarz nie oczy :serce:

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2017-08-19, 21:01

rybka pisze:Source of the post
anula;) pisze: :biggrin: ...skąd ta pewność ? :crazy:

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
Brawo WY :girlhaha:
anesia pisze:Source of the post I jak to traktować...jako pech czy szczęście w nieszczęściu, że tylko tyle??
Szczęście w nieszczęściu... :umnik2:
Współczuję Ci Anesia :firends:, sama niedawno oparzyłam paluchy, straszny ból :obrażony:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2017-08-20, 08:25

anula;) pisze:Source of the post dobrze ,ze jak już skojarzyłas to nie zachciało ci się spróbować

A ja uważam Zosiu, że jak już by się zachciało, to szkoda było by nie spróbować :yes: :yahoo:
Aneczko, bardzo Ci współczuję :rece2: :serce: :kiss:
Moje dzisiaj spędzę na przemyśleniach gdzie podziać rzeczy z regału przed remontem, bo remoncie tegoż mebla nie będzie. Domownicy mają na to miejsce :agresywny: ale ja lubię te swoje kurzołapy :girlhaha: I...jak ja sobie dam radę z tym wszystkim :yes: :crazy:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-08-20, 09:52

Anesiu :kiss: poczytaj o DMSO i ma nadzieję że to już koniec "przygód " na dluuuugo :yes:
Zosia no ja bym przemyslala temat :crazy:
Reniu rozumiem Cię ale prawda jest taka że gromadzimy za dużo rzeczy :firends: ja tak mniej więcej co 2 lata robię armagedon w domu i pozbywam się rzeczy z których przez okres od poprzedniej czystki nie korzystałam. Jeżeli przez 2 lata nie założyłam bluzki to jest jasny znak że trzeba ją oddać. Ciuchy zbieramy i segregujemy na śmieci i do oddania . Co prawda teraz problem bo nie bardzo jest komu oddawać ale zawsze popytam po znajomych i ktoś potrzebujący się znajdzie :yes: poza tym pomysł ile po takich porządkach masz miejsca :dance: u mnie porządki zaplanowane na następny tydzień :bb: oj będzie się działo :crazy:
A ja się właśnie szykuje na odpust.
Miłegodnia życzę :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Dzisiaj

Postautor: renia1286 » 2017-08-20, 12:22

zosiako pisze:Source of the post Co prawda teraz problem bo nie bardzo jest komu oddawać ale zawsze popytam po znajomych i ktoś potrzebujący się znajdzie

U Nas stoi kontener z PCKa to jest gdzie, tyle że ja do tego nie mam głowy, narobię się a i tak pełne szafki :śmiaćsię: O swoich figurkach/pamiątkach już nie wspomnę :biggrin:
zosiako pisze:Source of the post A ja się właśnie szykuje na odpust.

Idziesz po rozgrzeszenie za skorzystanie w pełni z pozycji zalecanej przez Blankę :yes: :śmiaćsię:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2017-08-20, 14:22

renia1286 pisze:Source of the post A ja uważam Zosiu, że jak już by się zachciało, to szkoda było by nie spróbować :yahoo:
Ile ludzi, tyle jakże ciekawych spostrzeżeń :biggrin:
renia1286 pisze:Source of the post Idziesz po rozgrzeszenie za skorzystanie w pełni z pozycji zalecanej przez Blankę :śmiaćsię:
Zobacz Blanko ile radości sprawiłaś czytającym :biggrin:
zosiako pisze:Source of the post prawda jest taka że gromadzimy za dużo rzeczy
Mam to samo :umnik2:, wszystko na pewno kiedyś mi się przyda :crazy:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-08-20, 16:01

renia1286 pisze:Source of the post Idziesz po rozgrzeszenie za skorzystanie w pełni z pozycji zalecanej przez Blankę

wbrew ogólnym poglądom uważam, że życie jest za krótkie aby z niego nie korzystać i każda "pozycja" jest wtedy dobra :crazy: poza tym jakoś trudno mi uwierzyć że radość może być grzechem :crazy:
zosiasamosia pisze:Source of the post Zobacz Blanko ile radości sprawiłaś czytającym
co fakt to fakt :girlhaha: :girlhaha:
zosiasamosia pisze:Source of the post wszystko na pewno kiedyś mi się przyda
to są tak zwane przydamisie :biggrin:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-08-20, 16:02

zosiasamosia pisze:Source of the post Ile ludzi, tyle jakże ciekawych spostrzeżeń

Kobiecych spostrzeżeń. :crazy:
Wojtek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

Dzisiaj

Postautor: anesia » 2017-08-20, 18:27

zosiako pisze:Source of the post poczytaj o DMSO


Zosiu, dziękuję za wskazówkę, dla mnie nowość... nie omieszkam poczytać :yes: :kiss:
Samosiu :kiss: :serce: Reniu :serce: :kiss:
renia1286 pisze:Source of the post U Nas stoi kontener z PCKa to jest gdzie

Reniu, słyszałam od wielu osób, że rzeczy wrzucane do tych kontenerów nie trafiają w ręce osób potrzebujących :girlwestchnienie: tylko do sklepów z odzieżą używaną :zaszokować:
zosiako pisze:Source of the post ja tak mniej więcej co 2 lata robię armagedon w domu i pozbywam się rzeczy z których przez okres od poprzedniej czystki nie korzystałam

Dokładnie robię to samo... pogodziłam się z tym,że skoro przez kilka lat nie zakładam pewnych rzeczy to nie zmieni się to przez najbliższe tygodnie, miesiące... pakuję i wywożę do rodziny. Tak zrobiłam rok temu jak i dwa miesiące temu...wreszcie pojawiło się dodatkowe miejsce w szafie :) Polubiłam minimalizm :yahoo:

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Dzisiaj

Postautor: blanka » 2017-08-21, 19:42

zosiasamosia pisze:Source of the post Zobacz Blanko ile radości sprawiłaś czytającym
- rehabik dobra rzecz :biggrin:

Ależ zajęty tydzień mi się kroi :crazy: , oby pogoda była podchodzaca bo w upały ginę a tak ok.23 st. to już chłodno :yes:
Piszecie o zbieractwie :śmiaćsię: .Od czasu do czasu wynosi się jakiś karton (pełny pierdołek) na strych i takie stadko kartoników się namnaża ,namnaża... ale jest ! Ciekawe kto kiedy to ruszy .Była kiedyś próba przeglądu.. ale zawsze takie cośmoże się przyda .Dopisuje się do grona kurzozbierajek :biggrin: (ciuchozbierajek tez )

Pozdrawiam i buziaki wsjem :kiss:
Blanka

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Dzisiaj

Postautor: zosiako » 2017-08-23, 11:23

Moje dzisiaj jest pełne optymizmu :yes: po wielu nieudanych, delikatnie mówiąc, próbach znalazłam fizjoterapeutę :dance: . Dobrego fizjoterapeutę. Po 2 zabiegach, dzisiaj przeszłam 100m bez zatrzymania i bez laski. Cudów jeszcze nie ma bo stopa nadal opada, ale dla mnie to ogromny postęp. Nie są to miłe zabiegi ( wczoraj splakalam się jak mops) ale Działają i to najważniejsze. Nasluchalam się że elektrostymulacje przy sm stosowano 10 lat temu itd... poza tym pan pomimo, że zapisy są do niego na początek października, dzwoni do mnie jak ktoś odwoła wizytę i ja mogę wtedy skorzystać. 3majcie kciuki bo pojawiło się u mnie całkiem spore światełko nadziei że może jeszcze nie czas na wózek :good:
Miłego dnia :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Dzisiaj

Postautor: zosiasamosia » 2017-08-23, 11:32

zosiako pisze:Source of the post 3majcie kciuki bo pojawiło się u mnie całkiem spore światełko nadziei
Super wiadomość Zosiako :yes:, ja oczywiście szczerze kibicuję, żeby kuracja się powiodła i przyniosła oczekiwane efekty :firends:
------------------------
A my szykujemy wyprawkę do szkoły :boast:
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Dzisiaj

Postautor: homag » 2017-08-24, 12:27

zosiako pisze:Source of the post Po 2 zabiegach, dzisiaj przeszłam 100m bez zatrzymania i bez laski. Cudów jeszcze nie ma

Ja też kibicuję, kciuki gniotę i gratuluję. Cuda będą Zosiu, bo dlaczego by nie. :)
zosiasamosia pisze:Source of the post A my szykujemy wyprawkę do szkoły

Też fajne zajęcie Samosiu.. :wink:
Wojtek


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 475 gości