Cztery kąty i ciągłe remonty

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Cztery kąty i ciągłe remonty

Postautor: homag » 2017-04-07, 11:01

renia1286 pisze:Source of the post Wojtku paneli do salonu szukam i proszę o rady, wskazówki ...

Reniu, umknęło mi jakoś Twe zapytanie.
Najważniejsza rzecz, to mają się Tobie podobać i pasować Ci do czego tam zechcesz. Jest na rynku mnóstwo wzorów, kolorów, kształtów itd, itd.. a ponieważ jest to inwestycja na lata, więc warto wydać więcej kasy i mieć solidne panele, bo cena ma przełożenie na jakość. Przez lata podłogi używają wszyscy, więc warto też uwagę zwrócić na klasę ścieralności, czyli z zasady raczej grubsze niż cieńsze, no i gwarancja jaką daje producent jest też znacząca. Materiał musi być też odpowiedni, nawet choćby ze względu na to, jak potem będzie wyglądała sprawa z czyszczeniem ich. Nie da się przez ekran monitora dokonać wyboru. Wybierz się z mężem do sklepu i na miejscu porozmawiajcie ze sprzedawcą, napewno kupisz elegansie panele. :)
Wojtek

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Cztery kąty i ciągłe remonty

Postautor: renia1286 » 2017-04-08, 09:04

homag pisze:Source of the post Nie da się przez ekran monitora dokonać wyboru. Wybierz się z mężem do sklepu i na miejscu porozmawiajcie ze sprzedawcą, napewno kupisz elegansie panele.

Dzięki Wojtku :kiss: Najgorsze, że nic mi się nie podoba, nie lubię jak widać nie pasujące do siebie deski :szalony2: Parkiet jest ok. ale na to nie stać mnie :)
Klasa ścieralności powyżej 3 ma być, tyle wiem :yes:
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości