Przejściówka do innego świata

Rozmowy na wszystkie tematy, niezwiązane z tematyką forum

Moderator: Beata:)

tuztoczarna
Posty: 5
Rejestracja: 2017-06-07, 17:05
Wiek: 26

Przejściówka do innego świata

Postautor: tuztoczarna » 2017-10-22, 07:57

Hej ,wracam po dłużej przerwie, chyba potrzebuje waszej pomocy, rok temu jak wspominałam miałam pierwszy rzut, od 3 dawki betaferonu stwierdziłam że nic się nie stanie jak sobie zabaluje ,dzisiaj mija ponad półtora roku od kad mam problem z narkotykami, tak naprawdę to tylko wtedy czuję się dobrze, wyspana, pełna energii, oblana pozytywnymi emocjami, fakt faktem widzę, że moje zwały w porównaniu do osób bez SM są kolosalne, ale na to zawsze jest sposób, kolejna dawka.. Nie pomyślcie sobie o mnie jak o jakiejś patologi, ja po prostu sobie nie radzę , choroba, dość toksyczny związek który ciągle próbuje naprawić, brak wsparcia i zrozumienia z jego strony (pierwszy wpadł w nauk) próbowałam go wyciągnąć, myślałam, że jak polecę z nim to wtedy go jakoś przegadam, ale okazało się po czasie za fajnie na przegadanie.. Wiele razy próbowałam zacząć życie od nowa, chciałam znaleźć pracę, wyjść z długów jakie narobiłam przez ten kryształek chwilowego szczęścia, który tak gryzie w nosa przy tym pozwalając Ci na chwilę zapomnienia. Zwariowałam, mam myśli samobójcze, ostatnio wstałam uparłam się ,dałam radę 2 dni ,bo odsypialam... Po 2 dniach spania piękna pogoda środek tygodnia poszłam się ogarnąć, nie dałam rady, robienie czego kokwiek, chociażby mycie włosów wyprowadzało mnie z równowagi ,wybiegłam z łazienki rzucając wszystkim (wiem co powiecie) - idź na odwyk, pogorszysz chorobę, potrzebujesz pomocy. Rzecz jasna w tym, że ja to wiem, ale nie potrafię. Na początku miałam pohamowanie - choroba, ale od kad nic mi się nie stało ,nie straciłam czucia itp nie widzę pogorszenia choroby i nie mam motywacji do rzeczywistości. Przepraszam nie miałam gdzie tego z siebie rozlać, sama chyba zaczynam się rozlewać. Jak jakiś pamiętnik narkomanki. Pomożecie ?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Przejściówka do innego świata

Postautor: blanka » 2017-10-22, 14:21

Witam Cię tuztoczarna .
Smutny post , smutne życie ... Tak naprawdę to Ty sama wiesz co masz robić . Piszesz ,że próbujesz ale nie dajesz rady . Nie próbujesz . Masz gotowy scenariusz życia ,który realizujesz .
tuztoczarna pisze:Source of the post idź na odwyk, pogorszysz chorobę, potrzebujesz pomocy
- cóż innego można Ci powiedzieć . Póki jesteś uzależniona nie zrobisz nic ze swoim życiem , nic lepszego niż do tej pory . Najbardziej niepokojące jest to ,że
tuztoczarna pisze:Source of the post mam myśli samobójcze,
- to taki dzwonek ,że już pora . Pora wstać ,otrząsnąć się i zacząć cos z sobą robić . Idz do psychiatry , pokieruje Tobą - sama nie dasz rady bo zdaje się ,że za daleko zabrnęłaś. Pozytywne jest to ,ze Napisałaś ,wyrzuciłaś z siebie .Tyle ,ze powiedzenie tego komuś prosto w oczy jest trudniejsze .Może nie tego chciałaś ,ale tylko tyle mogę Ci dziś napisać .Dziś . Wierzę jednak ,że zawalczysz o siebie i jutro Twój post będzie miał choć trochę pozytywniejszy ton . Trzymaj się tuztoczarna .Dasz radę , tylko po prostu zacznij...
Pozdrawiam .
Blanka

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Przejściówka do innego świata

Postautor: zuzu10 » 2020-05-31, 21:15

Wiem co znaczy brać bo moja córka brała wiem jak ciężko jej było z tym skończyć nie jest tak łatwo teraz wychodzi na prosto mam nadzieję że jej się uda brała dopalacze póżniej lekkie narkotyki na koniec były te ciężkie ale miała duże wsparcie od nas i swojego faceta to jest bardzo ważne i nam jako rodzicą nie było wcale prosto każdy kto bierze musi mieć silną wolę i cel w życiu by dać radę i wsparcie a nie odtrącenie zaczęła brać w wieku 14lat teraz ma 20 lat brała 6lat dopiero teraz nie bierze tyle czasu potrzebowała by zrozumieć że nie warto siebie niszczyć układa sobie życie na nowo i ty też dasz radę pokarze wszystkim że potrafisz a będziesz dumna z samej siebie trzymam kciuki
Myśl pozytywnie a dasz radę

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 198 gości